Tüp Bebek Merkezleri Kayseri tüp bebek merkezleri

Kesinlikle Çağlar Bey'i öneriyorum.
Ben ona "Kapım" diyorum artık. 7 yıllık eziyetim Allah'ın izni ve onun doktorluk becerileriyle son buldu. En az 25 doktora gitmişimdir. 3 kayıbım olmuştu ama kimse de bana 'Rahim şeklinden dolayı' demedi. Defalarca düşük yapmak beni yıkmışken böyle mükemmel bir doktorla karşılaştım. Saatlerce beni dinledi. Her derdimde sabırla ilgilendi. Mesajlarima aramalarıma anında cevap verdi. Verdiği doğru kararlarla şimdi 18 haftalık gebeyim. Bu raddeye geleceğime hiç inanmazdım. Allah, böyle doktorları bazı kullarına mükafat olarak gönderiyor. Ben ondan razıyım. Allah da razı olsun...

Ben. Magnette Gökalp beye başlıcam ama tüp bebek işlemlerimi acıbadem yapacak. Kontrollerim Gökalp beyde bende çok memnun kaldım ama regl olmayı bekliyorum. Bir an önce başlasaydı.

Ben. Magnette Gökalp beye başlıcam ama tüp bebek işlemlerimi acıbadem yapacak. Kontrollerim Gökalp beyde bende çok memnun kaldım ama regl olmayı bekliyorum. Bir an önce başlasaydı.

Merhabalar, ben de tüp bebek tedavisi icin gökalp beye başladım.. yalniz adetin ikinci gunu gittigimde iki tane basit kistim olduğunu söyledi ve yine dogum kontrol hapina basladim :cry: konu üzerindem baya geçmiş ama sizin nasıl sonuçlandı acaba tedaviniz :KK54:

Merhabalar, ben de tüp bebek tedavisi icin gökalp beye başladım.. yalniz adetin ikinci gunu gittigimde iki tane basit kistim olduğunu söyledi ve yine dogum kontrol hapina basladim :cry: konu üzerindem baya geçmiş ama sizin nasıl sonuçlandı acaba tedaviniz :KK54:

Ben pozitif sonuç aldım çok şükür gökalp hoca bu işte gerçekten çok başarılı hala ona devam ediyorum inşallah çok güzel sonuçlanır sizinkide

Kızlar benimde dün 6 yumurta toplandı bende Gökalp hocayla devam ediyorum. Pazar günü transferim var. Acıbadem’den haber bekliyorum embriyolar için aramalarını. Çok heyecanlıyım. Ne zaman arıyorlar bilginiz var mı sabırsızlandım meraktan ölcem :silah:

Kızlar benimde dün 6 yumurta toplandı bende Gökalp hocayla devam ediyorum. Pazar günü transferim var. Acıbadem’den haber bekliyorum embriyolar için aramalarını. Çok heyecanlıyım. Ne zaman arıyorlar bilginiz var mı sabırsızlandım meraktan ölcem :silah:

Bugün ararlar ögleden sonra kaçı işlem gördü kaçı döllendi diye hadi inşallah hayırlısıyla güzel haberler verirsiniz

Üye
Merhaba. Kayseri'de tüp bebek tedavisi sonucunda meleğimizin müjdesini aldık. Darısı tüm isteyenlerin başına. Tedavi sürecinde artan Ganol-f 900 ml lik enjeksiyon kalemi 2 kutu uyguna verilecektir ihtiyacı olan mesajla ulaşabilir. 2kutu harici kalan yarım kutuyu da hediye edeceğiz.

Üye
Merhaba. Kayseri'de tüp bebek tedavisi sonucunda meleğimizin müjdesini aldık. Darısı tüm isteyenlerin başına. Tedavi sürecinde artan Ganol-f 900 ml lik enjeksiyon kalemi 2 kutu uyguna verilecektir ihtiyacı olan mesajla ulaşabilir. 2kutu harici kalan yarım kutuyu da hediye edeceğiz.

Kayseri memorial tüp bebek merkezinde biir düşük geçirdim.kayserideki tüp bebek merkezlerlerine gidenler deneyimlerinizi ve doktorlardan önerebileceklerinizi yazar mısınız
Kesinlikle Gökalp Öner. Tüp bebekte çok başarılı. Biz ilk denememizde çok şükür pozitif sonuç aldık. Yaklaşımı da çok iyi bir doktor çok rahat hissediyorsunuz tedavi sürecinde. Bence bu da çok önemli

Daha öncede tüp bebek denemelerimiz olmuştu, hatta Ankara ve İstanbul'a gittik. Hüma Tüp bebek ünitesinde Ahmet Emin Mutlu hocamla tanıştık. Konuşması ve olaya hakimiyeti gerçekten bizi memnun etti. Sonuçta güzel embriyolaramız gelişti. Ben kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaptırmasanız bile mutlaka tanışın insana pozitif enerji veriyor, hastaya çok vakit ayırıyor ve işini çok önemsiyor. Allah ondan ve ekibinden razı olsun...

