Kayseride Tüp Bebek Tedavisi Olanlar

edacimm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2015
1.404
3.025
Merhaba arkadaslar. Yazın kayseride tüp bebek tedavisine baslamayı dusunuyoruz. Tecribelerinizi paylasırmısınız?yurt dısında oldugum icin merkezlere gidip konusma imkanım yok.

fakülte de yardımcı doç zeki semih uludağ var tavsiye ederim iki defa yaptırdım ilki olmadı ama ikinci oldu şimdi kızım 4 aylık :)

Hiç duymamostim onun adini.tip fakültesinde yaptırmak için önceden aşılama denemiş olmak gerekiyor mu?bide hemen sıra alabiliyormuyuz?çünkü benim sadece 1 buçuk ayim var yazin.cevabin için teşekkürler :) Allah bağışlasın bebisini :)

teşekkür ederim allah ım herkese nasip etsin :) aşılamaya gerek görürse istiyo ama bizde aşılama düşük ihtimal olduğu için direk tüp bebek dedi sıra almanada gerek yok direk gidebiliyosun yani geçen sene öyleydi :)

Merhaba arkadaslar. Yazın kayseride tüp bebek tedavisine baslamayı dusunuyoruz. Tecribelerinizi paylasırmısınız?yurt dısında oldugum icin merkezlere gidip konusma imkanım yok.
Kesinlikle Memorial arzu hanim önermem.dili çok tatlı ama Miyom için histereskopi yaptı aldım dedi 1 ay sonra aşırı kanama ile universitesi gittim meğerse almamış. . Güven vakit ve nakit kaybı .. universitesi semih bey çok ilgili bilgili orda henüz yaptırmadimn ama başarı oranları yuksekmis

Kesinlikle Memorial arzu hanim önermem.dili çok tatlı ama Miyom için histereskopi yaptı aldım dedi 1 ay sonra aşırı kanama ile universitesi gittim meğerse almamış. . Güven vakit ve nakit kaybı .. universitesi semih bey çok ilgili bilgili orda henüz yaptırmadimn ama başarı oranları yuksekmis
uyardigin için teşekkür ederim.simdiye kadar hiç olumsuz birsey duymamistim.tekrar dusunecegim çünkü bu süreci tekrar tekrar yaşamak istemiyorum.universitede Dr dr hiç gitmedim.mesela randevu almadan gorunebiliyormuyum?yazın sadexe 1 ay Türkiye'de olacam.hemen aynı ay yapar mı acaba semih bey?

X