Kaynana sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Esiniz calismaniza sıcak bakmiyorsa sizi rahat ettirecek sekilde hayatinizi düzenleyecek. Ortayi bulandiran üstelik onun annesi sizin ki degil. Annelik hakki oldugu gibi evladin hakki da var. Net sınırlar cizmesi gerekirdi. Esinizin hatası kismina hem bu yüzden, hem ev ile ilgili katilmiyorum bu yüzden. Sizin yerinizde olsam ne yapar eder baska yere giderim. Gerekirse sehir degistirerek. Insanin ic huzuru herseyden önemli.
Anne diye yaptı bu kadar ileri gideceğini düşünmedi tavrını şuan koydu ama malesef yıprattı fikriniz için teşekkür ederim

Ne yapmalıydim aldirmalimiydim! Ayrıca menapoza girmiş kadınlar bile hamile kalabiliyo 60 yaşın üstünde hamile kalanları duymamissiniz akıl allahin verdiginden üstün geliyor istediğini yap Allah diledikten sonra boş o aklınızı kullanip birşeyleri sorguluyorsunuz ya dikkat edin Allah almasın!
Korunmayan herkes gebe kalabilir,biz de bunu soyluyoruz işte ....Sorun korunurken hamile kaldım diye yalan söylemeniz....

Korunurken gebe kalmak ne demek burda çok iyi biliniyor, merak etmeyin 😂allah çocuk veriyor anladık da akıl da veriyor ya hani, biraz da onu mu kullansak, ne yapsak?
Bende korunurken hamile kaldım o yüzdendir ki maalesef sağlıklı olmadı düşük yaptım ilaç kullanıyordum saati saatine

Kadın başından belli etmiş zaten kendini Allah yardım etsin lafını vermekten çekinmeyin
Karşısında konusulucak biri değil kadın bu evin hakimide hukumdarida benim diyerek geziyor kimseyle iyi gecinemiyor karsisinda akrabası dahi konusamiyor çareyi uzak durmakta buldum tabiki ihtiyaç duyduğunda vazifemi yaptım ama mesafeliydim başta görseniz böyle neşeli sıcak samimi gören arkadaslarim ne güzel kv var diye düşündürdü ama şimdi gören içine girince malesef bu nedir diyolar

Bende korunurken hamile kaldım o yüzdendir ki maalesef sağlıklı olmadı düşük yaptım ilaç kullanıyordum saati saatine
Çok geçmiş olsun....saati saatine değildir belki atlamış unutmuşsunuzdur, veya bir ay geçmeden etki etmeyecegini bilmiyordunuz, insanlık hali , yine de çok sarsıcı yaşadığınız ama korunmayı kafaya koyan kadın gerekirse çift yöntemle garantiye alıyor yine de plansız evlat dogurmuyor....Bu sitede genelde geri çekilmeyi korunmak zannedenler gebe kaldığı için akıl kullanimi da öneriyoruz 😂

Elindeki mala mülke güvenerek çocukları-gelinleri-damatları üstünde tahakküm kurmaya çalışan bir insan yani...Zaten mesafe koymuşsunuz. Kira vs konularında da siz muhatap olmayın. Oğluyla aralarında çözsünler.
Teşekkür ederim 🙏

He he bacım evet, sen 4 yöntemle korunuyordun ama yine de hamile kaldın ta

He he bacım evet, sen 4 yöntemle korunuyordun ama yine de hamile kaldın tamam
Saf kotumusunuz yani beni tanımadan bu on yargı nedir 4 yönteme gerek yok herşeyde yapsanız rızkı veren Allah diyorum sanırım inancınız yok!

