Kayınbabam

Şimdiki gelinler ayda yılda bir yemek pasta börek yapmayı ne kadar büyüttü gözünde.. düğün sahibi ev sahibi elbette yorulacak. Yemeği sakınmandaki sebep? Onu sevmiyorum bunu istemiyorumlar havada uçuyo. Ne çok tatava yaptın ki.

Eminim onlar da senin kara kaşın kara gözün için değil torunlarının yaş gününü kutlamak için biaraya gelmek istyolardır.

Onların gelini. eşinin karısı. çocuğunun annesisin ona göre davran kocanıda sıkıntıya sokma.

Ay okudukca icim daraldi allah askina esinizle oglunuzla evde oturup pasta kesmekden ne anlican herhangi bi günden farki olmazki öyle. Zaten oglunuzda 2 yasinda dogum günü kalabalik olsun ister, oturupda aaah annam ah gördünmü 2 yil nasilda gecti, neler cektin annam beni büyütürken mi dicek nostaji mi yapcak sana adi üstünde cocuk bu. Ila pasta kesecem diyorsan evden cikmadan bi saat önceden kesersiniz pastanizi resim falan cekinirsiniz yada özel bi kahvalti aksam üstüde kaynbabana gidersiniz. Bide demissin ya kaynbabam bana demis cocugu senden uzaklastircam vs. Valla ben olsam bende sana öyle derdim cünkü cok takintilisin seni sinir etmek icin veya sana takilmak icin sakadan yani.

Amaaan nedir bu ya. Kp kv aramaz suc olur arar suc olur, deger vermez suc olur deger verir suc olur. Kpiniz kotu birsey yapmamiski adam torununa deger veriyor oda kutlamak istemis amaan ne problem ne problem... butun bu yazdiklarinizda sorun sizsiniz.....

Ay okudukca icim daraldi allah askina esinizle oglunuzla evde oturup pasta kesmekden ne anlican herhangi bi günden farki olmazki öyle. Zaten oglunuzda 2 yasinda dogum günü kalabalik olsun ister, oturupda aaah annam ah gördünmü 2 yil nasilda gecti, neler cektin annam beni büyütürken mi dicek nostaji mi yapcak sana adi üstünde cocuk bu. Ila pasta kesecem diyorsan evden cikmadan bi saat önceden kesersiniz pastanizi resim falan cekinirsiniz yada özel bi kahvalti aksam üstüde kaynbabana gidersiniz. Bide demissin ya kaynbabam bana demis cocugu senden uzaklastircam vs. Valla ben olsam bende sana öyle derdim cünkü cok takintilisin seni sinir etmek icin veya sana takilmak icin sakadan yani.
Oğlum kalabalık olsun falan istemiyor. İsticek yaşta değil, daha cümle kuramıyor ,birkaç kelime söylüyor sadece. Yani doğum günü falan diyemez oğlum onun ne olduğunu bile anlıcak yaşta değil.Diger konulara cevap yazdım zaten. Fotoğraf içinde selfie var, 3 kişilik aile fotografimızı kendimiz çekebiliriz.

Amaaan nedir bu ya. Kp kv aramaz suc olur arar suc olur, deger vermez suc olur deger verir suc olur. Kpiniz kotu birsey yapmamiski adam torununa deger veriyor oda kutlamak istemis amaan ne problem ne problem... butun bu yazdiklarinizda sorun sizsiniz.....
Bana yıllarca çektiren insanlarla doğum günü kutlamak zorunda değilim

Geçmişte yaşadıklarınız sizde gizli tabiki zamanla insan soğuyor ama eşiniz size genel anlamda değer veriyor belli kıramamıştır bence insanlık sizde kalsın boşverin gidin orda kutlayın takmayın kafanıza aman

Mune Mune abla konumu kapatabilir misin çok bunaldım. L limoncu sana çoook teşekkür ederim beni anlayan az sayıda insanlardan biri de sensin.Kayınbabam bu çocuk sana anne demicek yüzüne bakmicak seni unutcak hep bana gelcek, sende arkasından öyle bakcan kalcan dedi, çocuk bana baksa bu çocuk sana niye bakıyor dedi, çocuk bana gelse bu çocuk niye hep sana geliyor dedi, oğlum o benim ya, tabiki de benim yüzüme bakcak bana anne dicek bana gelcek. Kayınbabam bir de diyorki oğlum konusunda, herşey tarlayla olmuyor tohuma bakmak lazım diyor, çocuk oğlumun tohumuyla oldu demek istiyor bana resmen. Bu ne terbiyesizlik ya. Kayınbabamı tanimadan savunmayın bana, böyle bir adamla aileyle aynı ortama girmek bile geriyor beni, mutfak konusuna gelince, yemek sakınmiyorum kimseden, mutfakla aram iyidir yemek pasta börek herşey yaparım, ama sevmediğim insana hizmet yapmak içimden gelmiyor, ayrıca ben mutfaktayken aklım oğlumda kalıyor oğlum konusunda hiç dikkatli değiller güvenmiyorum onlara, oğlum ben mutfaktayken, salonda yalnız oturup oyun oynasın tv izlesin sorun yok, ara ara ben ogluma da bakiyom salona gelip gidip, yemeğimi de yapiyom, ben mutfayken oğlum onlarla oturduğu zaman aklım çıkacak gibi oluyor hiç güvenmiyorum onlara, çok değişik hareketleri var, oğlumun sağlığı çok önemli, oglumu onlarla yalnız bırakmak istemiyorum. Bu aile yüzünden çok çektim, kaynanam kayınbabam görümcem eltim kaynım herkes çocuk konularında çok çektirdiler bana, onlar yüzünden eşimde bende uzun yıllar 2. bir çocuk düşünemez olduk, aynı sorunları yine yaşatırlar diye.Neyse beni anlamanızı beklemiyorum, ne zaman konu açsam hep olay oluyor, korkuyom artık konu açmaya, buldunuz benim gibi sizle atişmamak için susan kızı, ezdikçe eziyorsunuz beni, dalga geçiyorsunuz benle, benimde bir kalbim var, biraz empati, hoşçakalın.

X