Kaynana derdim bitmiyor...

sevgi eser

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2019
4
0
38
Merhaba ben 6 yıldır evliyim. Eşim benim ailemin durumu yok herşeyi kendimiz yapalım dedi tamam dedim Evlenirken bize hiç bir şey yapmadı. Evlenme kararı aldığımızda eşimin kredi kartı borcu vardı ben 3.500 verdim kayananam çıkardı 2000 verdi. Eşim borcunu kapadık borcsuz herşeyi yapalım dedik nişan düğün kına(kınanın bir kısmını sadece annem karşıladı bir kısmını karşıladı) herşeyi kendimiz yaptık. Nişandan sonra kaynanam eşime bir gün ona yemeğe gitmiştim dediki bana da 2000 borcun var unutma dedi ödeyeceklerimizi hesaplıyorduk sordum bana verdiği kart parası işte dedi. Evlendik kadın her hafta sonu buraya gidelim şuraya gidelim hep bir gezmek istemeler benzin parası yeme parası hep biz ödüyoruz kaynanamın evi arabası yazlığı ve bankada da faizde de parası var. eşimin abisi var onun düğünü ev eşyası takısı herşeyini kayananam almış eltim 11 yıl evli 11 yılda kaynanamı evine yılda bir bile çağırmaz en fazla evine 5 kere gitmiştir ben ailemden öyle görmedim gelsin tabi ki misafir misafirdir. Benim evime sayamayacağım kadar gelip gider birde köpek mevzumuz var köpeğin mama parasını her ay biz ödüyoruz ev aldık benim ailem destek oldu kredi ödüyoruz kayananam bir kuruş dahi vermedi vermediği gibi bir sürü borcumuz varken evi aldığımız ay köpeğin 4000 tl veteriner ve onu götürdüğü yol benzin masraflarını aldı siz ev aldınız borcunuz var biz ödeyelim bile demedi oğlu borç ödemek için ek iş yapıyor. Nezaketen bari söyle eşim anneci maalesef ve yaptıklarını görmüyor ve kadın eşimi kendine çevirmek için sürekli bir hastalığı çıkıyor eşimi arıyor belim ağırıyor şekerim çıktı türlü bahaneler ben bu kadının bu yaptıklarını hazmedemiyorum artık bana akıl verin lütfen

ah Nerde keşke kurtulsam laf sokan Bir yapım yok benim bu yüzden içime at at yoruldum ben yapacağım bilmiyorum eşim çok iyi anan onunla hiç sorunumuz yok çok şükür mutluyuz

Ay valla böyle şeyler yapana kadar mesafenizi koyacaktınız. Bak elti ne güzel rahat. Mesafeden kimseye zarar gelmez. Böyle ‘misafirdir gelsin’ diye herşeye he derseniz önünü alamazsınız .
Hiç düşünemedim ki böyle şeyler yaşayacağımı tanıdıkça çıktı bunlar bilsem böyle olurmuydu ama mesafe koydum biraz da olsa

Anlamadım odemezseniz ne olacak sonuçta gelip gitmesi ayrı konu köpek masrafı ödemek ayrı konu kiminse o baksın köpeğe. Ödemeyin neden zorla ödüyorsunuz

Anlamadım odemezseniz ne olacak sonuçta gelip gitmesi ayrı konu köpek masrafı ödemek ayrı konu kiminse o baksın köpeğe. Ödemeyin neden zorla ödüyorsunuz
Eşimle abisi küçükken almış abisi tek kuruş bugüne kadar vermediği için eşim köpek benim diyor bende abim gibi döneklik mi yapayım diyor o zaman köpeğe biz bakalım eve getir annende kalmasın diyorum annem ağlıyor diyor hem biz işte oluyoruz köpek sıkılır yalnız kalmasın köpek de diyor

Aaa ablamın kaynanası 🤦🏼‍♀️ Rahmetli zamanında benzerdi. Ama sonra ne oldu biliyor musun ? Tek helalliği ablamdan istedi.
Sanırım güzel bir cennet müjdeledi gitti.
Boşverin sizin büyüğünüzdür yapın o bilmezse eşiniz bilir oda bilmezse Allah bilir.
Eniştem ablamı el üstünde tutmuştur hep. Nedenini söylememe gerek yok herhalde 😉

Böyle oldugunu söz nişan zamanı gormussunuz? Ne beklıyordunuz kı. Aaa alın cocuklarım benden sıze her ay 5000tl catır catır yıyın demesını mı?

Hazmedemiyorsanız görüşmeyin. Eş hatrıda biyere kadar kusura bakmayın.

ah Nerde keşke kurtulsam laf sokan Bir yapım yok benim bu yüzden içime at at yoruldum ben yapacağım bilmiyorum eşim çok iyi anan onunla hiç sorunumuz yok çok şükür mutluyuz
Annesinin evi yazlığı bankada parası var. Ve ailemin durumu yok diyerek evlenmiş sizinle. Hala da sessizliğinizden faydalanıyor. Biraz sesinizi çıkartın bakalım nasıl iyi bir iyi adam mı? Annesinin yaptıklarını görmeyip sizi zorluyor şu an siz iyi niyetlisiniz.

Baslık kaynana derdım ama derdiniz Kocanız.
Olaylara bu açıdan baktığımız ıcın kaybediyorsunuz.

Oysa sorunu koynunuzda besliyorsunuz.

X