Kayınvalidem 9 kardeşler hepside birbirine küs hepsinde aynı durum var kimse kimseyi kaldiramiyor goruculukte kriter dediğim durum var eşim çalışmayan bayan istiyordu ve sıcak bakmıyor ben onu çiğneyip calisamazdim o zaman evlenme olayının aile olmanın anlamı kalmazdı çocuk lafına gelince 2 kere gecirmisim koca yazida okursaniz deprem bölgesinde 2 bebekle hangi eve güvenip çıkarsınız ? Diğer 2 bebek cumlemde kendimi tanıtmak için kullanmışım
Eşiniz yalan söylemiş ,sizin dürüstlük abidesi gibi eşimin kriteri calismamam demeniz çok saçma.Bakin kimse burda sizin düşmanınız değil sizi tanımayız bilmeyiz .Eşiniz sizi yüz üstü bırakmış anasını iyi tanıyor ama her türlü hakareti sindirip evinde oturmayı size layık görüyor.Annesinin lafları ona ağır gelmiyor ama size ağır gelir.Ekonomik gücü yoksa sizin çalışmanıza tepkisi niye ??? Her türlü hakareti ısıtın ama o evde oturmaya devam edin ,Kv ölse diye boşuna beklemeyin o ev size yâr olmaz

Görücü usulü evlendim kayınvalidemin 4 çocuğu var 3 u şehir dışında olduğundan eşim her işine koşar eli ayağı desem yeridir. Evlenmeden önce kayınvalidem oğlunun evinin olduğunu söyledi hatta anneannesinin vasiyetle bıraktığını çoğu kişiden de duydum fakat tapusu annesinin üstüne ailemde -kira problem olmadıktan sonra bir tencere bı şekilde kaynar dedi önemli olan güzel ahlak diye evlendim 3 günlük evliliğimde dayısı vefat ettiği için annesinin evinde kalmak durumunda kaldım oğlunu mutfağa çekmiş bişeyler konuşurken beni görünce gülerek -oğlum merak etme bir yüz lira daha harcar yeni gelin alırım sana diyince şok geçirdim eşime baktığımda sesi çıkmadı bende sessiz kalmamalıydım belki ama acısına verdim. sonradan böyle ciddi hakaret edici söylemlerle karşılaştım eşimi uyardım -bana bu şekil konuşmasından rahatsız olduğumu söyledim . Aynı şeyleri eşime, kayınbabama ,kaynıma da yaptığını görünce kadının narsist olduğunu anladım birilerini aşağılamak felsefesi olmuş mutlu oluyo tabi ben geri çekildim mesafemi koydum özel durumlar hariç evime adım attırmadım benim ailem maddi manevi her türlü arkamda 6 yıllık evliyim 2 tane bebeğim var ama oğlu her türlü işine koşar haliyle inkarda eder.birde essek gbi yapıcaksın diye konuşur.kızı psikolojik olarak rahatsizlaninca Dr dan randevu almışlar eşime -izin al bizi Dr a götür diyince eşim özel sektörde çalışıyor -izin alamam çok yoğunum dedi diye beddualar hakkını haram etmeler evlatlıktan reddetmeler (bu arada benim 2 doğumumda sadece başımda durdu işimi dahi yapmadı çocuklarıma dahi bakmadı)diğer oğluyla kavga etmiş 4 çocuk ve 2 gelinin icinde hıncını her defasında sessiz kaldığım için benden çıkarmaya çalışır mesajla bana -evimi boşaltın satıcam avukata verdim 6 yıllık faiziyle birlikte sizi attırırım mahkemeye vermeden çıkın (deprem bölgesinde yaşıyoruz)kiralar malum ekonomi ortada evlerin hasar durumu belirsiz 2 bebekle ben nereye çıkıcam diye düşünürken -çıkamıyorsan kira sözleşmesi yap 8 liraya otur bı ay geciktirirsen yine atarım satana kadar kiracımsın vs yazmış başka evide kirada deprem zamanı vebal almayım diye uyguna oturttu bana şimdi elden bile daha yüksek fiyat istiyor. Satın alırsam da burda evler 2 milyon civarı kendi benden alıcaksan 3 milyon istiyor.bu arada ben kendine saygısızlık edepsizlik yapmadım misafiri geldiğinde pastamı yapar hizmetini ederdim hakaret ettiğinde sessiz kalırdım çünkü anladım ki parçalamak cevap vermek çözüm değildi karşımdaki narsist tek çözümü mesafede buldum ama her yüzümü gördüğünde torunlarını özler diye düşünüp 10 dka bile olsa gittiğimde yılan gibi sokardı eşim simdi arkamda ama çektiğimi sağlık sorunlarımı 2 bebekle zorluklarımı bir ben birde Allah bilir kimsem yok arkadaşım ,kardeşim, komşum bu evde oturmak zoruma gidiyor bir yandan söz verildi üstüne vasiyetle eşimin diyorum nasıl Hakka girebiliyor bir evlattan 2 bebeğimin rızkını diğer evladına yedirmek o kadar doluyum ki bana yardım edin
Ben okurken delirdim. Siz neler yaşıyorsunuz Allah bilir. Bence siz de bakıcı bulup çocuklarınızı bırakıp çalışın ve o kadından elinizi tamamen çekin. Bakalım oğlu işine koşmayı bırakınca ne halt edecek

