Kedi medi yok.

Bu kadar vicdansız insanların eline hiç bi canlıyı düşürmesin Rabbim !!! Sana istediği kadar gıcık olsun, can o cannn!! :KK34:

Allah korusun. Ben almasaydim dusunmek bile istemiyorum.
Evinde bir can var, agliyor sen bi kapiyi acip bakmaktan acizsin. Vicdansiz !
Ama o acziyet onun kalbinde. O aralayamadigi kapilarda onun yalnizligi.

Ne kizmasi canim ya en iyisini yapmissin tabikide.sakin ama sakin geri verme ona.o artik senin cocugun cunki.kimlik cikarttiysan eger hicbi sekilde onu senden alamazlar.nolur vermeyi aklinin ucuna bile getirme nolur.

Vermeyi aklimin ucunun ucuna getirirsem ölürüm ben ölürüm. Verir miyim,insan cocugunu verir mi ?
Oglum oglum diye eve geliyorum. :)
Iste ozluyorum vallahi :)
Kimseye vermem. Annesi var onun artik :)

Bu arkadas izmirde mi bi bana verin numarasini da ben ona bi hayvan sevgisini asilayayim oturtayim. Hadsiz bi kediyi beslemekten aciz bidr sanki tapulu mali dogurdugu cocukmus gibi ver kediyi diyo olduu canim cayda gonderimmi deseydin. Allah bin kere razi olsun senden . Sevabi bi yana nasil guzel bi kalbin varki arkadas anne oldun ona yavruma . Rabbim rizkini 10 misline cikartsin guzel arkadasim . İyiki iyiki iyiiikkiiiii boylesine guzel insanlar var. Cani gönülden Rabbim iyiligini karşiliksiz birakmasin.

Oyyy seni de yerim kedini de yerim kiz ben. N.h sana kedi yazmadığına sukretsin mendebur kadın. Ogluşla beraber mutlu bi hayatınız olsun insallahhhh. Hiç bırakma onu olur mu?

O deli kadın da sorarsa çok zorlarsa veterinere götürdüm çok hastaydı ölmüş dersin

Cok tatlisiniz :)
Hic birakir miyim,Allah uzun omur versin oglusuma.
O deli kadin istedigi kadar sorsun, oglum bende guvende :)
Cok tesekkurler.

Bu arkadas izmirde mi bi bana verin numarasini da ben ona bi hayvan sevgisini asilayayim oturtayim. Hadsiz bi kediyi beslemekten aciz bidr sanki tapulu mali dogurdugu cocukmus gibi ver kediyi diyo olduu canim cayda gonderimmi deseydin. Allah bin kere razi olsun senden . Sevabi bi yana nasil guzel bi kalbin varki arkadas anne oldun ona yavruma . Rabbim rizkini 10 misline cikartsin guzel arkadasim . İyiki iyiki iyiiikkiiiii boylesine guzel insanlar var. Cani gönülden Rabbim iyiligini karşiliksiz birakmasin.

Iyi ki iyi ki sizin gibi merhametli insanlar var. Bunu okuyunca bile o yavruyu ne kadar korumak istediginizi goruyorum.
Insallah. Cok tesekkur ederim.
Kediyi sevdiginden ya da pisman oldugundan degil. Neden istedi biliyor musunuz ? Ben zor zamanlar geciriyorum.
Haliyle gunluk hayatta ruh halim pek iyi degildi. Oglusum geldikten sonra daha iyiyim, iste yuzum gulmeye basladi. Ondan rahatsiz olup istedi muhtemelen. Yanlis bir sey yaptigini (!) fark etti diyeyim.

Iyi ki iyi ki sizin gibi merhametli insanlar var. Bunu okuyunca bile o yavruyu ne kadar korumak istediginizi goruyorum.
Insallah. Cok tesekkur ederim.
Kediyi sevdiginden ya da pisman oldugundan degil. Neden istedi biliyor musunuz ? Ben zor zamanlar geciriyorum.
Haliyle gunluk hayatta ruh halim pek iyi degildi. Oglusum geldikten sonra daha iyiyim, iste yuzum gulmeye basladi. Ondan rahatsiz olup istedi muhtemelen. Yanlis bir sey yaptigini (!) fark etti diyeyim.
Cok tesekkur ederim iyi dileklerinize. Ya rabbim vicdan vermis yavruma agiz vermis dil vermemis. Biz korumazsak can olmazsak nasil donecek bu dunya.... Böyle pis zihniyetli kotulukle beslenen cok insan var buda onlardan biri . Allah hidayet versin de ... olmazsa saglam bi dayak yer yakindir ben söylim. :halay: Hiiic bisey yapamaz polismi getircek sacmalik . Hayvan haklarinimi aricak ee hadi arasin bi arasin ya kendi bilir ustune cezada alir sizin anlatacaklariniza istinaden :deli:

Senin canini yerim kediiiiiii :)) Bu varya nasil oyuncu olur nasil obuur oluurr var o potansiyel onda annesii :)

Bizim köp yemeyi içmeyi çok seviyor

Biraz ona havlıyor biraz buna pati atıyor buna da yiyecek bir şeyler versinler diye:olamaz:

Geçende marketten köpek ikramı aldım
1 ısırıkta yedi 1 saniyede:oops:

Buda benim oglum can parem nami degeer mııııroğli miyaa :) bizi karsidan gorunce bile mirlamasi 1 yasini gecti hala degismedi bide cok yerde kendileri su siralarda hasta ablalari .. konu disi mesajdan ceza yemessek iyi :)

Screenshot_2018-03-06-00-08-47.png
Screenshot_2018-03-06-00-08-35.png

X