Ben 11 yıldır çocuk istemim vardı ağır çikolata kistlerim vardı 4 kez tüp bebek denemesi yaptım bir arkadaşımın tavsiyesi ile hiç umudum kalmamışken Doç. Dr. Gökalp Öner'e gittim ve hayatım değişti ilk tüp bebek denememde kızıma kavuştum kendisi hem çok ilgili ve hem de gerçekten işinin ehli bir doktor herkese kesinlikle tavsiye edebilirim. Ona gönderdiğim tüm arkadaşlarım gebe kaldı gerçekten farklı ve kişiye özel tüp bebek yapıyor hepimize farklı teknik uyguladı. Boşuna paranızı ve umutlarınızı başka doktorlarda harcamayın zaman kaybetmeden gidip tanışın derim.

Ben 11 yıldır çocuk istemim vardı ağır çikolata kistlerim vardı 4 kez tüp bebek denemesi yaptım bir arkadaşımın tavsiyesi ile hiç umudum kalmamışken Doç. Dr. Gökalp Öner'e gittim ve hayatım değişti ilk tüp bebek denememde kızıma kavuştum kendisi hem çok ilgili ve hem de gerçekten işinin ehli bir doktor herkese kesinlikle tavsiye edebilirim. Ona gönderdiğim tüm arkadaşlarım gebe kaldı gerçekten farklı ve kişiye özel tüp bebek yapıyor hepimize farklı teknik uyguladı. Boşuna paranızı ve umutlarınızı başka doktorlarda harcamayın zaman kaybetmeden gidip tanışın derim.

Bende çok doktor gezdim Gökalp hocam kadar ilgili alakalı bir doktor tanımadım 2. Tüp bebek denememizi onda yaptık İlk denemede hamile kaldım şu an 6 aylık bir ogluşum var arkadaşlarımızı yönlendirdik onlarda ilk denemede hamile kaldı çok başarılı bir doktor

Arkadaşlar Dr. Ahmet Emin MUTLU ile tedaviye başladım ve ikiz hamileyim. Daha önce Kayseri'de gitmediğim doktor kalmamıştı. İstanbul'dan gelmiş ve 10 numara bir doktor. Ayrıca öngörüşme ÜCRETSİZ, tanışın derim. Bu arada HÜMA hastanesinde çalışıyor, tüp bebek kampanyası var. 5000 TL herşey dahil.

Arkadaşlar Dr. Ahmet Emin MUTLU ile tedaviye başladım ve ikiz hamileyim. Daha önce Kayseri'de gitmediğim doktor kalmamıştı. İstanbul'dan gelmiş ve 10 numara bir doktor. Ayrıca öngörüşme ÜCRETSİZ, tanışın derim. Bu arada HÜMA hastanesinde çalışıyor, tüp bebek kampanyası var. 5000 TL herşey dahil.
Aradık ama ilaç ve kan sonuçlarını bu fiyatın dışında tuttular

Gökalp Öner’e biz de internetteki yorumlara bakarak gittik. Yeterince ilgilenmedi. Sizin aşılamada muhtemelen olur diyordu, iki aşılama yaptı, tutmadı. Daha sonra “tüp bebekte kaçarı yok” diyordu. O da tutmadı. İlgili bir doktor olduğunu düşünmüyorum. Tavsiye etmiyorum.

Sadece başarısız olduğu için söylemiyorum bunları. Şimdi başka bir merkezde tedavi görüyoruz. Burada işler yolunda gitmese bile ellerinden geleni yaptıklarını biliyorum. İkisini karşılaştırırsak

1. Burada ön görüşmede bile doktor bizimle yarım saat konuştu, halimize kafa yordu, tavsiyelerde bulundu. Önceki tedavilerimizde toplam yarım saat doktorla görüştüğümüzü sanmıyorum. İki başarısız aşılamadan sonra hiçbir beslenme tavsiyesinde bile bulunmadı.

2. Burada doktorumuz her ihtimali anlatıyor. Toz pembe tablo çizmiyor. Ayakları yere basarak hareket ediyor. Detaylara dikkat ediyor. Gökalp bey çok umut veriyordu. Sonunda içi boş çıktı.

3. Burada birçok test yapıldı, her kontrolde kan tahlili alındı, ona göre hareket edildi. Dosyamız var. Doktorumuz ona bakarak hareket ediyor. Bence kişiye özel tedavi ancak böyle olur. Önceki tedavimizde bunlar yoktu.

Doktorları işlerini iyi yaptıklarında yeterince övüyoruz. İşlerini iyi yapmadıklarında da bunu dile getirmeye hakkımız var diye düşünüyorum.

X