KAYSERİ Tüp Bebek Doktor Araştırması

Hangi doktora gidiyorsunuz.
Benim ilk olacak memorial semih bey diye düşünüyorum ama henüz netleştiremedim. Memorial nasıldır ona emin olamadım. Sizin ilk mi olacak
Bende ilk kez yaptıracam memorıal arzu hanıma aslında acı badem mustafa taş düşünmüştüm ama aşırı yoğun ve memorıal ayrı merkezi var daha iyi olduğunu duydum yaptıranlardan komşumdan dolayında arzu hanım dedim

Bende ilk kez yaptıracam memorıal arzu hanıma aslında acı badem mustafa taş düşünmüştüm ama aşırı yoğun ve memorıal ayrı merkezi var daha iyi olduğunu duydum yaptıranlardan komşumdan dolayında arzu hanım dedim
Bende önce arzu hanımı düşünmüştüm sonra burda bi topikte baya olumsuz yorumları vardı yani olumsuz dediğim genelde suratsız oluşunda yakınmış millet. Önce işini iyi yapsın da önemli değil suratı diye düşünmüştüm. Sonra da geri vazgeçtim acaba daha çok mu stres yaparım diye. Öyle işte gel git yaşayıp duruyorum

Bende önce arzu hanımı düşünmüştüm sonra burda bi topikte baya olumsuz yorumları vardı yani olumsuz dediğim genelde suratsız oluşunda yakınmış millet. Önce işini iyi yapsın da önemli değil suratı diye düşünmüştüm. Sonra da geri vazgeçtim acaba daha çok mu stres yaparım diye. Öyle işte gel git yaşayıp duruyorum
Ya ben randevum onaylanmamış doktor çıkmıştı geldiğimde bekledim geldi akşamüstü gayet de normal konuştuk uzun uzun konuşuyor sorun varmı diyor ben başladım çok da yorum bakıp lafa karıştırmamak lazım etrafımda yaptıran çok memnunlar da nasip artık verecek Allah doktorlar vesile tabiki zor süreçler maddi manevi ama herkese olumsuz oluyor inşallah pişman olmayız

Ya ben randevum onaylanmamış doktor çıkmıştı geldiğimde bekledim geldi akşamüstü gayet de normal konuştuk uzun uzun konuşuyor sorun varmı diyor ben başladım çok da yorum bakıp lafa karıştırmamak lazım etrafımda yaptıran çok memnunlar da nasip artık verecek Allah doktorlar vesile tabiki zor süreçler maddi manevi ama herkese olumsuz oluyor inşallah pişman olmayız
Kesinlikle nasip kısmet işi ya nasipte varsa istediği kadar kötü geçsin süreç olacağı varsa olur. Ben çok çabuk panikleyen biriyim doktorun yanına giderim soracağım şeyleri unutur geri gelirim🤭 sen rapor çıkarttın mı peki. Benim adetim gelince rapor için gitcem fakülteye büyük ihtimalle şartlar tutuyor çıkar gibi rapor

Kesinlikle nasip kısmet işi ya nasipte varsa istediği kadar kötü geçsin süreç olacağı varsa olur. Ben çok çabuk panikleyen biriyim doktorun yanına giderim soracağım şeyleri unutur geri gelirim🤭 sen rapor çıkarttın mı peki. Benim adetim gelince rapor için gitcem fakülteye büyük ihtimalle şartlar tutuyor çıkar gibi rapor
Ne raporu acaba hiç bilgim yok ilk kez direk özele gittim

Bu ilaçların ve masrafların bi kısmını devlet ödüyor. Baya pahalı ilaçlar ben aşılama yaparken de onlardan kullanmıştım. Ve rapor özelde de geçerli oluyor
Yukarı mesajda belirtmişsiniz fakülte diye ama adetim geçti artık tedavi başladım olmaz sanırım bide sanki bir kaç deneme olunca mı verirler acaba pıhtı testini falanda tekrarlayan 3 düşük de yapıyorlar ya sanmam bana hemen devlet rapor versin,😒🙈😁

Yukarı mesajda belirtmişsiniz fakülte diye ama adetim geçti artık tedavi başladım olmaz sanırım bide sanki bir kaç deneme olunca mı verirler acaba pıhtı testini falanda tekrarlayan 3 düşük de yapıyorlar ya sanmam bana hemen devlet rapor versin,😒🙈😁
Yapılan tıbbî tedavileri sonrasında normal tıbbî yöntemlerle çocuk sahibi olamadığının ve ancak yardımcı üreme yöntemi ile çocuk sahibi olabileceğine dair sağlık kurulu raporu düzenlenmiş olması,
23 yaşını doldurmuş, 39 yaşından küçük,
Uygulamanın yapıldığı merkezin Kurum ile sözleşmeli olması,
En az beş yıldır genel sağlık sigortalısı veya bakmakla yükümlü olunan kişi olup, 900 gün genel sağlık sigortası prim gün sayısının olması veya halen genel sağlık sigortalısı olan kadının bu bentteki koşulları taşımaması halinde eşinin gerekli koşulları sağlaması,
Son üç yıl içinde diğer tedavi yöntemlerinden sonuç alınamamış olduğunun Kurumla sözleşmeli sağlık hizmeti sunucusu sağlık kurulları tarafından belgelenmesi.

Evet ilaçlar baya pahalı maleseef peki raporu nerden alıcam ilkinde oluyor mu 3 denme flaan gibi sınır varmı
Nette o şekilde yazıyor sanırım 2 aşılama şartı var. Tam bilmiyorum ben fakülteyi aradım sordu problem kimden kaynaklı diye kaç yıllık evlisin vs bunları sordu adetin 2 yada 3 günü gel dedi. Şimdi adet olmayı bekliyorum işte. Ama sen başlamışsın yetişmez büyük ihtimalle

Çünkü bu adetin 2 yada 3 günü gidilecekmiş sonra 21 gün tekrar gidilecek. Bi sonraki adet tarihine rapor hazır olmuş olur dedi

X