Kayınvalide umursamazlığı

DeliHA35

... T Ü R K ...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2014
1.517
5.978
merhaba hanımlar. geceden beri sinirden çatlayacağım . kendim çalışıyorum biri 8 biri 2.5 yaşında kızlarıma da babanneleri bakıyor . sabah gelip akşam evine gidiyor. büyük kızım öğleden sonra okulda küçük kızımla ben gelene kadar evde beraberler. çocuğa doğrı düzgün bişey yedirmiyo ilgilenmiyo vakitli vakitsiz uyutuyo . akşam salon masasının altında kızımın kirli bezini buldum delirdim resmen inadıma yapıyo beni bezdirmeye çalışıyo ki işten çıkayım çocukların yanında olayım kendisi bakmak zorunda kalmasın peki ben sabahın 7 sinde evden çıkıp akşam 6da eve gelmeye pek mi hevesliyim acaba.Mecbur olmasam çocuklarımdan ayrı kalır mıyım acaba. işten ayrılsam maddi anlamda çok zorlanacağız ayrılmasam tahammül edemiyorum artık. ne yapacağımı şaşırdım . bana bi akıl verin lütfen :KK43:

Eşinizle konuştunuz mu? Sizin çocuğunuzsa onun da torunu.. Sizin söylemeniz göze batar haklı olsanız bile , oğlu uygun bir dille söylerse etkili olur belki..

sivastrabzon sivastrabzon evet eşim konuştu daha önce . çocuklara bakmak istemiyo 60 yaşında ve rahatsızlığı bulunmadığı halde yaşlıyım hastayım bakamıyorum diyor sürekli. ama şunu da biliyor ki şu an başka hiçbir çaremiz yok işten ayrılamam ikimizde asgari ücrete çalışıyoruz ve izmirde yaşıyoruz kiramız başlı başına 900 lira zaten vicdanen çok rahatsızım çocuklarımın yanında olamadığım için birde o böyle yapınca iyice geriliyorum. Aslında onun tek derdi benim işten çıkıp beraber oturmamız. böyle bir şeyin olmayacağını eşimde bende belirttik defalarca ama o bizi yıldırıp istediğini elde etmeye çalışıyo

sivastrabzon sivastrabzon evet eşim konuştu daha önce . çocuklara bakmak istemiyo 60 yaşında ve rahatsızlığı bulunmadığı halde yaşlıyım hastayım bakamıyorum diyor sürekli. ama şunu da biliyor ki şu an başka hiçbir çaremiz yok işten ayrılamam ikimizde asgari ücrete çalışıyoruz ve izmirde yaşıyoruz kiramız başlı başına 900 lira zaten vicdanen çok rahatsızım çocuklarımın yanında olamadığım için birde o böyle yapınca iyice geriliyorum. Aslında onun tek derdi benim işten çıkıp beraber oturmamız. böyle bir şeyin olmayacağını eşimde bende belirttik defalarca ama o bizi yıldırıp istediğini elde etmeye çalışıyo
Sizi sarsmayacak cüzi bir miktar verseniz.. gerçi torunu almaması lazım ama ne bileyim belki bir karşılık bekliyor dur..

Kusura bakma gülüm ama evine ayda 7 bin lira giren bi insanda (her günümüze bin şükür ama) benim 2 asgari ücretle kıt kanaat geçindirdiğim evimin rızkından da bişey istemesin . Ha şurası da var versem hiç yok demez alır

Aklımda başka bir şey gelmiyor ki. Zor bir durum Allah sabır versin.. Hadi size psikolojik baskı olsun diye yapıyor da oğlunu torununu da mı düşünmüyor, çok bencilmiş...

sağolun konuyu görüp yorum yapmanız bile çok ince bi davranış. Duman dolu içime biraz pencere açtınız . Bi çaresi bulunur elbet . Gece ufak çaplı delirmiştim ama sonra sakinledim . Çok ta şey yapmamak lazım :)

Rica ederim, bu kadarıyla bile size faydam dokunduysa ben de memnun olurum.. Allah işinizi kolaylasın insallah en kısa zamanda..

X