Kayıp Özel Çamaşırlar

Denendi, kullanıldı ve farkettirilmeden geri tıkıştırıldı demek ki.
Bulmanıza sevindim, en azından çalacak kadar gözü dönmüş değilmiş.
Evinize giren herkesi gözden geçirin ve naçizane tabsiyem, ev yardımcısı hariç kim gelirse gelsin daima yatak odanızın kapısı kapalı olsun hatta kilitleuin misafir varken.
Benim ziynet eşyalarım var odamda ve bu sebeple çok dikkat ederim bu konuya.
O kapıyı açık gördüğümde hemen kolaçan eder, kim yerinde yok evde gezinme halinde diye tespit ederim kafamda.
Bu arada evinize gelen o kadınlar tekrar gelecekse sanki hiç durumu bilmiyor gibi ‘yahu çamaşırı ne diye çarşafa teptiniz bu ne böyle olmasın, dikkat edin’ deyin bakalım, ne diyecekler...
Firmadan geliyorlar bir daha aynı kişiler gelirmi bilmiyorum ama ben maalesef çöpe atmak durumunda kaldım belki o kadın denedi belkide tanıdık biri aldı kullandı yerine koyamadığı için oraya tıktı bıraktı midem almadı artık onları attım bu satten sonra odamda olmadığım sürece kapısını kitleyeceğim ben olmadan da odama kimsenin girmesine izin vermeyeceğim kim gücenirse gücensin oturup kafamda omu bunu çaldı bumu bunu götürdü diye düşünmekten iyidir

Birlikte yıkadınız mı örtüyle çıkan geceliği?
Örtüyü hiç kullanmamıştım canım yeni almıştım yıkamadım ama örtü katlı üzerinde bohça gibi kurdele var kenarından sıkıştırılmış niye bu bu kadar kabarık görünüyor derken fark ettim

ya siz yanlış hatırlıyorsunuz yada büyük ihtimal biri aldı. buhar olup uçacak hali yok ya. size evde yokken eve gelene bakmak lazım... yada eşinizi bir sorgulasanız. hoş çamaşırımı sen mi aldın da denmez adama. çok rahatsızlık verici bir durum. inş. bulursunuz? bulunca yazın burayada

Sizin olayınızla alakalı mıdır bilemem ki umarım değildir. Eski bir komşumuzunda aynı sizin gibi özel iç çamaşırları kayboluyordu belirli aralıklarla. Hatta son zamanlarda eşinin onu aldattığını ve çamaşırları o kadına götürdüğünü bile düşünmeye başlamıştı. Ancak bir kaç ay sonra Allah'ın işi komşumuz işten biraz erken dönmek zorunda kalmış ve eve geldiğinde ne görsün. Koca adam o iç çamaşırlarını giymiş aynada kendisine bakıyormuş hayran hayran... Yani umarım bir değildir. Siz yinede her yeri arayın iyice bir bakın...
Abboooo evlerden ırak

Vallahi bende bundan şüphe duyuyoruö aklımda biride var günahda almak istemiyorum ama bir tek o kız biliyor çamaşırlarım nerede diye böyle şeylerede meraklı ama bekar bir kız alıp ne yapacak
Öyle düşünme bişey yapmasından değil acaba alamıyor mu çok düşkünü var böyle eşyaların. Kullanılmadığını da biliyorsa şeytana uymuş olabilir.

Firmadan geliyorlar bir daha aynı kişiler gelirmi bilmiyorum ama ben maalesef çöpe atmak durumunda kaldım belki o kadın denedi belkide tanıdık biri aldı kullandı yerine koyamadığı için oraya tıktı bıraktı midem almadı artık onları attım bu satten sonra odamda olmadığım sürece kapısını kitleyeceğim ben olmadan da odama kimsenin girmesine izin vermeyeceğim kim gücenirse gücensin oturup kafamda omu bunu çaldı bumu bunu götürdü diye düşünmekten iyidir
Iyi yapmissiniz cope atmakla. O kişi çalmamista hosuna gidenleri kendince "ödünç" almis bence 1-2 kullanip geri getirmis olabilir. Ya suphelendiginiz kisi evinize gelince yeni aldiginiz ic camasirini gostericeksiniz posetle nasil fln diye yem atip gozlemliceksiniz, ya da kapiniz herdaim kilitli olucak. Gecmis olsun

Ben buldum valla nereye gittigini camasir makinesi yutuyor:)) kizimin coraplarini iç içe geçirerek atiyorum artik kucuk olanlari daha cok yutuyor benimki 2 attigim tek cikiyordu Kapagin Lastik bolumlere yinede giriyor cikariyorum ama
Benim çocuklar da dağınık,geçenlerde dolabı çektim,toplu çorap mezarlığı:)
Basket topu gibi atış yapıyorlar galiba,baza altından bulduruyorum bazen.
Eski makinamı tıkamıştı çorap evet,ama şimdi büyükler,yine de kaçarmı ki.Vallahi tahtakaleden çuvalla alasım geliyor çorapları:))