Kaymayan şal çeşitleri

Mavipatikk

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2018
377
223
29
Merhaba arkadaşlar tok duran kaymayan şal arıyorum çalışırken saatlerce rahat edebileceğim bi şekilde. Bendekiler günübirlik pamuklu önü hiç tok durmuyor kayıyor. Önerilere ihtiyacım var.

Kroren diye bir marka vardı bazı pamuklular da tok duruyor aslında. 🤔

Şimdi baktım bitane buldum görünüşü tok güzel duruyor ama ürün kumaş bilgisinde %100 polyester diyor terletmez mi tüm gün çalışırken

Şimdi baktım bitane buldum görünüşü tok güzel duruyor ama ürün kumaş bilgisinde %100 polyester diyor terletmez mi tüm gün çalışırken
Bunun ilk çıkardığı bir seri var ipek gibi görünüyo şimdi baktım bendekine %67 akrilik %33 polyester diyor. Ben kışın şal kullanıyorum yazın eşarp. Eşarpta iki uç ince geçiyo boynundan ama şalda en incesi de olsa bir ton kumaş doluyosun.

Bunun ilk çıkardığı bir seri var ipek gibi görünüyo şimdi baktım bendekine %67 akrilik %33 polyester diyor. Ben kışın şal kullanıyorum yazın eşarp. Eşarpta iki uç ince geçiyo boynundan ama şalda en incesi de olsa bir ton kumaş doluyosun.
Hiç eşarbım yok yeni kapandım 5 ay falan oluyo. Ama söylediğiniz mantıklı daha rahat olabilir peki eşarp şala kıyasla kayıyor mu kaymayan tür nasıl bakmalıyım

Hiç eşarbım yok yeni kapandım 5 ay falan oluyo. Ama söylediğiniz mantıklı daha rahat olabilir peki eşarp şala kıyasla kayıyor mu kaymayan tür nasıl bakmalıyım
Ben çok hareketliyim 🤣 sağdan soldan ustten igneliyom. Ipekler biraz zor oluyor polo ist. Five gibi markalar var onlardan kullanıyorum. Bir de twil ipek dedikleri bir sey var o da rahat.

Freshscarf şal 200cm uzunluğundaymış çalışırken baya uzun gelir arkadan bağlasam da çok uçuşur gibi geldi işim tüm gün ayakta koşuşturma halinde o yüzden diğer arkadaş eşarp önerdi yazın da hafif olur diye o yüzden freshscarf esarplarini sormuştum o marka güzel dediniz esarplari da güzeldir heralde teşekkürler :)

Ben Medine ipegini seviyorum . Pamuklu da kullandım polyester de ipek de ama en şık ağır durani Medine ipeği . Önceden önünü sivri üçgen yapıyordum ama artık onu yaomadan direkt bağlıyorum çok da şık duruyor . Yazın da eşarp çok rahat oluyor tivil ipek tavsiye ederim

Ben Medine ipegini seviyorum . Pamuklu da kullandım polyester de ipek de ama en şık ağır durani Medine ipeği . Önceden önünü sivri üçgen yapıyordum ama artık onu yaomadan direkt bağlıyorum çok da şık duruyor . Yazın da eşarp çok rahat oluyor tivil ipek tavsiye ederim
Sanırım yazın eşarba yönelecegim çalışırken daha hafif rahat olur. Bi önceki sayfada başka bi arkadaş da öyle önerdi twill şeklinde araştırayım teşekkürler size de :)

Evet tivil ipekler kaymiyor sade ipekler aşırı kayıyor aşka rahat degil ve onu olmuyor yamuk yumuk kabarık bı sekil alıyor
Sanırım yazın eşarba yönelecegim çalışırken daha hafif rahat olur. Bi önceki sayfada başka bi arkadaş da öyle önerdi twill şeklinde araştırayım teşekkürler size de :)

X