Kayınvalidem eşimin eski nişanlısını övüyor

Benimkide eşimin yanında milletin karısını kızını över hatta baldirini bacağını anlatır benim bacaklarımda hafif bir çarpıklik var gercekten içime çok batmıştı ne oldu biliyormusun kadin bir günde felç oldu yani gece yattı sabah kalkamadı milyonda bir görülen bir hastalık transversmiyelit ben hiç beddua etmedim ama canımı acitmisti şu haliyle yine aynı konuşur ama umurumda değil

Benimkide eşimin yanında milletin karısını kızını över hatta baldirini bacağını anlatır benim bacaklarımda hafif bir çarpıklik var gercekten içime çok batmıştı ne oldu biliyormusun kadin bir günde felç oldu yani gece yattı sabah kalkamadı milyonda bir görülen bir hastalık transversmiyelit ben hiç beddua etmedim ama canımı acitmisti şu haliyle yine aynı konuşur ama umurumda değil
Yaaaa Allahını sopası yok insanlar sen ağzını gelene söylersen böyle Allah gani gelmez herkes hakkettiğini yaşar.... Ben artık laf sokmuş bağırmış çağırmış bilmem ne.... Hiç umrumda değil dinlemiyorum kendime yeni bir hayat kurdum orada yaşıyorum....

Kayınvalidenizin yaptığı kesinlikle doğru değil ama ben asıl eşinize takıldım. Bence kardeşiniz veya annenizle konuşun bilinçli bir şekilde erkek arkadaşınıza aynı konuşmayı yapsın abartacak mı görelim. Bilinçli yapıldığına dair mesajlaşma da bulundurun cok alınırsa abartıyorsun diyince senim tepkini merak ettim dersiniz. Umursamazsa siz de uzatmayın

Çok haklısınız nedir bu kaynanalardan çektiğimiz ya ömür törpüsü gibiler. Ne densiz bir kadınmış böyle. Üzmeyin kendinizi eşinizle huzurluysanız gerisi önemli değil. Belki eşiniz uyarırsa bu konuda daha iyi olabilir. Sizi kale almamış gibi gözüküyor.

Bende zamanında bı nişanlılık geçirdim ama ailemi en basinda tembihledim asla ama asla konusu dahi acilmicak diye ama eşimin annesi öyle değil ulu orta yerde olup olmadık muhabbetler açıyor hergun arayım kızım kızım diyom ama artık konusmak bile gelmiyor içimden
e deseydiniz keşke
iyi.. benim annem de eski nişanlımı şöyle böyle övsün bakalım ne hissedeceksin diye
densiz terbiyesiz kadın
aramayın tabii hatasını anlasın

Aşırı derecede terbiyesizce bir olay bu. Kaynananız 5 yaşında bir çocuk veya zeka geriliği olan bir birey değil dimi? Sana söylediği şeylerin sende ne tür hisler uyandıracağını çok iyi çok net biliyor. Bence karşısına geç ve açık net bir şekilde yaptığı bu hareketten rahatsız olduğunu, ben kalkıp senin kocana “kaynanamdan önce kim bilir ne güzel kadınlarla dolaşmışsındır” vs desem mutlu olur musun de. Olurum derse bir sonraki aile buluşmanızda kaynatana ballandıra ballandıra anlat etrafta gördüğün kadınları da sevinsin kaynanan. Atıyorum kaynanan 60 yaşındaysa, dön de ki “ay arkadaşımın annesi 60 yaşında ama nasıl tığ gibi maşallah öyle güzel böyle bakımlı” falan de.

Abartma mı, senin annen eşine, kvnin yaptığının aynısını yapsa eşin seni boşamak için o günden sonra bahaneler arardı.

Şu eski nişanlı kızlar hepsi barbie oluyor ne hikmetse.
Ben bi eski barbie tanıyorum aynı yamuk prenses.

Eline cevher gibi fırsat geçmiş, biz gibi dağları ör..

