kayınvalideniz evinizin düzenine karışır mı??

evet karışır,yorum yapar,eleştirir iyide olsa güzel de olsa mutlaka eleştirir ama ben nemi yapıyorum umrum olmuyo tabii saygısızlık asla yapmam he der geçerim...:asigim:

kaynanama sorsanız hobisi ne diye gelinimin evinin düzenine karısmak der ama desense evine her gittiğimde kendi evini benimkine benzetmek için aldıgım süsleri bile bulur alır

Bence herşeyde olduğu gibi bu konuda da niyet önemli, benim kayınvalidem biz ne alsak kulp takar ki ne eşim ne de ben zevksiz, kaba-saba, öngörüsüz insanlar değiliz. Aksine zevk, görüş sahibi insanlarız. Diyorum ya önemli olan bu değil tabi, insanların niyeti. Benim ki sağolsun çok kıskanç ve fesattır, gelir burun kıvırıp mındar eder ne alsak. Artık hiç umursamıyorum, biz çok beğendik gerisi önemsiz şeklinde bir tavır takınıyorum. Ben o ne alsa iyi günlerde kullanın çok güzel derim ama eğer çok sinir ederse bende mındarlarım aldığını. Şu fesatlık ne kötü birşey ya, hastalık.

ay benimkide tam olarak karismaz yani buna tenezzul etmez kendisi,ama soyliycegini soyler hevesimi kirar butun haerseyde:eek:klava::enbuyukkk:,ev aldik sivir dan ev dizdik hic birini begenmedi hepsine birsey buldu birkere gule gule oturun demedi yani dusunun ne kedar fesat,bu arada kiziniin evinide bizimkisinin korsani tarzinda dizmeyide ihmal etmedi,ama umrumda degil,saygisizlik etmem o birsey alinca cok igrenc gelsede gulegule kullan cok guzelmis falan derim boyle yani bizimkide ne yapalim bosvermeye calisiyorum:icecream:

X