kataro'nun başarı öyküsü

kataro

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2008
123
12
arkadaşlar bende 2000 senesinde ünv bittiğinde 90 kiloydum 3 ayda 75 kiloya düştüm daha sonra 2003 yılında evlendim 80 kilo oldum bu böyle olmaz bide hamile kalırsam kilo veriyim dedim ve mezoterapi + diyet +sporla 60 kiloya düştüm 5 ayda herşey cok güzeldi 2006 sene sine kadar sonra hamile kaldım 2007 subat ayında 15 günlük hamileyken ögrendim ve yemeye başladım nasılsa hamileyim diye 103 kiloyla doguma girdim 90 kiloyla eve döndüm süt artıtrır falan fıstık şuan kızım 1 yaşında oldu ama ben hala 95 kiloyum 3 gündür rejime başladım daha önce boz mamaya çalışıyorum daha önce başardım şimdide başarıcam diyorum sizlerin yazılarını okuyarak motive oluyorum umarım bu topik yazısız kalmamalı çok iyi motive ediyor bence
HEPİMİZ İSTEDİĞİMİZ KİLOLARA ULAŞABİLİRİZ ÇÜNKÜ İSTİYORUZ BİRAZ BOGAZI KESLMELİ

Kataro bende senin gibi 2003 yılında 70 kiloyla hamile kalıp 102 kilo ile doğuma gittim. İlk 7-8 ay 95 kilolardaydım. Sonra bir ilaç kullandım reductil. Ve 1 yıl civarı bir süre sonunda 67 kiloya düstüm. 2-3 yıl kilomu korudum. Fakat sonra almaya basladım. Simdi 88 kiloyum ve inanılmaz mutsuzum. Bu hafta mezoterapi ile birlikte rejime başladım. Mutlaka bu kiloları vermem lazım ve ilaç kullanmak istemiyorum. Zaten metabolizmamızı bozan seyler surekli diyetler ve bu ilaçlar.

arkadaşlar bende 2000 senesinde ünv bittiğinde 90 kiloydum 3 ayda 75 kiloya düştüm daha sonra 2003 yılında evlendim 80 kilo oldum bu böyle olmaz bide hamile kalırsam kilo veriyim dedim ve mezoterapi + diyet +sporla 60 kiloya düştüm 5 ayda herşey cok güzeldi 2006 sene sine kadar sonra hamile kaldım 2007 subat ayında 15 günlük hamileyken ögrendim ve yemeye başladım nasılsa hamileyim diye 103 kiloyla doguma girdim 90 kiloyla eve döndüm süt artıtrır falan fıstık şuan kızım 1 yaşında oldu ama ben hala 95 kiloyum 3 gündür rejime başladım daha önce boz mamaya çalışıyorum daha önce başardım şimdide başarıcam diyorum sizlerin yazılarını okuyarak motive oluyorum umarım bu topik yazısız kalmamalı çok iyi motive ediyor bence
HEPİMİZ İSTEDİĞİMİZ KİLOLARA ULAŞABİLİRİZ ÇÜNKÜ İSTİYORUZ BİRAZ BOGAZI KESLMELİ

bence buraya birşeyler yazmak bile istekli olmaya yetiyor ve yolun yarısını alıyoruz aslında.bu bile kilo vermek için ne kadar istekli olduğumuzun kanıtıdır.
denemedik bişe kalmıyo gerçekten.şu mezoterapi+diyet+spor üçlüsüyle ne kadar zamanda kaç kilo verdin onu merak ettim bende bir dönem yaptım aynısını 2 ayda ancak 5 kilo verebilmiştim.birde mezoterapiden sonra bazı yerlerde çukurluk oluştumu sende?bende olmadı mesela ama bu durumu yaşayanlar varmışta.tekrar başlamayı düşünüyorum bu sefer daha sıkı bir diyetteyim çünkü belki daha çok işe yarar.
hepimiz ya kurtulucazzz ya kurtulucaz bu kilolardan inşallah :lepi:

X