Kayseride şık abiye satılan mağaza yardımmm

34pelin34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2017
43
17
Kizlar selam .kizlar daha once bahsetmistim ogluma sunnet dugunu yapiciz diye.ben kendime nereden abiye alicim bilen varsa tavsiye guzel abiye satilan .ha birde fiyat olarakta cok luks yerlere gidemem onu da belirteyim.tabi kina gecesi de yapicaz bir kac gun oncesinden onu icin de ayri elbise almam lazim.gecmis actigim konulara bakarsaniz beni anlarsiniz :halay:kuafirde bulamadim cok pahali ya baslangic fiyati 400 600 yaziyor ne pahali arkadas:deli:

Kizlar selam .kizlar daha once bahsetmistim ogluma sunnet dugunu yapiciz diye.ben kendime nereden abiye alicim bilen varsa tavsiye guzel abiye satilan .ha birde fiyat olarakta cok luks yerlere gidemem onu da belirteyim.tabi kina gecesi de yapicaz bir kac gun oncesinden onu icin de ayri elbise almam lazim.gecmis actigim konulara bakarsaniz beni anlarsiniz :halay:kuafirde bulamadim cok pahali ya baslangic fiyati 400 600 yaziyor ne pahali arkadas:deli:
Canim oztoplari oneririm ama iki tane vaR benim dedigimden. Amca cocuklarinin dukkanlari ama birisi pahali digeri uygun ben hep oradan aliyorum. Kapali carsinin kuyumcular girisinde abiyeciler var. Orda sag kolunun üstundeki 2. Magaza

O pahali gelirse sol kolunun üstundeki 2. Ya da 3. Magaza tam hatırlamıyorum. Pazarlik yapinca baya iniyorlar.

Ugim'de var. Düvenönü'nde butikler var, oralara da bakıverin.
Avm'lere de bakın, Forum'da birkaç mağaza var yani benim bildiğim.

Internetten bakin.once magazada deneyin size kac beden oluyor hangi modeller hoşunuza gidiyor bskin.sonra internetten cebunize uyan siteden alin

Yeraltı çarşısında ummadıgınız şeyler cıkabiliyir. Yada kapali çarşıda

X