Kayinvalidem

Demekki senin pirinç pilavı yapınca bile çagıran bir kaynanan yok🤣bizim pirinc ıslatır bekler. Balık yapar bekler. Nefes alır bekler

Bu yorumlar nasıl kapatılıyor acaba. Benım her gönderıme yorum yapıyor sagolsun🤣🤣🤣

Valla bu i ile başlayan sosyal medya var ya orada fotoğrafı paylaşınca düzenleye gel oradan yorum yapmaya kapat var.
Oradan kapatılıyor :KK70:

Benimki de her şeye yorum yapardı yok canım oğlum, paşam zart zurt elinde patladı bu sefer :cool::cool:

Valla bu i ile başlayan sosyal medya var ya orada fotoğrafı paylaşınca düzenleye gel oradan yorum yapmaya kapat var.

Benimki de her şeye yorum yapardı yok canım oğlum, paşam zart zurt elinde patladı bu sefer :cool::cool:
Sorma sorma. Yorumlara degişik gifler atıyor. Kv ve onun dedikoducu kankısı var akrabaları. Ik yazsan bı ton sey yazarlar. Begenıp gecıyorum napayım🤣kapatcam yorumlara ama

Bu sefer arayacak. Ben sana yorumm yapamıyorum. Benı mı engelledın dıyecek. Ama kapatcam kesin🤩

Sorma sorma. Yorumlara degişik gifler atıyor. Kv ve onun dedikoducu kankısı var akrabaları. Ik yazsan bı ton sey yazarlar. Begenıp gecıyorum napayım🤣kapatcam yorumlara ama

Gif, emoji, yorum, kalpler, gıcık gıcık şeyler eşimle romantik bir şey atıyorum ona yazıyor.
Kendimle ilgili bir şey atıyorum yazıyor.
Bir sus be kadın yani bıktırmayın işte bizde konuşmayalım sizden dimi ?
Ama yok yani suyunu çıkarıyorlar.

Kapat valla ben kapattım çok rahatım

O kadar bol çesit hazırlıyorum donatiyorum ama amac yemek yemek degil kayinvalidem ogluyla surekli dipdibe olmak istiyor kalabalik istiyor eglence istiyor..Aslinda 1,5 yil icinde cok çabaladım ama kayinvalidem asla mesafeyi kabul etmedi.Artik aramiz acilirsa biraz uzak durur diye düşünüyorum insallah dogru düşünüyorumdur..Benim artik bu aileye bir cozumum kaldi her denileni yaptim yaptim çünkü
Aslında sen hiç bu konuyu budaklandırmayacaktın
Kv ikili oynuyorsa sende oynayacaktın
Kvye bizi artık çağırma huzurumuz bozuluyor 2 haftada 1 yeter dedin anlamadı mı? Oğlunun yanında "aa söylemedin ki" mi diyor. Sende gidecektin yemek koyarken tencereyi devirecektin çayın suyuna sirke atacaktın tabakları yıkarken kıracaktın sonra da kvye dönüp ah görüyor musun bu evde nazar var nazar çıkıyor diyecektin eşine de tansiyonum düşüyor tabak tencere elimden kayıyor kociskom😔 diyecektin
O zaman gözü korkardı belki kvnin
Kartları açık oynamak her zaman iyi olmuyor kendimden öğrendim bunu da😀

Aslında sen hiç bu konuyu budaklandırmayacaktın
Kv ikili oynuyorsa sende oynayacaktın
Kvye bizi artık çağırma huzurumuz bozuluyor 2 haftada 1 yeter dedin anlamadı mı? Oğlunun yanında "aa söylemedin ki" mi diyor. Sende gidecektin yemek koyarken tencereyi devirecektin çayın suyuna sirke atacaktın tabakları yıkarken kıracaktın sonra da kvye dönüp ah görüyor musun bu evde nazar var nazar çıkıyor diyecektin eşine de tansiyonum düşüyor tabak tencere elimden kayıyor kociskom😔 diyecektin
O zaman gözü korkardı belki kvnin
Kartları açık oynamak her zaman iyi olmuyor kendimden öğrendim bunu da😀

Çok fenasın :KK200: :KK200: :cool: :cool: :cool:

Eski yorumlar duruyordur şimdi
Elin değmişken eskileri de kapat yok oluyor yorumları
Şimdi yazamayınca eski yorumlara bakıp zevk alırlar 😂

Sonuna kadar okuyan bordo berelidir😂

Önceki konuları bilmiyorum ama kv ayrı tuhaf, sizin anne babanızla hoparlörde aramanız ayrı tuhaf. Dengeyi kuracak kişi eşiniz
Evet kusura bakmayin yine uzattikca uzattim:) Sadece ailem birlikte yemek yemekte israr eden kisinin kayinvalidem mi yoksa esim mi oldugunu anlamaya calisti.Ikisiyle birlikte konusunca kimin bu kadar israr ettigi ortaya cikar diye

Ben
Gif, emoji, yorum, kalpler, gıcık gıcık şeyler eşimle romantik bir şey atıyorum ona yazıyor.
Kendimle ilgili bir şey atıyorum yazıyor.
Bir sus be kadın yani bıktırmayın işte bizde konuşmayalım sizden dimi ?
Ama yok yani suyunu çıkarıyorlar.

Kapat valla ben kapattım çok rahatım
Ben kapatmayı bilmiyordum. Ögrendıgım ıyı oldu. Kapatcam. Bi tane emojı atsa neyse de o kadar cok sey atıyorlsr ki. Hem f... Den hem i... Dan atıyor

X