Arkadaşlar herkese merhaba.2.5 senelik evliyim eşinle severek ve isteyerek evlendik ama geçenlerde garip ve değişik bı olay oldu kayinvalidem rahatsız olduğu için bir kaç gün bizde kalicakti ve bir gün beraber otururken durup dururken eşimin eski nişanlısınin buhabbetini açtı şöyle güzeldi böyle güzeldi Barbie bebek gibiydi işte peşine koruma tak sokağa öyle çıkar dedi esiminde zamanında ona yaptığı seyleri aldığı hediyeleri söylediği sözleri falan anlatmaya başladı şok oldum kaldım birden böyle bı konu açmasına ve güzelce uyardım lütfen bana. Bunları anlatma anne neden anlatıyorsun dedim bişey demedi ertesi gün komşu gelmişti onun yanindada yaptı bişey diyemedim kadının yanında yüzüme baktı kaldı kadın neyse kayınvalide gittikten w hafta sonra eşime açtım bu konuyu annem beni istemiyormu diye sordum nerden çıktı ne alakası falan var dedi bende anlattım muhabbeti saçmalamış takma sen onu kafana dedi ama 1ay içim içimi yedi hala o kızı istiyo beni istemiyor diye gorumceme açtım konuyo ve artık o kadaar dolmusum ki ağlamaya başladım o da sinir olur kaynanaya aramis ben gelinini seviyom olmaz öyle şey demiş ama iş işten geçti ve o gündür arayıp sormuyorum arada aciyorum veya evine gitmek istemiyorum yada onunla bir yere gitmek istemiyorum ve eşim birazcık abartigimi soyluyo sizce ben mi haklıyım eşim mi .....
sonrada gelinim beni sevmiyor soguk davraniyor diye dert yanar Kv yaptiklarinin meyvesini topluyorlar iyiyseler iyilik vs .. bu aslinda hepimiz icinde gecerlidir ne ekersek onu biceriz ders alana.

Valla bu insanlar çok acayip. Esimin bir akrabası, ne zaman gitsek eşimin ilk eşiyle ilgili sorular soruyordu. Bir gun yine basladi sustum sustum artık dayanamadim. Bir dahaki gelişte ben gelmem, onu getirir eşim sende ne sormak istersen sorarsın dedim.
O gün bugündür adını bile anmıyor.

Arkadaşlar herkese merhaba.2.5 senelik evliyim eşinle severek ve isteyerek evlendik ama geçenlerde garip ve değişik bı olay oldu kayinvalidem rahatsız olduğu için bir kaç gün bizde kalicakti ve bir gün beraber otururken durup dururken eşimin eski nişanlısınin buhabbetini açtı şöyle güzeldi böyle güzeldi Barbie bebek gibiydi işte peşine koruma tak sokağa öyle çıkar dedi esiminde zamanında ona yaptığı seyleri aldığı hediyeleri söylediği sözleri falan anlatmaya başladı şok oldum kaldım birden böyle bı konu açmasına ve güzelce uyardım lütfen bana. Bunları anlatma anne neden anlatıyorsun dedim bişey demedi ertesi gün komşu gelmişti onun yanindada yaptı bişey diyemedim kadının yanında yüzüme baktı kaldı kadın neyse kayınvalide gittikten w hafta sonra eşime açtım bu konuyu annem beni istemiyormu diye sordum nerden çıktı ne alakası falan var dedi bende anlattım muhabbeti saçmalamış takma sen onu kafana dedi ama 1ay içim içimi yedi hala o kızı istiyo beni istemiyor diye gorumceme açtım konuyo ve artık o kadaar dolmusum ki ağlamaya başladım o da sinir olur kaynanaya aramis ben gelinini seviyom olmaz öyle şey demiş ama iş işten geçti ve o gündür arayıp sormuyorum arada aciyorum veya evine gitmek istemiyorum yada onunla bir yere gitmek istemiyorum ve eşim birazcık abartigimi soyluyo sizce ben mi haklıyım eşim mi .....
Siz durup dururken demişsiniz ya o, onu kafasında kurup, planlamış. Bu insana karşı çok tedbirli olun derim. Umarım bununla sınırlı kalır.

X