KAYSERİ KADIM DOĞUM DOKTORU ÖNERİLERİ

pinar_er5138

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2016
7
4
37
ARKADAŞLAR MERHABA, 3AY ÖNCE BİR DÜŞÜK YAPTIM KAN PIHTILAŞMASINDAN KAYNAKLANMIŞ ŞİMDİ TEKRAR HAMİLEYİM VE DOKTOR BULAMIYORUM .LÜTFEN YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?

ARKADAŞLAR MERHABA, 3AY ÖNCE BİR DÜŞÜK YAPTIM KAN PIHTILAŞMASINDAN KAYNAKLANMIŞ ŞİMDİ TEKRAR HAMİLEYİM VE DOKTOR BULAMIYORUM .LÜTFEN YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?
hayırlı olsun hamileliğin. memorial hastanesinde dr. nilgün avşar benzer var tavsiye ederim çok iyi bir doktordur. kesinlikle tavsiye ederim. gittiğinde anlarsın zaten nasıl biri olduğunu .

m
merhaba Pınar hanım ben de nilgün hanımı tavsiye ediyorum kesinlikle . kendisi benim doktorum. geçen ay doğum yaptım ben . çok memnunum. herkese de tavsiye ederim.

Oncelikle gecmis olsun allah bebisini saglikla kucagina almayi nasip etsin.
Ben izmirde yasiyorum ama aslen kayseriliyim.
Kayseride bi arkadasim hamile onun esinin akrabalari da ayni doktora gitmisler arkadasim da tavsiye uzerine gitti fiyatlar da uygun ve doktor da ilgiliymis bi git gorus istersen erciyes kartal hastanesi mustafa karahancer.

Kizlar bende doktor arıyorum evime yakın olsun istiyorum medical palace hastanesi hakkinda fikri olan varmi

hayırlı olsun hamileliğin. memorial hastanesinde dr. nilgün avşar benzer var tavsiye ederim çok iyi bir doktordur. kesinlikle tavsiye ederim. gittiğinde anlarsın zaten nasıl biri olduğunu .

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.KAYSERİDE ÇOK İYİ DOKTORLAR VAR FAKAT BENİM HAMİLELİĞİM SORUNLU OLDUĞU İÇİN TELAŞ YAPIYORUM. ZEKİ YILMAZA GİTTİM 2 DEFA FAKAT ÖZEL MUAYENEHANE ZOR OLUYOR BENİM İÇİN . KAHVERENGİ LEKELENMEDE BAŞLADI :KK43: HAYIRLISI BAKALIM.

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.KAYSERİDE ÇOK İYİ DOKTORLAR VAR FAKAT BENİM HAMİLELİĞİM SORUNLU OLDUĞU İÇİN TELAŞ YAPIYORUM. ZEKİ YILMAZA GİTTİM 2 DEFA FAKAT ÖZEL MUAYENEHANE ZOR OLUYOR BENİM İÇİN . KAHVERENGİ LEKELENMEDE BAŞLADI :KK43: HAYIRLISI BAKALIM.
çok geçmiş olsun inşallah hemen düzelir bende kayseride riskli gebeliğe bakan işini güzel yapan yenidoğan şartları iyi olan dr arıyorum inşallah bir an önce buluruz

aysekayseri ve melisnur38 iki bayan da aynı gün girmiş aynı şeyleri yazıp çıkmış birdahada uğramamışlar çok garip geldiniz aynı dru tavsiye et çık başka hiçbir paylaşım yok ????

merhaba ben yahyalı da çalıştığım için nilgün hanım orada çalışırken doğum yaptım. çocuğum şu an 14 aylık. aslında hem orada hem de Hüma hastanesinde takipliydim. nerede doğum yapacağıma karar veremiyordum. doktor hanımı herkes öneriyordu ama benim ilçe devlet hastanesi olmasından dolayı korkularım vardı. cuma öğleden sonra saat 3 gibi ağrılarım var diye önce devlet hastanesine gittik ( eğer yalancı ağrılarsa o saatten sonra Kayseri' ye gitmeyelim diye) dr. hanım baktı 5 cm açıklığın var rahim ağzında çok güzel incelmiş doğumun yakın dedi. ne yapacağımızı bilemedik önce. sonra eşim bebeği yolda riske atmayalım falan deyince ben de korktum orada kaldık. 17:30 da doğumum oldu. dr hanım çok ilgiliydi açıkcası ve ben çok memnun kaldım kendisinden. dikişim gizli dikişdi mesela elime hiç ip falan gelmedi, doğru düzgün iz bile kalmadı. bu yıl özele gidince de 1 kere kendisine gidip kontrol oldum orada da aynı samimiyet vardı kendisinde ve beni hemen hatırladı da. yani siz kime gidersiniz bilmem arkadaşlar ama ben kendisinden çok memnun kaldım. soran herkese de anlatıyorum doğum öykümü zaten. yanına gittiğimde de tekrar o gün için kendisine teşekkür etmiştim ama okuyorsa tekrar kendisine teşekkür ederim Allah ondan razı olsun...

pınar hanım tekrar hayırlı olsun inşallah bu gebeliğiniz sorunsuz gider. ben de 2 gün önce 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim.inş. ben de bebeğimi sağ salim kucağıma alırım. maalesef 10 gündür taşınma telaşındaydım biz artık İstanbul dayız. Hally daha fazla bilgi istemiş. anlatayım ben kızım Melis i Acıbadem de Mesut bey de doğum yaptım açıkcası kendisinden de çok memnundum. ama artık o Kayseride değil. Çok yakın arkadaşımın doğumu sırasında Memorial de yanında kaldım. Nilgün hanımı da orada tanıdım. normal doğum sırasında doktorun desteği enerjisi sizinle konuşarak rahatlatması ve güç vermesi bence çok önemli. ben hatta arkadaşıma gel Acıbademe gidelim de demiştim. ama sonra doğum sırasında desteği ve ilgisinden dolayı ben de çok sevdim doktor hanımı. inşallah devam ederse gebeliğim muhtemelen İstanbul da olur diye düşünüyorum. ama memlekete gelecek olursak muhakkak kendisinde doğum yapmayı planlıyorum. gerçi başka şehirde takipli hastayı kabul eder mi hiç bilmiyorum ama hayırlısı olsun bakalım. ben de burada yine Acıbadem de Cem beye gitmeye başladım inşallah sorunsuz bir gebeliğim olur iyi günler...

Bende tüp bebekle ikizlere hamileyim kime gidecem bilemedim yardımcı olun lütfen bu arada memorelde muane ve dogum ne kadar bilgisi olan varmı

Fakuit
Bende tüp bebekle ikizlere hamileyim kime gidecem bilemedim yardımcı olun lütfen bu arada memorelde muane ve dogum ne kadar bilgisi olan varmı
Fakültede doğum yaptım mustafa baştan a gittim yenidoğan yogun bakımı iyi olan bi yere git fakukteden sonra acibadem in de ii diye duymuştum

X