Kaynanam dügünden sonra altinlarimi aldi

Kader2410

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2017
265
82
4 sendete evliyim belki bir kere bir zincirimi cikarip vermistir kadin hesabindan cikarmiyor benim rizam asla yoktu ! Dügünümde ailem genelde cumhuriyet altini yapti ve gecen bi daha dugun var dedim ki altinlari cikar verde takiyim zamanim yok diyor o zaman dedim bir gun gidersen hesapta cumhuriyet altinlari var kizim dogdugunda altinlar eline gecti onlarin ustune katiyim.. bir kizdi Sen nasil bize guvenmiyorsun Ben senin altinlarinimi yicem!! Dedim ki 4 senedir hic görmedim bir kere belki gelinligin üstünde yani asil Sen korkuyorsun o altinlar benim hayatimi kurtarmaz merak etme
Ve dusunebiliyormusunuz üstüne o kadin Küstü...
en sonunda kizdim altinlarinida al senin olsun Ben bana ailem tarafindan takilanlari alirim digerini kizinla bölüsürsünüz dedim!! Yani hanimlar suan kendimi kötü hissettim öyle konustuki siz olsaniz Böyle bi kadinla ne yapardiniz ? Yani dusunun altinlarimi alsam üstüne terbiyesiz edepsiz Ben oluyorum..

Düğününüzğ kendiniz mi yaptınız yoksa eşinizin ailesi mi

niye verdiniz ki altinlarinizi bizim düğün gecesi kaynanam da kaldı sonra gittigimizde eşim aldı hatta eşime hatirlattm .tatile uzak yere giderken bıraktık oydu.sonra hesap açtık oraya koyduk.ne kadar bişey yapmasalar orda güvende olsa da ben sevmiyorum ya bize özel sonuçta takarım yada başka bişey harcarız sürekli niye isteyim

Eslerde bitiyor hersey kaynanan esinden yuz bulmus ki oyle davraniyor halbuki senin yani benim esimde dugunden sonra verdi sdce bileziklerim kaldi bana kaynanam kendi kullandi altinlari ama hic rizam yoktu

Benim altinlarida istediler atalim bankaya diye ben sadece toplananlari attim takilacaklari degil biliyorum ki gidişi var o altinlarin bana dönüşü yok .

4 sendete evliyim belki bir kere bir zincirimi cikarip vermistir kadin hesabindan cikarmiyor benim rizam asla yoktu ! Dügünümde ailem genelde cumhuriyet altini yapti ve gecen bi daha dugun var dedim ki altinlari cikar verde takiyim zamanim yok diyor o zaman dedim bir gun gidersen hesapta cumhuriyet altinlari var kizim dogdugunda altinlar eline gecti onlarin ustune katiyim.. bir kizdi Sen nasil bize guvenmiyorsun Ben senin altinlarinimi yicem!! Dedim ki 4 senedir hic görmedim bir kere belki gelinligin üstünde yani asil Sen korkuyorsun o altinlar benim hayatimi kurtarmaz merak etme
en sonunda kizdim altinlarinida al senin olsun Ben bana ailem tarafindan takilanlari alirim digerini kizinla bölüsürsünüz dedim!! Yani hanimlar suan kendimi kötü hissettim öyle konustuki siz olsaniz Böyle bi kadinla ne yapardiniz ? Yani dusunun altinlarimi alsam üstüne terbiyesiz edepsiz Ben oluyorum..
Hazır kötü olmuşken inatla isterdim. Altınların akibetini öğrenmiş olurdum en azından.

Düğün masrafını yapmış altınları almışlar ,eşinde kesin böyle konuşmuştur ailesiyle,hangi tarafın taktığı çoktu

Baştan belli etmişlerdir alacaklarını. Keşke sizde kendi tarafınızdan takılanları annenize verseydiniz

Kocan annemde kalacak diyorsa zaten asıl sana güvenmeyen ya da şöyle demek daha doğru olur annesine çok güvenen o yani onda daha güvenli olacağını düşünüyor sanirm çok saçma takacak olduğunda sürekli ak takayım demek yok arkadaş herşey este bitiyor kocan alsa bak nasıl veriyor 😏😏

Dava açın, dugunde takilan takilarimi esir aldi verrmiyor diye .

X