Kedi dışkısı kanepeden nasıl çıkar?

Fatmaffff

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2021
129
167
Merhaba bahçeme yavrulayan kedileri anneleri ile birlikte içeri almıştım, 2 aylık olana kadar dursunlar çocuklar elliyorlar diye. Büyük bir saksım vardı kum dolu ve bitkisiz ancak anne kedi ona dışkılamak yerine parkeye ve koltuğa dışkılamış. Parkeyi çamaşır suyuyla sileceğim ancak kanepeyi nasıl temizleyebilirim daha bir yıllık

Ciş mi kaka mı yaptığı parkeyi sirkeli su ile silin camasir suyu kokusu amonyaklı olduğu icin onu tekrar oraya ciş yapmaya itecektir... Koltuğa da cis yapti ise amway gibi deterjanlar isinizi görur bol su ile silin köpurterek sonrasında sirkeli su ile ustunden gecip detarjanı arındırın

Ciş mi kaka mı yaptığı parkeyi sirkeli su ile silin camasir suyu kokusu amonyaklı olduğu icin onu tekrar oraya ciş yapmaya itecektir... Koltuğa da cis yapti ise amway gibi deterjanlar isinizi görur bol su ile silin köpurterek sonrasında sirkeli su ile ustunden gecip detarjanı arındırın
Kaka yapmış ve ishal şeklinde :KK43: koltuk da ekru rengi tam beyaz değil nasıl mikropsuz tertemiz yaparım.

Arkadaşlar bilen yok mu mikroplar nasıl gider. Kedi neden böyle yaptı anlamadım annelik güdüsü de fazla yok gibi değişik bir kedi çocuklar yavrusuyla oynuyor hiç ensesinden tutup getirmiyor yavrusunu.

Kaka yapmış ve ishal şeklinde :KK43: koltuk da ekru rengi tam beyaz değil nasıl mikropsuz tertemiz yaparım.
Tamam korkmayın birsey olmaz dedigim gibi amway tarzında bi temizlik deterjanı varsa evinizde onu beze uygulayarak temizleyin lekeyi komple cikarır o yoksa kosla oxi veya camasır icin olan toz deterjanlarla temizleyebilirsiniz islakken alirsanız ishal i dagılır zaten kuruyunca alınki bulaşmasın

Temizlik ürünleri içinize sinmezse halı yıkamacı cağırıp koltuğu yıkatmalısınız o da en son yani bence temizlik ürünleri yeterli. Sildikten sonra camı açın güzelce havalansın

Beyaz sirke, karbonat ve su karşımı temizler ve lekeyi de çıkarır; ayrıca kokuyu da alır, bir daha yapmaz. Dışarıdan eve ilk kez aldığınızda sokakta yaşayan kedinin yapması çok normaldir; çünkü nereye yapması gerektiğini bilmiyordur yeni ortamında, benim de başıma geldi. Bulunduğu odaya kedi kum kutusunun içine kedi kumu koyup; anne kediyi içine yerleştirip, ön iki patisini tutup, hafifçe kumu kazma hareketi yaptırırsanız, kakasını ve çişini bundan sonra oraya yapması gerektiğini anlayacaktır, yavru kediler de annesinden öğrenip; kakasını/çişini hep oraya yapacaktır.

Arkadaşlar bilen yok mu mikroplar nasıl gider. Kedi neden böyle yaptı anlamadım annelik güdüsü de fazla yok gibi değişik bir kedi çocuklar yavrusuyla oynuyor hiç ensesinden tutup getirmiyor yavrusunu.
Yıkamacıya yıkattırın bence

X