Kayınbaba kaynana vakası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Onların evinde yaşayıp hayatınızı destekleri ile devam ettiriyorsunuz. İnsan hayatta herşey yaşayabilir ama bu kadar öfke duymanız sadece size zarar. Size kötü şeyler yaşatmış insanlardan bağımsızlığımızı ilan edememişsiniz bir şekilde.

Suçlusu burada size fikir veren insanlar değil, burada ki üslubu asıl sahiplerine yöneltin, kolaysa.
Bana böyle gelinse daha iyi üslupla giderdim. Teşekkür ederim.

Müneccim olmadığıma göre elbette bilmiyorum, yazdığınız kadarına hakimim. Eş ailesiyle de bu üslupla konuşuyorsanız şükredin ki size hala yardım ediyorlar.
Konuşmamayı tercih ediyorum ben yanlarında. Canımı sıkarlarsa cevap veriyorum sadece. Onun dışında muhabbetim yok

Sizin sinirler bayağı laçka olmuş, gidin sakinleşin, duş alın uyuyun.
Karı koca bir hayaliniz varsa peşinden gidin ama arkanızda dönecek bir kapı bırakın, insanları küstürmeden gidin, denemek istiyoruz diyin, olmazsa döneriz diyin.
Teşekkür ederim yorumunuz için 🌻

Ailem 60 yıllık çiftçi o işler öyle kolay olmuyor, iyi hesap edin öyle girin bu işlere. Eşinizin ailesi bundan dolayı düşünüyordur üstesinden gelemezseniz diye. Eşinizin ailesi dediginiz kadar kötü olsalar maddi geçiminizi sağlamazlar ev vermezler. Dediginiz gibi boşanmak da seçenek.

Ailem 60 yıllık çiftçi o işler öyle kolay olmuyor, iyi hesap edin öyle girin bu işlere. Eşinizin ailesi bundan dolayı düşünüyordur üstesinden gelemezseniz diye. Eşinizin ailesi dediginiz kadar kötü olsalar maddi geçiminizi sağlamazlar ev vermezler. Dediginiz gibi boşanmak da seçenek.
Teşekkür ederim... ne yapacaktı ki ... torunları velet, gelinleri şizofren ama oğulları göz bebeği. Daha garibi oğlunun beni seviyor olması ve buna engel olamamak... e ev verdi mecbur , oğlu hatrına dönüyor. Oğluna bi şey olsa kapıya koyar. İnsan gelinine şizofren der mi?

Yukarda gördüm de konuyu: Cok yipranmissiniz be dolusunuz orasi belli oluyor. Lakin cok iyi planlayip öyle hareket edin. Benim bir tanidigim gecen sene Türkiye ye kesin dönüs yapti. Bütün birikimi kisa zamanda eriyip gitti. Tarimdan felan hic anlamam o konuda yorum yapamam

Yukarda gördüm de konuyu: Cok yipranmissiniz be dolusunuz orasi belli oluyor. Lakin cok iyi planlayip öyle hareket edin. Benim bir tanidigim gecen sene Türkiye ye kesin dönüs yapti. Bütün birikimi kisa zamanda eriyip gitti. Tarimdan felan hic anlamam o konuda yorum yapamam
Onun dışında o gelip bana üslupsuz diyenler bunu da okudunuz büyüten ailemin tek evladıyım. Hamileyken bile tehdit edildim. Ailenle foto paylaşma diye. Bir evlatları var ya bir: ailemi sevmekten başka onlarla foto paylaşmaktan daha doğal ne olabilirdi mesela. Fakir diye küçümsemelerini hiç saymıyorum bile.

Üstüne de gelip burda yok sen sap olamadın yorumu çok vicdansızca. Sap olamadık mı emin misiniz. İftiralar küçümsemeler. Daha nikahta bile ağzıma etmeler düğünde kavga çıkartmalar. Yok oğlum hemşireyle evlenecekti de şöyle böyle demeler.

Son düzenleme:
Onun dışında o gelip bana üslupsuz diyenler bunu da okudunuz büyüten ailemin tek evladıyım. Hamileyken bile tehdit edildim. Ailenle foto paylaşma diye. Bir evlatları var ya bir: ailemi sevmekten başka onlarla foto paylaşmaktan daha doğal ne olabilirdi mesela. Fakir diye küçümsemelerini hiç saymıyorum bile.

Burda sizin hayatinizi bilemeyiz. Bie ilk yazinizla actiginiz parcayi biliyoruz sadece. Bence durum sizin icin "rahat" olsa, herseyi göze alip kacmak istemezdiniz. Sonuc olarak ama siz kari koca olarak yolunuzu cizeceksiniz. Insallah bir sekilde kendinize ve ailenize güzel bir gelecek kurarsiniz. Belirsizlik de zor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X