Tüp Bebek Merkezleri Kayseri tüp bebek merkezleri

Gökalp Öner’e biz de internetteki yorumlara bakarak gittik. Yeterince ilgilenmedi. Sizin aşılamada muhtemelen olur diyordu, iki aşılama yaptı, tutmadı. Daha sonra “tüp bebekte kaçarı yok” diyordu. O da tutmadı. İlgili bir doktor olduğunu düşünmüyorum. Tavsiye etmiyorum.

Sadece başarısız olduğu için söylemiyorum bunları. Şimdi başka bir merkezde tedavi görüyoruz. Burada işler yolunda gitmese bile ellerinden geleni yaptıklarını biliyorum. İkisini karşılaştırırsak

1. Burada ön görüşmede bile doktor bizimle yarım saat konuştu, halimize kafa yordu, tavsiyelerde bulundu. Önceki tedavilerimizde toplam yarım saat doktorla görüştüğümüzü sanmıyorum. İki başarısız aşılamadan sonra hiçbir beslenme tavsiyesinde bile bulunmadı.

2. Burada doktorumuz her ihtimali anlatıyor. Toz pembe tablo çizmiyor. Ayakları yere basarak hareket ediyor. Detaylara dikkat ediyor. Gökalp bey çok umut veriyordu. Sonunda içi boş çıktı.

3. Burada birçok test yapıldı, her kontrolde kan tahlili alındı, ona göre hareket edildi. Dosyamız var. Doktorumuz ona bakarak hareket ediyor. Bence kişiye özel tedavi ancak böyle olur. Önceki tedavimizde bunlar yoktu.

Doktorları işlerini iyi yaptıklarında yeterince övüyoruz. İşlerini iyi yapmadıklarında da bunu dile getirmeye hakkımız var diye düşünüyorum.

Kişiye göre degişir tabi bende başka merkezde çok ilgilendiler %80 garanti gebelik beklediler ne oldu sonuç sıfır Gökalp hocama gittik adamın bir sürü hastası var herkes memnunken siz degil seniz sizde problem vardır saatlerce sıra bekleyenler ilgisiz alakasız oldugu için beklemiyor yeri geldi bizlede ilgilenmedi sonuç kötü olsa dahi ben memnundum hep umut vermek zorunda bu iş umuda bakar tabi ümit etmezsen ne bekliyosunki veren Rabbimdir onlar sadece vesilesi olmadı diye karalamanın alemi yok. Ayrıca siz sonuç alamadınız diye başarısız oldugunu kanıtlamaz ben hamile kaldım arkadaşımızı yönlendirdik ve oda hamile kaldı 9 sene sonra demekki işini biliyor ilgilenmediyse vardır sizde bir problem siz kendiniz vermemişiniz tedaviye kendisi doktorum hiçbir şekilde laf söyletmem

Kişiye göre degişir tabi bende başka merkezde çok ilgilendiler %80 garanti gebelik beklediler ne oldu sonuç sıfır Gökalp hocama gittik adamın bir sürü hastası var herkes memnunken siz degil seniz sizde problem vardır saatlerce sıra bekleyenler ilgisiz alakasız oldugu için beklemiyor yeri geldi bizlede ilgilenmedi sonuç kötü olsa dahi ben memnundum hep umut vermek zorunda bu iş umuda bakar tabi ümit etmezsen ne bekliyosunki veren Rabbimdir onlar sadece vesilesi olmadı diye karalamanın alemi yok. Ayrıca siz sonuç alamadınız diye başarısız oldugunu kanıtlamaz ben hamile kaldım arkadaşımızı yönlendirdik ve oda hamile kaldı 9 sene sonra demekki işini biliyor ilgilenmediyse vardır sizde bir problem siz kendiniz vermemişiniz tedaviye kendisi doktorum hiçbir şekilde laf söyletmem
Nasıl tedaviye kendimizi veremiyoruz, anlamadım. Biz ona güvendik, şehir dışından gittik geldik onlarca defa. Söylediği her şeyi yaptık, o süreçte ona güvendik, hatta gayet olumlu bir bağ da kurduk. Fakat tıbbi anlamda yaptığı yanlışları daha sonra fark ettik. Onları da yukarıda sıraladım. Sizde başarılı olduğu için, doktorunuzu çok sevdiğiniz için fevri çıkış yapıyorsunuz. Bu bir karalama değil. Ne demek laf söyletmem. Ben o kadar parayı kolay kazanmıyorum. Kaliteli bir hizmet alamadıysam da eleştiririm. Sizin çocuğunuz olmasaydı, bizim yaşadıklarımızı yaşasaydınız aynı şeyleri yazmazdınız. Neyse, Allah bebeğinizi size bağışlasın.

Ayrıca umut vermek başka, “kaçarı yok” demek başka.

Baya zaman geçmiş ama konuyu okuyunca bende birşeyler yazmak istedim. Bende ilk önce fakültede tedavi oldum ilgi alaka konusunda fena degillerdi. Doktorum Semih hocaydi ve sırf onun için fakülteyi tercih etmiştim bence harika bi doktor. Orda tedavim olumsuz sonuçlanınca Gökalp beyi çevrem çok övünce gidip bi öngörüşme yaptım ve tamamen hayal kırıklığı yasadim. Kafasını kaldırıp insanın yüzüne bakmadan, ilgisiz, gergin bi görüşme yaptı bizimle ve ordan hemen çıkıp gittim bu muymuş bukadar övülen doktor dedim. Çok çok iyi ve başarılı bi doktor olabilir. O gün çok yorgun veya kötü bi gün geçirdiği için bizimle öyle talihsiz bi görüşme yapmış olabilir bilmiyorum. Ne olursa olsun beni hiç memnun etmedi o görüşmede. Semih hocayla aralarında dağlar kadar fark var bence ilgi, bilgi, hastaya yaklaşım her yönüyle. Su an Memorial da tekrar Semih hocayla başladım tedaviye gayet de güzel gidiyor Allah razı olsun ondan. Suan tedavim sonuçlanmadı belki de yine negatif sonuç alacam ama Semih hoca hakkındaki fikirlerim kesinlikle değişmeyecek. Çünkü elinden geleni yaptığına eminim.

