KAYSERİ Tüp Bebek Doktor Araştırması

Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye haftaya ne zaman geliyorsun buraya gel dedimi Semih hoca bidaha. Bu kontroller paketin içinde değil dimi canim?
Aynen canım kalp atışına kadar paketin içindeymiş😍 kese için gidişimde de ücret ödemedim haftaya da yok. Sonrasında devam etmek istersen nasıl oluyor hiç bilgim yok ama sevdim ya herşey dahil olmasını 😍

• Muhteşem
Reactions: H M
Artık güvenlik görevlisine tembih ediyorlarmış bu kadın gelirse alma içeri doktor yok de seyahate çıkmış de diye🤣🤣🤣
Tabii olmaz öylr şey bizimki gırgır şamata 🤣
İnsallah güzel gormeyi nasip eder Rabbim. Herşey yolunda giderse gitmem:KK12: Rabbim kolaylastirsin inşallah o günlerde görürüz canım benm ♥️

İnsallah güzel gormeyi nasip eder Rabbim. Herşey yolunda giderse gitmem:KK12: Rabbim kolaylastirsin inşallah o günlerde görürüz canım benm ♥️
İnşallah canım benim inşallah her şey yolunda gitsin gönlünce olsun. Müjdelerle gel. Sağlıkla sıhhatle kucağına almaya vesile olsun 🥰 🥰

• Muhteşem
Reactions: H M
Adet masajı yap bide.. stres yapma kafanı dağıt gelir nazlaniyor o şimdi iyice 🤣
Aynen öyle olur ya hep beklediğin gelmez beklemediğin dibine düşer hesabı🤣 aslında kasık ağrılarım yoklamaya başladı geliyo gibi hayırla atlatalım şu süreçleri ya Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye gibi bizde alalım güzel haberleri inşallah 😍🧡💐

Aynen öyle olur ya hep beklediğin gelmez beklemediğin dibine düşer hesabı🤣 aslında kasık ağrılarım yoklamaya başladı geliyo gibi hayırla atlatalım şu süreçleri ya Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye gibi bizde alalım güzel haberleri inşallah 😍🧡💐
Ay inşallah sıra sende şimdi bakalım senide kervana yollayalim sonra inşallah ben ve tüm isteyen arkadaşlarıma 😍

X