Kaynanam bizimle kalmak istiyor dogumdan önce ve sonrasinda

Meliiis2929

Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2022
14
2
25
Merhabalar.
Yakinda dogumum var ve kaynamamla kayinbabam bizimle kalmak istiyolar. Kendileri türkiyede yasiyor ve gelirlerse bizde kalmak istiyolar 1 2 ay. Dogumdan öncesinde ve çocuğumuzun 40 ki cikana kadar.
Ama kaynanamla asla anlaşamıyoruz herseyime coi karisiyo kalbimi cok kiriyo.
Yaklasik 2 ay önce tatil yaptik beraber hergün hamilie halimle onun yüzunden agladim.
Kocama bu durumu anlatiyorum ama ayip olur gelsinler diyo. Evimiz cok kücük cocuk odamiz bile yok asla rahat edemem hepimiz ayni evde lohusalikda kayinbabamin yaninda rahat edemiyorum asla sizce napmam gerekiyo

kocana sormadan evimiz küçük lohusa halimle kp nin yanında kalamam gelmeye zahmet etme de kv ne. kocanı beklersen daha çok beklersin.

Lohusalıkla kayinvalidesinden cok cekmis sonunda da onunla kavga etmis biri olarak derim ki asla kabul etmeyin.Illa gelecekse de 3 4 gün kalip gitsin.Kv anladik da kayınpeder ne yapacakmıs lohusanin yanında ? Süt sağmaya yardım mı edecekmis ?

Lohusalıkla kayinvalidesinden cok cekmis sonunda da onunla kavga etmis biri olarak derim ki asla kabul etmeyin.Illa gelecekse de 3 4 gün kalip gitsin.Kv anladik da kayınpeder ne yapacakmıs lohusanin yanında ? Süt sağmaya yardım mı edecekmis ?
Bende aynisi diyorum ama anlamiyolar türkiyeden buraya gelecekler diye 1 2 ay kalmak istiyolar keske hayatda annem felan olsada o kalacak diyebilsem kimsede yok ama Onu istemiyorum asla sürekli kimsemin olmadigini yüzume vurup cocugumu o büyüyecekmis öyle diyo cok üzuluyorum hamiliegim cok kötu geciyo

Bende aynisi diyorum ama anlamiyolar türkiyeden buraya gelecekler diye 1 2 ay kalmak istiyolar keske hayatda annem felan olsada o kalacak diyebilsem kimsede yok ama Onu istemiyorum asla sürekli kimsemin olmadigini yüzume vurup cocugumu o büyüyecekmis öyle diyo cok üzuluyorum hamiliegim cok kötu geciyo
Ya eğer sezaryen olacaksan hem cocuk bakimi hem ev isi yemek vs idare edemeyebilirsin eşin yapar ama biliyorsun ozel sektörde calisiyorsa 5 gun sonra isbasi yapılıyor evde süreki kalacak biri lazım en azindan 10 gün gelse senin icin icin iyi olabilir ama 2 ay falan cok uzun

X