Kayınvalidemin planlarından kurtulamiyorum ?

Eselsu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2018
778
548
31
Yetmiyor diyeceksiniz,bunda kirilacak gücenecek bir şey yok.Beyefendi ne güzel manipüle etmiş sizi.
Pazar günleri sabahın köründe gün aymadan çıkın evden,bir kaç sefer gelip sizi evde bulamasınlar.

Başka bir gün tam çıkarken mi geldiler,anne siz oturun bizim bir iki işimiz var halledip gelicez.Ve kesinlikle çıkın,hiç bir sekilde vazgeçmeyin.Eşiniz illa kalmak mı istedi,bırakın bebeği kendiniz çıkın, alış veriş yapın,bir kahve için dönün kendi bilir.

Başka bir hafta sonu akşamdan çıkın bir gün yatılı bir yere gidin,sabah kahvaltinizi yapar gezer tozar dönersiniz.

Yani bir şekilde mutlaka çıkılabilir,nasıl asla çıkamiyorsunuz ben anlamadım.Kafaniza koyduğunuzu yapın,pes etmeyin,kimsenin sizi vazgeçirmesine izin vermeyin.Çikamiyorsaniz bu "siz" izin verdiğiniz içindir.
Sunu cok iyi anladım ki ( kendim görmemişim yorumlar sayesinde dönüp düşündüm ) eşim bazı şeyleri bana tamam dedirterek çözmeye çalışmış . Eee ben de insanım tikandigim yerde problem çıktı . Hâlâ kölelik yapsam , hala sürünüyor olsaymişım ben hariç herkes mutlu ve halinden memnun yasayacakmis . Bugün eşime sende gel demeden ben biraz hava alıp donucem diyerek çocukları aldım çıktım parka . Sonra da annemlere gittim gelecek olan varmış yokmuş umursamadan . Keyfini çıkardım güneşli günün . Ve ne kadar özlemişim yürümeyi bile

BethHarmon

ComfortablyNumb
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2014
4.157
14.014
30
eşiniizn kızı annesini siz olarak mı biliyor kaç yaşındayken vefat etmiş annesi?

runib

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2009
953
1.211
Sunu cok iyi anladım ki ( kendim görmemişim yorumlar sayesinde dönüp düşündüm ) eşim bazı şeyleri bana tamam dedirterek çözmeye çalışmış . Eee ben de insanım tikandigim yerde problem çıktı . Hâlâ kölelik yapsam , hala sürünüyor olsaymişım ben hariç herkes mutlu ve halinden memnun yasayacakmis . Bugün eşime sende gel demeden ben biraz hava alıp donucem diyerek çocukları aldım çıktım parka . Sonra da annemlere gittim gelecek olan varmış yokmuş umursamadan . Keyfini çıkardım güneşli günün . Ve ne kadar özlemişim yürümeyi bile
olması gerekeni yapmışsınız, siziznin özgürlüğünüz kimse almamalı

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 66 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 163 cm. Başlangıç Kilom :73.8 Kg. Şimdiki Kilom :70.4 Kg.

zbzbzbzb

Guru
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2009
534
323
39
benimde ikinci evliliğim eşimin ölen eşinden bir oğlu var ayın senin gibi anlayışsız bi kadından çektim boşanma arefesindeyiz bi sürü promlemimiz var eşimle
O zaman üvey anne yaftasi yiyorum çocuğu hayatına sigdirmiyor oluyorum . Söz konusu çocuk olunca söyleyecek her lafımin anlamı kötü oluyor . Eşimle bu konuda çok tartıştık . Ne yapım kızı getirmemi diyeyim demeye beni yanlia anlamaya başladı anne ve babasının ithamlari yuUndenyüzünd

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 883 gün geçti.

A R Y A

İnsan, umursamadığı her şeyin galibidir. ♥️
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2014
4.659
4.759
Konularım o kadar çok ki bu konuda . Belki icinizden çoğu akıllanmadin mı sen hâlâ da diyen olacaktır ki bunları duyacagimi bile bile yazıyorum . Çok yorgunum . Eşimle güzel giden evliliğimiz var kayınvalidem dışında . Torunlarını görme bahaneleri ile hayatımıza sızdılar yine . Çok büyük tartışmalar oldu aramizdaki soğukluk devam etmesine rağmen hiç birşey yaşanmamış gibi gayet rahat bir şekilde hayatımızda. İlk olarak eşimin kızını almaya geldiler haftasonu o bahane ile çocuk gitmek istemedi önce öyle oturdular ,sonra yenidoğan bebeğimi görmeye gelen başka misafirlerim ile birlikte geldiler . Bunun gibi emrivaki ,catkapi bir sürü ... Bebeğim doğduğundan bu yana eşim ile bı yere hı çıkmadık . Anne babam ,erkek kardeşim ile fırsat oldukça kendimi motive etmek ve içime kapanmamak için hep çıkmaya çalıştım ama ben evliyim . Eşimle birşeyler yapmak istiyorum . Sahilde yarım saat yürümek , parkta yürümek ,yada hiç önemli değil sokak da dolaşmak gibi . Hafta sonları defalarca plan yaptık ya anne babası Cat kapı geldi öylece kaldık ... Eşimin kızı anneannesindeydi bı sure . Ondan sonra babaannesi aldı aralarında o şekilde anlaştılar beni bu konuya dahil etmiyorlar zaten . Bebeğimin de bazı sağlık problemlerinden dolayı uzunca süre kendimiz ile ilgili zaten bişey yapamadık. Aylardır plan yapıyoruz her haftasonu için bir kez uygulayamadik . Eşim mesafeyi koyamıyor ailem bu yapacak bişey yok diyor artık bikti . Kavga da ettik olmicak şeyler söylendi yapıldı yinede herşeyi olmamış sayıp kendilerini ilah gibi görmeye devam ediyorlar . Eşimle bu konuda problem yaşamaya basladik iliskimezi etkilemeye başladı . Sürekli planlarımızı elimizde patlaması , öylece kalakalmak beniahvetti sinirlerim bozuldu . Kendimize ait hayatımız kalmadı . Artık.tahammul edemiyorum . Eşimin kızını kullanıyor ne evimden ne hayatımdan çıkmıyor . Dahil olmasa onların hayatımda olmalarına alıştım zaten . İşine geldiği gibi çocuğu haftaici görmeye gelmiyorlar çalışmadığı halde mahsus haftasonu geliyor . Hadi siz evdesiniz biz gidelim planımız vardı desek eee biz şimdi kalkicaz diye diye o günü hiç ediyorlar .
Tam bir baş belası, çok zor gerçekten Allah yardımcın olsun bacım