Vücut Kremleri Kavun kokulu losyon istiyorum

Vücut kremleri, losyonlar

sHiRiNeee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2009
431
0
Bayanlar belki aranızda bilen veya gören vardır.. Kavun kokusu olan losyonlar var mı??? Geçenlerde bir parfümde vardı hafif kavun kokusu ama unuttum :KK43: hangisi olduğunu.
Cok tatlimsi bir koku olduğu için belki kremi vsvs vardır dedim
Yardımcı olabilirseniz cok sevinirim

canım eyüp sabi tuncerin kavun olrak bir seti var vücut spreyi vücut losyonu ve kremi var kokusu güzel ben aldım anneme verdim çok sevmişti.ben karpuz kavun bayılırmm:)şimdi avondan karpuzlu bir set sipariş ettm.bu arada kavunlu setin fiyatı ben aldğmda 10 lra falandı en fazla.

Bende bayılıyorum canım cok sagol.. Hemen bakacağım:KK66:
Peki avonun kokusunu nasıl elinde olunca menün kalıp kalmadığını yazabilirsen cok sevinirim:)

canım eyüp sabi tuncerin kavun olrak bir seti var vücut spreyi vücut losyonu ve kremi var kokusu güzel ben aldım anneme verdim çok sevmişti.ben karpuz kavun bayılırmm:)şimdi avondan karpuzlu bir set sipariş ettm.bu arada kavunlu setin fiyatı ben aldğmda 10 lra falandı en fazla.

Avondan karpuzlu seti sipariş ettim ben de kokusu çok hoş fiyatı da yanlış hatırlamıyorsam 11 tl idi.

Avondan karpuzlu seti sipariş ettim ben de kokusu çok hoş fiyatı da yanlış hatırlamıyorsam 11 tl idi.
evet canım 11 liraydı kokusunu daha tam bilmiyorum ama karpuz yani kesinlikle mükemmldir.onlarca kremm losyonm var ama karpuz olnca yne aldım.şu faceteki vaselne hedye sepetinden de kazandm ben ayrca o da hepp losyon krem:KK70:

canım benım karpuzlu setim geldi muhteşem kokuyorrr.şiddetle tavsiye ederim.vücut losyonu ve duş jeli var ikisi de harikaaaa:)

X