Aynı hastanede Gökalp Beyle Ocak ayında başarısız bir tüp bebek denememiz oldu. Eşim o kadar çok üzülmüştü ki o anları allah kimseye yaşatmasın. 2 ay sonra yolumuz Cağlar Hocamla kesişti. İnsanlara yaklaşımı dinlemesi herşeyi ayrıntılı şekilde dinleyerek cevap vermesi bizi gerçekten cok şaşırttı. Bizi ön degerlendirme yapması tahlilleri istemesi çok şaşırttı.Herşeyi inçe ayrıntısı ile açıkladı. Çünkü ilk başarısız denememizde 14 günde herşey bitmişti ve bunları görmedik. Tekrar Çaglar hocamla tedaviye başladık. ve şuan eşim 10 haftalık hamile.O kadar pozitif o kadar hastasini dusunen o kadar emeğini esirgemeyen bir doktor ki insan hala boyle insanlar varmi diye düsünüyor. Çaglar hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. Tüp bebek ve gebelik sürecinde her zaman kendisine rahatlıkla ulaşabildim en riskli dönemler de her zaman çok ilgiliydi ve her zaman yanimizdaydi.Modern tıbbın olanakları bilgisi tecrübesi ve bana bir abi gibi yaklaşarak o süreçte terapisi bir psikolog gibi yaklaşımı cok özeldi. Çünkü hocamla aranızdaki iletişim ve güven duygusu bu uzun yolda size güç veriyor. Her ay muayene zamanını eşim ve ben sabırsızlıkla bekliyoruz zamanın geçmesini. Herşeyin sonunda önce Allah’ın sonra Çağlar Hocamın sayesinde eşim hamile kaldı. Herkesin Çağlar Hocama güvenerek ve tereddüt etmeden gidebilir.

Acıbademde Çağlar beyi gönül rahatlığıyla öneririm, bilgisi, enerjisi ve becerisiyle kişinin durumuna göre en doğru yöntemi belirleyip ona göre bir yol çiziyor, benim gibi çok zor durumda olan birinde bile pozitif sonuç alınmasını sağladı:)

Kayseri memorial tüp bebek merkezinde biir düşük geçirdim.kayserideki tüp bebek merkezlerlerine gidenler deneyimlerinizi ve doktorlardan önerebileceklerinizi yazar mısınız
Ben Memorial de arzu hanıma gittim ikinci de tuttu. İlkinin tutmama sebebi olarak çok stres panik yaptım kendimi çok kastım ona bağlıyorum.

Nasıl tedaviye kendimizi veremiyoruz, anlamadım. Biz ona güvendik, şehir dışından gittik geldik onlarca defa. Söylediği her şeyi yaptık, o süreçte ona güvendik, hatta gayet olumlu bir bağ da kurduk. Fakat tıbbi anlamda yaptığı yanlışları daha sonra fark ettik. Onları da yukarıda sıraladım. Sizde başarılı olduğu için, doktorunuzu çok sevdiğiniz için fevri çıkış yapıyorsunuz. Bu bir karalama değil. Ne demek laf söyletmem. Ben o kadar parayı kolay kazanmıyorum. Kaliteli bir hizmet alamadıysam da eleştiririm. Sizin çocuğunuz olmasaydı, bizim yaşadıklarımızı yaşasaydınız aynı şeyleri yazmazdınız. Neyse, Allah bebeğinizi size bağışlasın.
SİZE FAZLA FAZLA HAK VERİYORUM.

Baya zaman geçmiş ama konuyu okuyunca bende birşeyler yazmak istedim. Bende ilk önce fakültede tedavi oldum ilgi alaka konusunda fena degillerdi. Doktorum Semih hocaydi ve sırf onun için fakülteyi tercih etmiştim bence harika bi doktor. Orda tedavim olumsuz sonuçlanınca Gökalp beyi çevrem çok övünce gidip bi öngörüşme yaptım ve tamamen hayal kırıklığı yasadim. Kafasını kaldırıp insanın yüzüne bakmadan, ilgisiz, gergin bi görüşme yaptı bizimle ve ordan hemen çıkıp gittim bu muymuş bukadar övülen doktor dedim. Çok çok iyi ve başarılı bi doktor olabilir. O gün çok yorgun veya kötü bi gün geçirdiği için bizimle öyle talihsiz bi görüşme yapmış olabilir bilmiyorum. Ne olursa olsun beni hiç memnun etmedi o görüşmede. Semih hocayla aralarında dağlar kadar fark var bence ilgi, bilgi, hastaya yaklaşım her yönüyle. Su an Memorial da tekrar Semih hocayla başladım tedaviye gayet de güzel gidiyor Allah razı olsun ondan. Suan tedavim sonuçlanmadı belki de yine negatif sonuç alacam ama Semih hoca hakkındaki fikirlerim kesinlikle değişmeyecek. Çünkü elinden geleni yaptığına eminim.
SEMİH HOCA HARİKA İNSAN . ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN . 4 DENEME BAŞARISIZ AMA ADAM ELİNDEN GELENİ FAZLA FAZLA YAPTI. NAPAYIM NASİP..

X