kayınpederimin sözleri üzerine eşimle ortak kararımız sizden yorum istiyoruz

Yada adam mama yerine meme demiste olabilir. Mama yemismi yerine meme yemismi.. Ay sabah sabah gulesim yoktu tovbe

Alahim ya ne insanlar var. Sen akil ver ya. Bu ne biçim söz hani sevmek için aman benim oğlum doymusmu mamami yemiş bende onu yeri. Vs. Falan tamamda i neymiş memeyi yiyip gelmiş ne ya. Soklardayimmmmm

iyi geceler hanımlar.Başlıktan anladığınız üzere bir konuda yorumlarınızı merak ediyoruz eşimle. kendisi buraya yazmamı ve sizlere sormamı önerdi. kendi yorumumu katmadan yazacağım. önce eşimin aile yapısını kısaca özetlemek istiyorum. kp namaz kılan,orucunu tutan bir insan.içkisi sigarası yok.kv aynı şekilde, muhafazakar bir aile yani.(aile yapısını belirtmek için yazdım bunları) bende tesettürlüyüm vs. neyse konu şu 7 aylık bebeğim var kp evinde onu emzirdim,tekrar salona geldim, kp bebeği kucağımdan aldı ve şöyle sevdi "ohh oğlum emmişmi memesini cop cop cop (ağız şapırdatma hareketi), aferin oğlum memeleride yemiş gelmiş".ben sinirlendim, eşim bunda abartılacak bir şey olmadığını söylüyor. sizlere sormak istedik.yorumlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkürler

Kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum. O an adamın aklına bile gelmemiştir pot kırdığı. Hatta sizin göğüslerinizin cinsellik içeren bir organ olduğunu bile unutmuştur. Meme kelimesi onun için şu anda sadece torununun büyümesi için gıda aldığı bir yer. Böyle düşünün. Yaptığı, söylediği tabii ki hoş değil. Dediğim gibi gaflete düşmüş. Ama siz de bu kadar sinirlenmeyin bence. Eşiniz uyarsın, bir daha yapmaz.

Hoş bir cümle değil, böyle bir durum herkesin tuhafına gider elbette ama art niyet olduğunu da sanmıyorum. Pervasızca düşünmeden kurulan bir cümle..

hahah konu sahibi kusura bakma ama okudukça gülüyorum bu konuyu, daha önce yazmışmıydım hatırlamıyorum ama çok sinir bozucu yaw :KK53:

Kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum. O an adamın aklına bile gelmemiştir pot kırdığı. Hatta sizin göğüslerinizin cinsellik içeren bir organ olduğunu bile unutmuştur. Meme kelimesi onun için şu anda sadece torununun büyümesi için gıda aldığı bir yer. Böyle düşünün. Yaptığı, söylediği tabii ki hoş değil. Dediğim gibi gaflete düşmüş. Ama siz de bu kadar sinirlenmeyin bence. Eşiniz uyarsın, bir daha yapmaz.

ne güzel yazmışsın arkadaşım..

Ben erkeklerin,bubabamda olsa ayni,bir kadinla nasil konusacagini bilmesi gerekli.benim babam bile boyle diyemez.dememeli.cok ayip.ayrica tesetturu,namazi yazmaniza gerek yoktu.bu ozellikler benim ailemde yok,ama boyle konusmalar da yok.kesinlikle art niyetli degildir kayinpederiniz.sadece lafini bilmiyor.bunu kayinvalidenizi kirmadan,anne ben utaniyorum,babam boyle soyleyince de.o da uyarir k.p.

X