Kaymaz taban halı

mine_42

yasemen
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2007
111
31
Arkadaşlar Evime kaymaz taban halı alacağım en kullanışlı taban hangisi deri olan diye duydum ama sizlerinde fikrini almak istiyorum kaymayan makinede dağılmayan çeşidi hangisidir

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1283 gün geçti.

Merve

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
32.159
116.792
30
Altı noktacıklı olanlardan nefret ediyorum pişmanım. ☹

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-12-2021

Hamileliğimin 40. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 6 gün kaldı.

Bebeğinizin kafatası henüz tam olarak katı, sert değildir. Birbirinden ayrık ve birbirini iten, geniş beş kemik plakasından oluşmuştur. Bebeğiniz, rahminizde geçirdiği son haftalarda, hayati önem taşıyan madeleri, kanınızdan, plasentadan ve amniyotik sıvıdan almaya devam ediyor. Aldığı antikorlar, hastalıklara karşı bebeğinize bağışıklık sağlayacaktır. Bu noktada bazı bebeklerin boyu 36-38 cm. ve ağırlığı 3,400 gr olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

kavun kokusu

Buraya reklam alınır
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2015
6.169
14.620
Halı olarak değil ama yolluk olarak aldım ben koridor için. İstediğiniz ölçüde oluyor. Köpeğim dışarıdan gelince banyoya gidene kadar yürüdüğü bölge için almıştım, makinede yıkanabiliyor. Bu kadar memnun kalacağımı düşünmemiştim, süpürge yaparken kalkar, habire eğilip düzeltmem gerekir sanmıştım, sıkıntı çıkarmadı ama.

Yolluk

kavun kokusu

Buraya reklam alınır
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2015
6.169
14.620
Ben başka siteden aldım bu arada, aldığım satıcıda farklı ebatları vardı. Daha da başka ebat istersem fiyat artar demişlerdi.

mine_42

yasemen
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2007
111
31
Halı olarak değil ama yolluk olarak aldım ben koridor için. İstediğiniz ölçüde oluyor. Köpeğim dışarıdan gelince banyoya gidene kadar yürüdüğü bölge için almıştım, makinede yıkanabiliyor. Bu kadar memnun kalacağımı düşünmemiştim, süpürge yaparken kalkar, habire eğilip düzeltmem gerekir sanmıştım, sıkıntı çıkarmadı ama.

Yolluk
Altı nasıl acaba

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1283 gün geçti.