Kaynakçı Eşleri

• Konu Sahibi ikizler11
nuray kız benim eşim kaynakçı değil kıı ben gelemeyecem mi buraya.bir torpil yapsan bana yaw ikizlerin hatrına falan

• Konu Sahibi ikizler11
arkadasım sende hoşgeldın bızler iyiyiz sen nasılsın bakalım tanısalım söyle arkadaşlar...

• Konu Sahibi ikizler11
günaydın güzel bayanlar eşim bir aydır mesayide her akşam.bir görseniz bitkin bir biçim de geliyor eve.kızlar iş elbiselerini nasıl yıkıyorsunuz varmı tiyolarınız bakıyım.

• Konu Sahibi ikizler11
valla ben makıneye atıyorum baskada bırsey yapmıyorum.........

• Konu Sahibi ikizler11
arkadasım sende hoşgeldın bızler iyiyiz sen nasılsın bakalım tanısalım söyle arkadaşlar...

merhaba derya ben eşim kaynakçı değil ama nurayı yani ikizler 11i tanıdığım için bende dedim katılıyım aralarına kabul ederlerse.Bu arada şimdi sıcaktan bayılacam

• Konu Sahibi ikizler11
valla ben makıneye atıyorum baskada bırsey yapmıyorum.........

bende öyle yapıyorum da makinada çok tortu kalıyo.annem hep kızıyo bana kız makinanı bozcan baştan bir sudan geçirsene diye.bende diyom ikizlerle kolaysa sen geçir valla anne diye.

• Konu Sahibi ikizler11
merhaba derya ben eşim kaynakçı değil ama nurayı yani ikizler 11i tanıdığım için bende dedim katılıyım aralarına kabul ederlerse.Bu arada şimdi sıcaktan bayılacam

nıye kabul etmeyelım arkadasım tabıkı hoşgeldın....
bende ilknur kızımın adı RUMEYSA.......
aynı dert bızdede var sıcak ...işte kocalarımız bu sıcak varken bırde kaynak yapıyorlar.....
hergun canı cıkıyor...

• Konu Sahibi ikizler11
bende öyle yapıyorum da makinada çok tortu kalıyo.annem hep kızıyo bana kız makinanı bozcan baştan bir sudan geçirsene diye.bende diyom ikizlerle kolaysa sen geçir valla anne diye.

ewet kalıyor ama gercekten ınsan baska bırsey yapası gelmıyor ya at makıneye gıtsın..
benım makıne ses cıkarıyor bıle bozdum heralde......

• Konu Sahibi ikizler11

doğru hem havalar sıcak hem kaynak adamcağızlar akşama kadar terleyip yoruluyorlar.İşte para kazanmanın hiç kolay yolu yok her işte bir zorluk çıkıyor değil mi arkadaşlar.

• Konu Sahibi ikizler11
günaydın kızlar hadi eşler yoruldu uyuyor siz niye uyuyorsunuz çabuk kalkınnnnnnnnnnnnnn

• Konu Sahibi ikizler11
doğru hem havalar sıcak hem kaynak adamcağızlar akşama kadar terleyip yoruluyorlar.İşte para kazanmanın hiç kolay yolu yok her işte bir zorluk çıkıyor değil mi arkadaşlar.

ewet arkadasım dogru söyluyorsun....

• Konu Sahibi ikizler11
eeeeeeeee arkadaslar gelmıyordum mesaj yazılmıs şimdi hep bakıyorum yazan yok ya unuttunuz mu burayı?......

• Konu Sahibi ikizler11
eeeeeeeee arkadaslar gelmıyordum mesaj yazılmıs şimdi hep bakıyorum yazan yok ya unuttunuz mu burayı?......

canım ben yazıyordum sürekli de bu aralar yoğunum çok görümcem bende de e anla artık gerisini.uff dahada duracak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…