Kayseri acibadem en iyi tüp Bebek

Hikayem adet düzensizliği için Gökalp beye gitmemle basladi. Yumurtlaliklarda herhangi bir sorun yok çocuk sahibi olabilirsiniz demişti. Amh ve bazı testler isteyip, adet düzensizliği için ilaç verdi bı kaç hafta sonra tekrar gelmemi söyledi. Gittiğimde kendisi izinde olduğu için başka bı hekim ilgilendi.İlac verip gönderdi. Hiç bir sorun yok dedi. 1 yıl sonra yine aynı şikayetle Gökalp beye gittim ve "bekarken gelsen yumurtalari toplar dondururduk "dedi . 1 yıllık evliydik ve hiç normal yollarla bile denememistik , direk tüp Bebek dedi . Bu hal de hoşumuza gitmeyince farklı bir hekim arayasina girdik.Yollar bizi cemal beye götürdü. Polipler vardı onlar alindi 3 4 ay normal olarak denedik ama sonuç alamayınca cemal beyin tup bebek için tavsiyesini istedik.Caglar bey ve Semih beyi önerdi.Acibademe de tepkili olduğum icin Semih beyde yaptrdik. 1 yumurta çıktı ve kalitesi çok yüksek dendi.3. gün transfer ettiler ama sonuç negatif.Daha sonra Çağlar hocayla görüşmeye başladık.Zayiflamami istedi .Şeker tiroid vs baktirmami istedi. Ocak ayında tedaviye başlayacaktik ki çağlar hocanın Kayseri'de gideceğini öğrendim.Mustafa beyi de çok övüyolar ama hiç görüşmedim.Napacgimi bilmiyorm.Amh 0.16 civarı olup Mustafa beyle tüp bebek sahibi olan var mı? Varsa ne işlemler yaptı. Prp rahime çizik atma rahim yıkama bunlar tüp bebek masrafı dışında mi.? Olumlu olumsuz yazarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Hikayem adet düzensizliği için Gökalp beye gitmemle basladi. Yumurtlaliklarda herhangi bir sorun yok çocuk sahibi olabilirsiniz demişti. Amh ve bazı testler isteyip, adet düzensizliği için ilaç verdi bı kaç hafta sonra tekrar gelmemi söyledi. Gittiğimde kendisi izinde olduğu için başka bı hekim ilgilendi.İlac verip gönderdi. Hiç bir sorun yok dedi. 1 yıl sonra yine aynı şikayetle Gökalp beye gittim ve "bekarken gelsen yumurtalari toplar dondururduk "dedi . 1 yıllık evliydik ve hiç normal yollarla bile denememistik , direk tüp Bebek dedi . Bu hal de hoşumuza gitmeyince farklı bir hekim arayasina girdik.Yollar bizi cemal beye götürdü. Polipler vardı onlar alindi 3 4 ay normal olarak denedik ama sonuç alamayınca cemal beyin tup bebek için tavsiyesini istedik.Caglar bey ve Semih beyi önerdi.Acibademe de tepkili olduğum icin Semih beyde yaptrdik. 1 yumurta çıktı ve kalitesi çok yüksek dendi.3. gün transfer ettiler ama sonuç negatif.Daha sonra Çağlar hocayla görüşmeye başladık.Zayiflamami istedi .Şeker tiroid vs baktirmami istedi. Ocak ayında tedaviye başlayacaktik ki çağlar hocanın Kayseri'de gideceğini öğrendim.Mustafa beyi de çok övüyolar ama hiç görüşmedim.Napacgimi bilmiyorm.Amh 0.16 civarı olup Mustafa beyle tüp bebek sahibi olan var mı? Varsa ne işlemler yaptı. Prp rahime çizik atma rahim yıkama bunlar tüp bebek masrafı dışında mi.? Olumlu olumsuz yazarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler
Canım meraba. Bende arzu hanımda tüp bebsk yaptrdım. Dıs gebelik oldu. Cift embriyo transver etmisti. (Ondanda emin değilimde) daha sonrA mustafa taş la görüstüm. Tavsiye üzerine gittim.
bana rahim yıkıma, çizik atma, tekrar hsg yapacağını söyledi. Ama benim dıs gebelik olduğu için üç ay dinlenmem gerekiyordu. Bi aksilik cıkmazsa subat ayı gibi baslanacak. Tabi fiyatlar hakkında hiçbir bilgim yok. Gelince görüşürz dediler. Yıl döndüğü için ayrı bir zamda olcak