Ben okurken delirdim. Siz neler yaşıyorsunuz Allah bilir. Bence siz de bakıcı bulup çocuklarınızı bırakıp çalışın ve o kadından elinizi tamamen çekin. Bakalım oğlu işine koşmayı bırakınca ne halt edecek
Olmaz asla çalismayi dusunmuyor çünkü nişanliyken kocası evde oturup arka arkaya doğacak çocuklarina bakmayi vaadetmis....Kocası zaten asssla çalisan kadın istemiyormuş....Allah verdikçe dogurmayi da şart koşmuş

Kadını alın ortanıza bir de parçalayın da tam olsun yahu siz nasıl bir topluluksunuz linç uğruna şekilden şekile girdiniz hararete bak yükselmeye bak valla pes.
Teşekkür ederim malesef kadınlar elde edemedikleri kiskandiklari şeyleri başkasında görünce üstüne birde kırılganlığıni farkedince hemen akbaba moduna giriyolar yaşanılan birşeyden ders çıkarma , buda varmış hayatta diye düşünme ,varsa fikir verme duygusundan ne yazık ki yoksunlar gelecegin kv olucaklar ve ne yazikki bu gelinler bu katliama devam edicek kimse kendinden bir parça bulup eksiğimiz varsa düzeltelim yardımci olalim zihnine girmiyor çok güzel müslüman ülkesiyiz çok güzel ahlaklı bireyleriz.

Teşekkür ederim malesef kadınlar elde edemedikleri kiskandiklari şeyleri başkasında görünce üstüne birde kırılganlığıni farkedince hemen akbaba moduna giriyolar yaşanılan birşeyden ders çıkarma , buda varmış hayatta diye düşünme ,varsa fikir verme duygusundan ne yazık ki yoksunlar gelecegin kv olucaklar ve ne yazikki bu gelinler bu katliama devam edicek kimse kendinden bir parça bulup eksiğimiz varsa düzeltelim yardımci olalim zihnine girmiyor çok güzel müslüman ülkesiyiz çok güzel ahlaklı bireyleriz.
Tatlım senin neyini kiskaniyor olabiliriz? Lütfen söyle, tam olarak neyin var kiskanilacak?

Son düzenleme:
Eşiniz yalan söylemiş ,sizin dürüstlük abidesi gibi eşimin kriteri calismamam demeniz çok saçma.Bakin kimse burda sizin düşmanınız değil sizi tanımayız bilmeyiz .Eşiniz sizi yüz üstü bırakmış anasını iyi tanıyor ama her türlü hakareti sindirip evinde oturmayı size layık görüyor.Annesinin lafları ona ağır gelmiyor ama size ağır gelir.Ekonomik gücü yoksa sizin çalışmanıza tepkisi niye ??? Her türlü hakareti ısıtın ama o evde oturmaya devam edin ,Kv ölse diye boşuna beklemeyin o ev size yâr olmaz
Teşekkür ederim düşünceniz için çalışmam konusuna sıcak bakmıyordu güzellikle anlatırsam umarım beni kırmaz çalışmak iyi gelirse uzak tutar diyorsanız bu fikri değerlendireceğim 🙏

Çok şükür oğlu o zihniyetten kurtuldu çalışmak iyi gelir diyorsanız bu fikri düşünüyorum zaten bu evden umudum yok yapılan zalimlikteyim haketmedigimi dusunuyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X