kayseri doğumevi'nde goğum yapanlar?

yasmin0731

Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2014
9
0
34
Arkadaşlar kayseri doğumev'inde doğum yapan var mı aranızda? ilgi nasıl, tavsiye eder misiniz? lütfen yardım edin...

Güzel arkadaşım ben orada doğum yapmadım ama duyduklarım var. Geçenlerde komşumuzun kızı gitti sancıları başladı. Hiç ilgilenmemişler suyu gelmiş bebek morarmış en sonunda abisi Erciyes hastanesine götürmüşte hemen sezeryana almışlar. Bebek bir kaç gün hastanede kaldı mosmor doğdu çünkü. Hepsi böyle mi elbette değil ama yine de insan tedirgin oluyor tabii.

ilgilendiğin için çok teşekkür ederim. ben asında sevgi hastanesinde ayşe yılmazsoya gitmiştim ilk kontrolüme ama ayşe hanım devlet hastanesine geçmiş. o yüzden acaba devlette mi devam etsem gibi bir düşünce oluştu bende. bu arada 13 haftalık hamileyim artık bir karar vermem lazım doktor ve hastane konusunda. kayseride doktorlar hakkında pek bir bilgim yok. tavsiye edebieceğiniz bir doktor var mı? olursa çok sevinirim...

ben de kayseri doğumevinde doğum yapmayı düşünüyorum bakalım inşlh hayırlısı olur doğum yapan varsa bilgilendirirse sevinirim

Erciyes Hastanesi Mehmet Karahançere gidiyorum ben ve şiddetle tavsiye ediyorum. Ben ömrümde böylesi merhametli ve güleryüzlü bir doktor daha görmedim. Kadın doktorların kaprisi, erkek doktorların soğukluğu hiç yok bu adamda. Gözünüzü kapayın ve kendinizi Mehmet beye emanet edin...

Erciyes Hastanesi Mehmet Karahançere gidiyorum ben ve şiddetle tavsiye ediyorum. Ben ömrümde böylesi merhametli ve güleryüzlü bir doktor daha görmedim. Kadın doktorların kaprisi, erkek doktorların soğukluğu hiç yok bu adamda. Gözünüzü kapayın ve kendinizi Mehmet beye emanet edin...

tekrar teşekkür ederim ilgin için:KK16:. bu haftasonu bi gidip görünecem...

X