Tüp Bebek Merkezleri Kayseri Tüp Bebek 2019 - Dr. Ahmet Emin MUTLU

Hangi doktora gidiyorsunuz muayene ucreti ne kadar
Tip fakulte tüp bebek bolumune gidiyordum dr ucreti yok,tup bebek yaptiracagin islem tedaviye göre ucret artiyor misal tup ozel tup bebek 6 bin tl ,raporlu tup bebek daha uygun fiyat,ben simdi 6 ay ara verdim tekrar gidecegim bu sure icinde tedavi dusunmek istemiyorum stres ten uzak durmak icin..rabbim bu yolda doktorun ilacını rast getirsin... farkli doktorlar muayane ediyor sen gittiginde hangi doktor sirasindaysa,ama proflar cogunda muayane ediyor,senden iyi sonuc alana kadar tup bebek yapmiyorlar hersey yolunda ise hemen tedaviye basliyorlar...

Çağlar beyi sonuna kadar tavsiye ediyorum. Ben pozitif sonuç aldım, çok şükür. Çok ilgili, bilgili, güleryüzlü bir beyefendi. İşini çok iyi yapıyor. Hiçbir detayı atlamıyor. Kayseri’de tüp bebek tedavisine başlamak isteyenler kesinlikle Acıbadem’e gitmelisiniz 👌🏻

Tip fakulte tüp bebek bolumune gidiyordum dr ucreti yok,tup bebek yaptiracagin islem tedaviye göre ucret artiyor misal tup ozel tup bebek 6 bin tl ,raporlu tup bebek daha uygun fiyat,ben simdi 6 ay ara verdim tekrar gidecegim bu sure icinde tedavi dusunmek istemiyorum stres ten uzak durmak icin..rabbim bu yolda doktorun ilacını rast getirsin... farkli doktorlar muayane ediyor sen gittiginde hangi doktor sirasindaysa,ama proflar cogunda muayane ediyor,senden iyi sonuc alana kadar tup bebek yapmiyorlar hersey yolunda ise hemen tedaviye basliyorlar...
Amin canım insallah

Görüştüm canım, diyorumya Tüp bebek dediler, hiç sperm yok dediler. Bizde Ahmet beyin güvenilir ve cana yakın olduğunu duyuyorduk. HÜMA'da doğum yapan bir arkadaşım HÜMA'ya git dedi. Orda Ahmet hocayla tesadüfen tanıştık. Zaten 4. katta pırıl pırıl bir ünite. Hoca seni çok dikkatli dinliyor, notlar alıyor, sürece dahil oluyosun. İstese Tüp bebek yapardı, yapmadı. Aşılama yeterli olur dedi ve gerçektende öyle oldu. Gidin ve araştırın. Ben Acıbademden memnun kalmadım. Durmumuz iyi olmasına rağmen sağlıkta güven çok önemli, Hüma'da fiyatlar çok uygun ayrıca...
Fiyat ne kadar huma da

Yumurta sayım az olduğu için 4 senedir gitmediğimiz yer kalmadı. İyi kalitede hiç embriyo gelişmiyordu. Ahmet bey öntedavi yaptı, yumurta sayım biraz arttı ve ilk denemede çok güzel embriyolar elde ettik. Laboratuvar ve süreci yöneten hekim çok önemli. Bırakın Kayseri'yi Ankara, İstanbuldaki Prfoesörlerden daha bilgili ve güven veriyor. Allah işini gücünü rast gidersin. Fiyat konusunda bir artışa gitmemişler. aşağı yukarı geçen seneki fiyatlardan gidiyorlar ama böyle giderse artırırlar, çok iyi hizmet veriyorlar bence. Birde Hüma Tüp bebek ünitesi o kadar şirinki, hastanenin en üst katında, sakin ve nezih bir yer. Konuştuğum 2 hastalanın 2 side gebe kalmıştı :)
Merhaba hangi tedavi ile kaliteli embriyolarınız oldu acaba?Benim sorunum da kaliteli embiyo olmamasıydı.

Arkadaşım hakkında öncelikle hayırlısı olsun. Bu yollardan geçen birisi olarak Erciyes Üniversitesi başta fiyat olarak uygun gibi görünsede daha pahalıya mal oluyor. Ayrıca orda Yılmaz hoca bile dış laboratuvar kullanıyor. İnsan çalıştığı kurumun embriyoloji labaratuvarını kullanmazmı diye soruyor tabi. Acıbademde sperm verdik, Bütün değerler sıfır çıktı. Size tüp bebek şart dediler, biz güvenmedik HÜMA'ya gittik. Tahmin ettiğiniz gibi sıfır çıkmadı, sınırda çıktı. Ahmet Emin bey bize durumu o kadar güzel özetlediki, kararı kendimiz verdik. Bende çok memnun kaldım. Allah olmayan herkese evlat nasip etsin
Humada tup bebek ne kadar

Şu an HÜMA Tüp bebekte Kampanya var, asansörde gördüm 5000 TL (herşey dahil)

Merhaba hangi tedavi ile kaliteli embriyolarınız oldu acaba?Benim sorunum da kaliteli embiyo olmamasıydı.
Ahmet Bey büyüme hormonlu bir tedavi uyguladı, Türkiyede sayılı doktor yapıyormuş. Sadece o değil tabi takviyelerde uyguladı. Zaten kişiye özel tedavi yapıyor. Ben ne anlatsam boş, siz gidince farkını anlarsınız. Bence Kayseri için velinimet bir hoca, inşallah gitmez.

Arkadaşlar tekrar merhaba. Kusura bakmayın uzun süredir gebeliğime odaklandım. Erciyes Üniversitesine 2 kez gittim, bir arpa boyu yol ilerleyemedim. Yok şu tahlil, yok genetik, zaten belirli bir doktorunuzda yok. Semih bey sakin bir insan pek konuşmuyor. Acıbadem ile ön görüşme yaptık fakat beğenmedim. Zaten gidenlerde çok memnun değil. Işıltılı duvarlara, modern görüntüye para vermek bana mantıklı gelmiyor. Ahmet bey ile tanışınca ben bugüne kadar doktor görmemişim dedim, gidin ve tanışın kızlar :)

Yaptığı bu hareket zaten ne mal oldukları bekle, ben reklamcının ahlaklısını severim ! Böyle rakiplerini karalayanı değil !

Kizlar hepimizin tedavisi hayirlisiyla yavrumuza kavusarak son bulur en kisa zamanda, benim size sormak istedigim, Kayseri de Gonal ve Menepur ilaclarini raporsuz kac a aldiniz ? ben bayramdan sonra tedaviye basliycam ilaclarimi almaliyim hangi eczaneyi tavsiye edersiniz

X