Kaynımdan bunaldım artık yardım edinnnnn

Con_con

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2017
42
16
1.5 yıllık evliyim aile binasında oturuyoruz üç kaynım var ikinci olan çok asabi benim herşeyime karşıyo eşimi dolduruyor sürekli arıza çıkarıyor eşimle birşey yaptıgımız zaman maydonoz oluyo gitmeyin yapmayın biz yaptık mı yada sürekli eve çagırmalar işim var arabayı getir stresten artık çocugumu düşürdüm beni her yanlız gördüğünde bağırıp çağırıp azarlamasından sıkıldım kaç kere kavga ettik ama anlamıyo binadan taşınmak istiyorum eşim kabul etmiyo hiçbirşeye ses etmiyo ben sürekli ezilen oluyorum kendimi savununca saygısız oluyorum eşimle aram çok açıldı tartışma çıkmasın diye benimle dışarı çıkmıyo beni hiçbir yere göndermiyor kaynımı her gördüğümde küfür etmesinden sıkıldım bunaldım başımı alıp gitmek istiyorum sizce ne yapmalıyım bana akıl verin eşime söylemelimiyim bu arada bi ay önce büyük bir kaza geçirdi kaynım ölümden döndü herkes üstüne titriyo oda bunu kullanıyo haklıyken haksız duruma düşmek istemiyorum

1.5 yıllık evliyim aile binasında oturuyoruz üç kaynım var ikinci olan çok asabi benim herşeyime karşıyo eşimi dolduruyor sürekli arıza çıkarıyor eşimle birşey yaptıgımız zaman maydonoz oluyo gitmeyin yapmayın biz yaptık mı yada sürekli eve çagırmalar işim var arabayı getir stresten artık çocugumu düşürdüm beni her yanlız gördüğünde bağırıp çağırıp azarlamasından sıkıldım kaç kere kavga ettik ama anlamıyo binadan taşınmak istiyorum eşim kabul etmiyo hiçbirşeye ses etmiyo ben sürekli ezilen oluyorum kendimi savununca saygısız oluyorum eşimle aram çok açıldı tartışma çıkmasın diye benimle dışarı çıkmıyo beni hiçbir yere göndermiyor kaynımı her gördüğümde küfür etmesinden sıkıldım bunaldım başımı alıp gitmek istiyorum sizce ne yapmalıyım bana akıl verin eşime söylemelimiyim bu arada bi ay önce büyük bir kaza geçirdi kaynım ölümden döndü herkes üstüne titriyo oda bunu kullanıyo haklıyken haksız duruma düşmek istemiyorum
kızdığında bağırdıgında ya eşinizin duymasını sağlayın ya da eşinizin yanında mesela abi gecen gün bana neden böyle böyle dedin diye bir soru sorun ki bilsin eşiniz. neden saklayıp üzülen sen olasın ki. ayıp denen bişey var ne demek biz yaptıkmı? eşin o zaman sizde yapın diyemiyomu? yada biz böyleyiz diyemiyomu?

Şaka gibi yaa benimde 3 kaynim var bırak küfür etmeyi seslerini yukseltemezler..Evvela ben yikarim baslarina o binayi sonra eşim yikar.. Yok oyle bi dünya..

Eşiniz neden bu kadar pasif? Sonuçta sizin evinize, gezmenize karışamaz. Bunun tek çözümü eşinizin kardeşine rest çekip karışmamasını engellemesi. Olay eşinde bitecek.

