kayın aile ile tanışma:))

su00

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2013
3.494
1.801
Kızlar, hatunlar, gençler ve kendini hala genç hissedenler yardiminiza ihtiyacım varrr:)))) ciddi bi ilişkim var ikimiz de universitede aynı sehirdeyiz aynı zamanda memleketlerimiz de aynı. Bugüne kadar ailesi ile tanışmayı bi şekilde ertelemeyi becerdim ama bu sefer okuduğumuz sehire geliyor ailesi:KK43:((( kadın çok tatlı sürekli bana bi şeyler örüyor hediye alıyor falan telefonda konuştuk bir kaç kere bebegim bitanem diye konusuyor falan. 5 -6 gün sonra gelecekler ve regl donemime denk geliyor ben dr o donemimde kendimi cook çirkin hissederim saclarim sekil almaz makyajim tutmazz. Ne olur akıl verin bu regl dönemi sendromu için ne yapabilirim, nasıl bir makyaj yapmaliyim ve şık olmak istiyorum nasıl bir seyler giymeliyim(etege falan erkek arkadaşım kesinlikle izin vermez) bir de tanışma zamanında tavsiyeleriniz ya da "aman ha yapma " diyeceginiz şeyler var miii:)) yardım :)))♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Başlığa bayıldımm.. :KK9:
Olduğundan farklı olma, makyaj-giyim dahil.. Bi kot bi bluz olacaktır sanırım.. :)

Başlığa bayıldımm.. :KK9:
Olduğundan farklı olma, makyaj-giyim dahil.. Bi kot bi bluz olacaktır sanırım.. :)
Düz bi bluz de giymek istemiyorum alisverise çıktım hiçbir şey de bulamiyorum off kafayı yiceemm:KK43:(( regl öncesi cirkinlik icin tavsiyen var mii :KK70:D ♡♡

Düz bi bluz de giymek istemiyorum alisverise çıktım hiçbir şey de bulamiyorum off kafayı yiceemm:KK43:(( regl öncesi cirkinlik icin tavsiyen var mii :KK70:D ♡♡

Ona anca Allah yardım eder.. :KK1::KK1:
Regl haftası lanetli hafta resmen ya.. Bende adam öldürecek gibi oluyorum.. :KK1:

Kendini beğendirmek için üstün çaba harcama. Aşırı samimi olma, kendin ol. Fazla da konuşma, resmiyeti bozma.

Ben ilk tanışmamı hatırlıyorumda çok çirkin bir haldeydim hiç anlamadan olmuştu tanışma :)
Kıyafet için kot üstüne şık bir bluz ve ayakkabı olarak babet giyebilirsin sonuç olarak havalar artık ısındı :)
Regl içinde makyajını çok hafif yap ve gitmeden önce bol bol tatlı ye ne de olsa mutluluk hormonu yaratıyor tatlı yani ben de öyle yapıyor :)
Ve son olarak kendin ol, yapmacık olma :) bol şans :KK66:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

benimde tanışma günüm aklıma gelmişti nasıl heyecan nasıl heyecan anlatamam :)):KK52:güzel hoş bir kot üzerine hanım hanımcık bir bluz yada bulamıyorsan tunikler var çok uzun olmayan hafif bir makyaj abartılı olmasın sakın makyajın saçlarınada bir fön çektirmen uygun olucaktır.sadece kendin ol güleryüz göster sakin ol samimi davran hiç bir sorun olmaz.tamam o günler biraz sıkıntılı olur ama kendin olumlu düşünmeye çalış olumlu düşün olumlu olsun derim hep:KK34:

Son düzenleme:
X