KAYIP bilgilendirme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konunun linki varmi önceki ben anlamadim

Konunun linki varmi önceki ben anlamadim
Bırisine art niyetli demiş birini bulmuş o kişi kayipmis adalarda başına afedersiniz bela bulmuş sonra hafıza kaybı olmuş bulunmuş konu sahibi teşekkür mü ediyor habermi veriyor birisine lafmi söylüyor konu ilerlerse belli olacak galiba sanırım umutluyum

Şimdi durun durun. Okudum geldim. Adam kayıp sonra buraya konu açılıyor. Adamın adını resmini paylasamiyo ama sonra aylar sonra adam bulunuyor ağır yaralanmış mafya bunları bulmuş uyanınca Rus arkadasi bunu rusyaya götürüyor adamın hafıza kayıp.

Şimdi ben dalga geçmiyorum ciddi soruyorum. Adam uyanınca turkce değil de neden Rusça konuşmuş da rusyaya götürülmüş kim vurmuş falan o konuya girmicem. Yani adamın rus arkadaşları kk mi okuyor hem de eski konuları ve bro bu sen olabilirsin mi dediler.

Adamı kk'ya konu açarak nasıl buldunuz onu merak ettim. Rusya'da kk bu kadar populer ise yunan mafyası da okuyordur. E öğrendi şu an adamın yerini onlar da

Döneyim ben vasat ekşın barındırmayan sade hayatıma gerçekse bişey demiyorum kurgu ise sakın kitap makale senaryo yazmayın aç kalirsiniz iyi günler

Putin duymasın.

1709312168159.jpeg

Şimdi durun durun. Okudum geldim. Adam kayıp sonra buraya konu açılıyor. Adamın adını resmini paylasamiyo ama sonra aylar sonra adam bulunuyor ağır yaralanmış mafya bunları bulmuş uyanınca Rus arkadasi bunu rusyaya götürüyor adamın hafıza kayıp.

Şimdi ben dalga geçmiyorum ciddi soruyorum. Adam uyanınca turkce değil de neden Rusça konuşmuş da rusyaya götürülmüş kim vurmuş falan o konuya girmicem. Yani adamın rus arkadaşları kk mi okuyor hem de eski konuları ve bro bu sen olabilirsin mi dediler.

Adamı kk'ya konu açarak nasıl buldunuz onu merak ettim. Rusya'da kk bu kadar populer ise yunan mafyası da okuyordur. E öğrendi şu an adamın yerini onlar da
Ay Rus mafyası vuracak Dört kişi ölecek mafya adam yaşıyor farketmeyecek sonra polis mahkeme oldu 4 kişi öldü hadi gule güle sizde hafızayı kaybetmissiniz Allah başka zeval vermesin diyecek peki

Merhaba. Daha önce kayıp olan arkadaşım için konu açmıştım. Bazı kafası hayatta dalga geçmekten başka bir işe yaramayan şahıslar olduğu gibi, elinde ufak ipuçlarıyla yardıma koşanlar oldu. Ve o ufak ipuçları yardımıyla sonuca ulaştık. Bu yazı da merak edip ilgilenenler için.....

Öncelikle birkaç kişi benzer hikayeye sahip olduğunu söyleyerek bana ulaştı. Hepsine müteşekkirim 🌸 bilgilerimizı birleştirerek bulunduğu illere giderek araştırma yaptık. Yunan adalarına tur düzenlemiş, ve "başı belada" olduğu için oradayken saldırıya uğramış. Dört arkadaşı vefat etmiş, bu kişi de ağır yaralanmış, uzun süre komada ve yoğun bakımda tedavi görmüş. Geçmişte yaşadığı bir kaza sonucu var olan hafıza problemi tetiklenmiş. Adres vs hatırlayamadığı için Rus arkadaşlarından biriyle Rusya'ya gitmiş. Önce online görüşme yaptık, adımı bile hatırlamadı 😭 yanına gittim, iyi olduğunu gözlerimle gördüm...... Her şey yoluna girdi sonunda ve buraya yazma ihtiyacı hissettim. Art niyetlilere rağmen yardımcı olan herkese sonsuz sevgi ve selamla 🌺🌺🌺
üşenmedim gittim eski konunu okudum, gerçekten saçmalığın daniskası :KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X