Canım meraba. Bende arzu hanımda tüp bebsk yaptrdım. Dıs gebelik oldu. Cift embriyo transver etmisti. (Ondanda emin değilimde) daha sonrA mustafa taş la görüstüm. Tavsiye üzerine gittim.
bana rahim yıkıma, çizik atma, tekrar hsg yapacağını söyledi. Ama benim dıs gebelik olduğu için üç ay dinlenmem gerekiyordu. Bi aksilik cıkmazsa subat ayı gibi baslanacak. Tabi fiyatlar hakkında hiçbir bilgim yok. Gelince görüşürz dediler. Yıl döndüğü için ayrı bir zamda olcak
Siz de de mi sıkıntı amh

Raporla baya fark ediyor fiyat. Ben rapor cikarttiracagiz. Tedavi 8500 Acıbadem de . 6.5 a düşüyormuş raporla. İlaçlar da da %80 indrm oluyo. Memorial da 7700 +3000 ilaçlar tahlil ve 11e mal oldu acibademde.raporla tahminim 8 civarı halletmiş olacagz

Merhaba.. Farklı zamanlarda aynı şeyleri yaşamışız gibi..Benim amh de 0,17.Ben de Çağlar ve semih beylerle görüşmüştüm. Hatta iğneleri aldık ilk gün başladık semih beyle ama mart ayı idi sokağa çıkma yasağı falan geldi erteledik. Mustafa bey e iyi dediler haziranda ona gittik.. 3 yumurta oluştu q tane embriyo oldu.. Başta havuz yapıp üç dört ay biriktirir demişti ama 3.gün transfer yaptı negatif oldu. Temmuzda yumurta vardı izindeydi. Boşa geçti o ay. Ağustosta yumurta vardı ama onu almadan histeroskopi rahim filmi ve çizik atma yaptı.. Hiçbir sorun yok dedi çok sevindi.. Ama o işlemden sonra adet düzenim tamamen bozuldu ve yumurta göremez olduk. Ben devam edecektim ama en zor hasta grubunda olduğum için pek ilgisine nail olamadım. Ne aradı ne sordu. Ben arayım durumumu bildirdiğimde hormonlardandır dedi. Bana çok memnun kalamadım maalesef.. Masraflı bir süreç.. Tüp bebek 8bin..ilaçları hep yüksek doz kullandım yaklaşık 5 bin. Rahim filmi 5 bin. Heralde 2 3 bin liralık da vitamın ve diğer ilaçlara verdim bu süreçte.. Hala taksitleri devam ediyor. Elde var sıfır :) Ama denemeden bilemezsiniz tabi. Ben geçen hafta semih beye gittim hiç yumurta yoktu tedaviye de başlayamadık.. Ağlaya ağlaya döndüm evime.. Benim olmayacak galiba.. Bu fikre alıştırmaya çalışıyorum kendimi bu günlerde..

İnan napacagimizi şaşırdık. Kime gidecez biz bu böyle nereye kadar gidecek. Mustafa beye iyi diyolar e paylaşımları falan da malum ben napacam ya 🤦🏻‍♀️

İnan napacagimizi şaşırdık. Kime gidecez biz bu böyle nereye kadar gidecek. Mustafa beye iyi diyolar e paylaşımları falan da malum ben napacam ya 🤦🏻‍♀️
merhaba Zzeliizz ben mustafa beyin hastasıyım bir aşılamam var ankaradan gittim kendisine. ankarada aşılama yaptırdık biz. aşılama da verdiğimiz testler sonucunda eşimde sperm hareket sorunu ve sayı sorunu olduğu bende sıkıntı olmadığı ve bu değerle normal yolla olmayacağı ama aşılama olacağı söylendi. ntekim aşılama yaptık ama olmadı ve maddi olarak çok sıkıştık. moraller de düştü elimize bir bu kaldı. sonra mustafa hocayı bulduk araştırdım bir süre sayfasını takip ettim. sonuçta gittik. daha rahim filmi falan da çekmeden ultrasonda pko ve bir küçük kist var dedi. aşılama gereksiz olmuş dedi. gözü kapalı güvendim. önce onları temizlicez dedi. temmuzdan beri mustafa hocaya gidiyorum. yeri geldi adetim gecikti hiç gecikmezdi normalde ama bu doktor açısından bende bir olumsuzluk olmadı. çükü her durumu gayet güzel takip edip çözümlemesni yaptı. 3 aralıkta transferi yaptık. şuan hamileyim. demem o ki bence işini layıkıyla yapıyor. ve yumurta toplanınca bana dedi ki istesende transfer yapmam hemen o kadar ilaç kullandın rahim yoruldu. bir dinlen dedi. yapmak için yapmıyor. acıbadem mustafa beyi tavsiye ederim yani. :)

X