Kaynanam oglunu kiskaniyor mu ?

dikky98

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2023
70
10
25
Kaynanam neden oglunu kiskaniyor olabilir dun iftara cagirdi gittik gecen gunde ben isteydim nisanlim iftarima yemek getirdi bildiginiz sofrada yemek yerken iste annen olsa getirmezdin dedi esime karina herseyi goturuyorsun dedi ben cevap verecekken esim konuya atladi seni ilgilendirmez sanada kac defa getirdim dedi annesine resmen nisanlimin bana yemek getirmesine laf etti surekli laf sokuyor sonrada saka yapiyorum diyor benimle ne derdi var anlamadim Allaha sukur nisanlim agzinin payini veriyor beni hic ezdirmez

İftar masasında eşinizin annesine üslubu de hiç hoş değil. Belki öylesine takıldı gereksiz evet ama hakaret yok sizi düşüren durum yok eee esinizin seni ilgilendirmez lafı çok ağır değil mi
oylesine takildi dediginiz seyi her gidisimde yapiyor

Bugün annesine böyle davranan yarın sana neler yapar sözüne ben katılmıyorum. Belli ki kaynana oğlunu baya bezdirmiş, zaten kadının ulu orta söylediği saçma sapan şeyden belli. Kaynanaların yüzde 90'ı böyledir kimisi doğrudan söyler böyle kimisi içinde yaşar. Geri kalan çok medeni yüzde 10 luk kısım da var onlar baya zor bulunan cinsten. Bence eşin seni zaten savunuyorsa sen hiç yüz göz olma derim.

Adam nişanlınız mı eşiniz mi? Henüz netleşmedi herhalde.

Bu arada kvnizin dde oğlunun da üslubu hoş değil. Karşılıklı saygısızlıkta bir numara insanlar.

Diğer yandan düşünülünce adam sanırım nişanlınız,büyük ihtimal evlenince iftarınıza yemek getirmez,kvnizin de anan olsa getirmezdin demesi doğru yani.

Kıskanmayan mı var acaba ya:KK70:

Ya eşim evlenmeden önce ailesiyle aynı evde kim kime dum duma yaşıyorlardı. Herkes kendi tatilinde gezmesinde 1-2 ay görüşmedikleri oluyordu evlenince haftada 1 görüşmeyince çok özledim oğluum oğluum diyordu İçimden hadi be ordan demiştim :KK70:.

Nişanlım, eşim odaklanamadım ben, neyse madem eş görünümlü nişanlınız sizi ezdirmiyor problem ne?

Adam nişanlınız mı eşiniz mi? Henüz netleşmedi herhalde.

Bu arada kvnizin dde oğlunun da üslubu hoş değil. Karşılıklı saygısızlıkta bir numara insanlar.

Diğer yandan düşünülünce adam sanırım nişanlınız,büyük ihtimal evlenince iftarınıza yemek getirmez,kvnizin de anan olsa getirmezdin demesi doğru yani.

Dikkat edinde simdi söylediği " seni ilgilendirmez " lafı evlendikten sonra size çevrilmesin.
bence oglu karisi yada nisanlisinin yaninda annesini asagiliyorsa ileride sende benim gibi annemi kaale almana gerek yok asagila asagilayabildigin kadar demektir benim gözümde saygisiz biri esiniz olacak kisi annesi ne kadar saygisiz ise ogluda ondan kalir yani yok al birini vur ötekine

Kaynanam neden oglunu kiskaniyor olabilir dun iftara cagirdi gittik gecen gunde ben isteydim nisanlim iftarima yemek getirdi bildiginiz sofrada yemek yerken iste annen olsa getirmezdin dedi esime karina herseyi goturuyorsun dedi ben cevap verecekken esim konuya atladi seni ilgilendirmez sanada kac defa getirdim dedi annesine resmen nisanlimin bana yemek getirmesine laf etti surekli laf sokuyor sonrada saka yapiyorum diyor benimle ne derdi var anlamadim Allaha sukur nisanlim agzinin payini veriyor beni hic ezdirmez

Nişanlınız mı; eşiniz mi ?

Anasina oyle diyen size daha kötüsünü der.
Neee olursa olsun, ama ne olursa olsun, mugenin de dediği gibi, anasina saygısı/sevgisi olmayandan kacmali.

Cok farkli sekillerde de cevabıni verebilirdi, ilerleyen zamanlarda, kadinin karakterine bakarsak daha da olay cikarabilir gibi ama, esiniz mi nisanliniz mi artik kimse, kimsenin kalbini kirmadan dengeyi kurabilen biri olmali.

Yani oyle cok sevinmeyin Anasina oyle dedi diyeee

Bugün annesine böyle davranan yarın sana neler yapar sözüne ben katılmıyorum. Belli ki kaynana oğlunu baya bezdirmiş, zaten kadının ulu orta söylediği saçma sapan şeyden belli. Kaynanaların yüzde 90'ı böyledir kimisi doğrudan söyler böyle kimisi içinde yaşar. Geri kalan çok medeni yüzde 10 luk kısım da var onlar baya zor bulunan cinsten. Bence eşin seni zaten savunuyorsa sen hiç yüz göz olma derim.
Son derece katılıyorum. Ben nişanlıyken eşimin annesine karşı aşırı sert tavırları oluyordu, benzer tepkiler vermiştim. Annene bunları yapıyorsan yarın öbür gün evlendiğimizde bana nasıl davranacaksın acaba diyordum. Benim yanımda yapma lütfen böyle diyordum. Annemi tanısan az bile tepki verdiğimi bilirdin ama tanımıyorsun diyip duruyordu. Evlendikten sonra kadın resmen hayatımı müge anlı programına çevirdi. Şu an görüşmüyoruz, eşim de görüşmüyor annesiyle. Eltimle kayın biraderim yurtdışına yerleştiler kadının şerrinden.

Son derece katılıyorum. Ben nişanlıyken eşimin annesine karşı aşırı sert tavırları oluyordu, benzer tepkiler vermiştim. Annene bunları yapıyorsan yarın öbür gün evlendiğimizde bana nasıl davranacaksın acaba diyordum. Benim yanımda yapma lütfen böyle diyordum. Annemi tanısan az bile tepki verdiğimi bilirdin ama tanımıyorsun diyip duruyordu. Evlendikten sonra kadın resmen hayatımı müge anlı programına çevirdi. Şu an görüşmüyoruz, eşim de görüşmüyor annesiyle. Eltimle kayın biraderim yurtdışına yerleştiler kadının şerrinden.

Çok şekersiniz güldürdünüz beni

X