Kesinlikle çocuk yapmayın.. Kocanız size o güveni vermemiş çünkü.. Şahsi fikrim bir süre ordan ben uzaklaşırdım annemin yanına gider kimselerin bana ulaşmasına izin vemezdim.. Kaynım yok ama eğer böyle bir kaynım olsaydı büyük ihtimalle onun korkabileceği bir aile büyüğüme atıyorum kendi dayıma amcama falan söyler haddini bildirirdim eşimle de konuşmasını sağlar o apartmandan taşınmaya ikna ettirirdim baktım ki olmuyo boşanma kağıtlarını evine yollardım o yoluna ben yoluma haid yallah bana sahip çıkamayan adama koca mı derim ben

kaynın sana küfür ederken buna seyirci olan eşim diye adlandırdığın mahlukatta hata.
diyemiyor mu sen kim oluyorsun benim karıma karışıyorsun, ben burda neciyim...
bütün suç eşinde yani, kaynım dediğin adam için sonuçta sen bir yabancısın, belli ki sevmiyor seni, e nese yanına da kar kalıyor, o da istediğini yapıp karşılık alamadığı birini bulmuşken deşarj oluyor işte.

Nasıl küfrediyor ya?
E hadi eşin pısırık, apartmandaki diğer kayın aile fertleri bişey demiyor mu? Sadece size karşı mı böyle?

Şimdi kaç yaşındasın,neden aynı bina diye illa sormak geliyor içimden,evet çok geç.
Ama kimse seni uyarmadı mı aynı binada olmaz diye,
Eş nasıl bir eş,evlenmeden önce hiç mi tanımadın bilmedin.
Sen o eve hangi görevle girdin,milletin şamar oğlanı mısın,
Kafamda deli sorular,geyiğini yapmasaydım olmazdı

sakin cocuk yapmayin. bakin kisaca bir komsunuzun basina geleni anlatayim. adami evlendirdiler 3 aile adam kardesi ve anasi babasi bir evde yasiyorlardi yani sizin degiminizle apartman 3 katli birev.
geline kayinbiraderi yapmadigini birakmadi onc hakaretler sonra dayak vs adam da hic umursamadi. kadincagiz duzelir belki diye cocuk yapti daha da azitti kayni.
kadin bosandi kizini da vermediler.
adam tekrar evlendi gelen kadin misler gibi bakarken kiz cocuguna busefer ona da karistilar kv kp. kayni karisti mi bilmiyorum ya yapmistir diyorum.
neyse bu oksuz kizcagiz 16 yasinda sohbet kanalinda tanistigi bir adamla kacti. geri geldiginde hamile issiz bir esi vardi el mahkum ise soktular genci falan. simdi durumlari nedir bilmiyorum. ama eger o kiz oz ANNESI ile buyuseydi suanda bu durumda olmazdi.
dilerim hersey duzelir ama lutfen cocuk konusunu erteleyin.

bana küfür etmeyi bırak sesini yükselttiği an onun o dilini tuttugum gibi koparır eline veririm.
öyle kocayıda boşarım gider. büyükte konuşmuyorum yani hiç tahammül edemem böyle zevzek insanlara.

bana küfür etmeyi bırak sesini yükselttiği an onun o dilini tuttugum gibi koparır eline veririm.
öyle kocayıda boşarım gider. büyükte konuşmuyorum yani hiç tahammül edemem böyle zevzek insanlara.
Bende tahammül edemiyorum inanki ama yapacak birşeyim olmadığını düşündüm herzaman teşekkür ederim hepinize dışardan yorum almak beni cesaretlendirdi bana birdaha bu hareketleri yaparsa onu orada rezil edeceğimden emin olabilirsiniz

Şimdi kaç yaşındasın,neden aynı bina diye illa sormak geliyor içimden,evet çok geç.
Ama kimse seni uyarmadı mı aynı binada olmaz diye,
Eş nasıl bir eş,evlenmeden önce hiç mi tanımadın bilmedin.
Sen o eve hangi görevle girdin,milletin şamar oğlanı mısın,
Kafamda deli sorular,geyiğini yapmasaydım olmazdı
Daha kötüydü durumlar ama o kadarına boyun eğecek kadar pasif değilim bakma böyle anlattığıma kaç kere kavga edip babamın evine gittim ama huylu huyundan vazgeçmiyor işte bu sefer binadan ayrılmak zorunda kalacagım gibi görünüyor hayırlısı olur inşallah çok dua ediyorum

X