Kayınpederim sapkın şeyler izliyor.

3EA34B4A-1E10-41BA-928B-A1A072EDAFF0.jpeg

Bu konu, ta size nasıl ulaşti çok tuhaf. Insanların özel hayatı diye bir şey kalmamış .

Sapkın şeyler dediğiniz ne ?

Zaten gorusmuyorlarmis , baristirmayi düşünmüyorsunuz .

Peki dert bunun neresinde ?

Es adayinizda böyle bir durum yoksa ve ayni Evde yasamayacaksaniz sizi ilgilendirmiyor.

Hanımlar kayınpederimin böyle sapkın şeyler izlediğini ve bunu ailesinden hiç çekinmeden yaptığını öğrendim. Ona karşı tutumum tamamen değişti sanki ondan tiksiniyor gibiyim. Nişanlım babası ile bu ve benzeri sebeplerden dolayı küs. Şuanda iletişimleri çok çok az. Babasının iflah olmayacağını söylüyor. Babasından ümidini kesmiş durumda benim için sadece ismen baba diyor. Ancak bayram seyran mecbur görüşüyorum kayınpederim ile. Düğünümüz inşallah virüs biterse bu yaz. Bu arada nişanlımla babası yıllardır anlaşamıyorlar, ikisini barıştırmak gibi bir niyetim yok bu durumu öğrendikten sonra 🤔
İlerde cocugunuz olursa o eve sokmayın tek diyecegım bu

Konu buradan başka bi yere taşındı o sebeple bu bölüme pek bakamadım. Ailesinin yanında kimseden çekinmeden açıp izliyormuş kulaklıkla. Bu sebeple nişanlımla kavga etmişler dahası da varmış. Tabiki de evleneceğim adamla her şeyi konuşacağız.

Nasıl yaaa... Peki tepki gösteren olmamış mı 😳

Babanın yaptığını zaten kimse desteklemiyor. Ama nişanlınızın size söylemesi yadırganıyor. Mesela siz onun yerine olsanız söyleyebilir miydiniz? Birde cidden babadan uzuk durun

Küslüğün sebebini kurcalarken öğrendim 5 yıldır sevgiliyiz nikaha bir ay kala öğrendim gerçek sebebi

Kulaklıkla izlerken yanında ki de bakıp görüyor ve kapatmıyor muymuş? Nişanlınız annesiyle mi kalıyor? Kayınpederinin eşi bundan rahatsız olmuyor mu anlamadım çok saçma adam ulu orta izleyecek karısı rahatsız olmayacak.

Ayrıca karı koca olacaksınız diye de bu kadar herşeyi anlatmasına gerek yok nişanlınızın yani gereksiz.sizinle yaşamayacak ya, siz aynı şeyi yaşasanız anlatır mısınız ne gözle bakacağınız aşikar iken bazı şeyler de özelde kalmalı. Zaten fazla görüşmüyorlarmış sizde görüşmezsiniz eşi sorun etmiyor demek ki ama her olanı anlatan nişanlı garip

X