Kedim öldü

Merhaba öncelikle iyi geceler
Arkadaslar benim bi kedi vardı annemin evindeydi annemle babam ayri kediyi ben bulmuştum daha doğrusu o benim karşıma çıktı ve yanımdan ayrlmadi evin kapısını açınca eve daliyodu hemen anneme bana getir ben bakarım dedi (daha öncede kedimiz vardı bi kere gitti bidaha gelmedi annem sadece ev olarak sikmadi dışarı çıkıp eve geliyolardi) götürdüm anneme 8 ay olmuştu nerdeyse çarşamba günü hiç beklemediğim şekilde oldu annem işe gitmeden önce pencereyi üstten açmış(gece) bizim kedi Ordan çıkıcam diye boğazı takılmış annem sabah eve gelince fark etmiş ben daha cumartesi günü öğrendim ölmesine de üzüldüm ama aklıma can cekistigi geliyo canının acódigo gözümde canlanıyor belki ben onu anneme goturmwseydim hala yaşıyor olucakti vicdan azabından bittim küçücük bedeniyle koca yer kaplamis hayatımda kaybedince anlafım içimde şu yönden biraz rahat ölmeden önce çok sevildi karnı doydu sıcak evde yattı kalktı ne bilim olduğune hala inanamıyorum ya o an gözümde canlandikca nefesim daralıyor belkide benim yüzümden oldu hakkını helal etsin onu cook seviyorum:KK43:
Belki
Arkadaslar benim bi kedi vardı annemin evindeydi annemle babam ayri kediyi ben bulmuştum daha doğrusu o benim karşıma çıktı ve yanımdan ayrlmadi evin kapısını açınca eve daliyodu hemen anneme bana getir ben bakarım dedi (daha öncede kedimiz vardı bi kere gitti bidaha gelmedi annem sadece ev olarak sikmadi dışarı çıkıp eve geliyolardi) götürdüm anneme 8 ay olmuştu nerdeyse çarşamba günü hiç beklemediğim şekilde oldu annem işe gitmeden önce pencereyi üstten açmış(gece) bizim kedi Ordan çıkıcam diye boğazı takılmış annem sabah eve gelince fark etmiş ben daha cumartesi günü öğrendim ölmesine de üzüldüm ama aklıma can cekistigi geliyo canının acódigo gözümde canlanıyor belki ben onu anneme goturmwseydim hala yaşıyor olucakti vicdan azabından bittim küçücük bedeniyle koca yer kaplamis hayatımda kaybedince anlafım içimde şu yönden biraz rahat ölmeden önce çok sevildi karnı doydu sıcak evde yattı kalktı ne bilim olduğune hala inanamıyorum ya o an gözümde canlandikca nefesim daralıyor belkide benim yüzümden oldu hakkını helal etsin onu cook seviyorum:KK43:
Belki
olucrgine
Sizi çok ama çok iyi anlıyorum.
Yeri dolmuyor, bir tek bunu söyleyebiliyorum şuan. 5 sene oldu köpeğimi kaybedeli. Her gün ama istisnasız her gün onu anıyorum.

Uyuyamiyorum o an gözümde canlanıyor şahit olmadım ama ne biliyim içim yanıyor hayvanlar konusunda çok hassasim

Tek isteğim hakkını helal etmesi ona o acıyı bilmedende olsa yasattigimjz için allah kimseyi sevdiği biriyle sinamasin değerleri öldükten sonra çok iyi anlaşılıyor aradaki bağ çok kuvvetli degisikti onunla

Evde hayvan varken ekstra ekstra dikkatli olmak gerekiyor tıpkı bebekler gibi. Ömrü o kadarmış tabii ki yargıladığımı düşünmeyin ama özellikle kediler her yere tırmandığı için durum çok daha tehlikeli oluyor :KK43: Tanıdığım bir veteriner söyledi kedilerde en çok balkondan/pencereden düşme vakası geliyor diye. Kendinizi suçlamayın bu çok yaygın bir durum. Çok üzüldüm gerçekten başınız sağolsun.

Benim de kedim var ve ben de çok hassasım hayvanlar konusunda. Kendinizi suçlamayın. Eminim kediniz sizi çok sevmiştir. Çok güzel ve akıllı hayvanlar onlar. Sizin suçunuz olmadığını biliyordur.

Seni cok iyi anliyorum kedim oleli 4 ay oluyor ama bir gun olsun aklimizdan cikmiyor.
Zamanla alisirisin diyordu herkes baska kedileri seviyorum ama hayir ben alisamadim yokluguna.
Umarim sen toparlarsin kendini olum sekli cok aci :KK43:
En azindan sicak yuvada yasadi kisi sicak yerde gecirdi karni toktu diye teselli et kendini.

Kıyamam ya :KK43: iki tane kedim var evde. Yanlışlıkla bazen mama vermeye kalktığımda heyecanlanıp ayaklarıma dolanıyorlar yanlışlıkla çarptığım oluyor o zaman bile içim sızlıyor. Birşey olsa ne olur bilmiyorum :KK43:
Başın sağolsun çok üzüldüm. Acı çektiğini bildiğin için vicdanın sızlıyor ama senlik bir durum yok. Sen ona bir yuva verdin. Üzme kendini.

:KK43: ecelı gelmıs cok uzucu ama yapacak bısey yok sız onu gtrmeseydınız de aynı tarıhte olecektı en azından sıcak bı yıvası vardı :KK43: o gunahsız ya Allah onun canınınalırken acı cektrmemıstır kendınızı suclamayın

Benim de kedim düşüp öldü kendimi çok suçladım o an yanında olsaydım ölmeyecekti belki dedim. Can çekişti mi diye ağladım, düştügünde canı çok yandı mı diye ağladım. Yanımda oldugu sürece mutlu muydu sevdi mi beni sevildigini hissetti mi diye çok düşündüm geceleleri.
Başınız sağolsun.
Eceliyle ölse üzülürdünüz yine ama ölüm şekli sizi çok çok etkilemiş anladıgım kadarıyla. Ama en azından kendinizi teselli edin siz bu kadar merhametli bir insansanız ve "umarım hakkını helal etmiştir" gibi bir cümle kurduysanız ben sanmıyorum ki o kedi mutsuz olsun. Siz ona çok değer vermişsiniz yazınızdan anladım.
Sizinle oldugu sürece de mutluydu kediniz eminin.
Tekrar başınız sağolsun

Benim de kedim düşüp öldü kendimi çok suçladım o an yanında olsaydım ölmeyecekti belki dedim. Can çekişti mi diye ağladım, düştügünde canı çok yandı mı diye ağladım. Yanımda oldugu sürece mutlu muydu sevdi mi beni sevildigini hissetti mi diye çok düşündüm geceleleri.
Başınız sağolsun.
Eceliyle ölse üzülürdünüz yine ama ölüm şekli sizi çok çok etkilemiş anladıgım kadarıyla. Ama en azından kendinizi teselli edin siz bu kadar merhametli bir insansanız ve "umarım hakkını helal etmiştir" gibi bir cümle kurduysanız ben sanmıyorum ki o kedi mutsuz olsun. Siz ona çok değer vermişsiniz yazınızdan anladım.
Sizinle oldugu sürece de mutluydu kediniz eminin.
Tekrar başınız sağolsun
Aynı şeyler hep aklimda

:KK43: ecelı gelmıs cok uzucu ama yapacak bısey yok sız onu gtrmeseydınız de aynı tarıhte olecektı en azından sıcak bı yıvası vardı :KK43: o gunahsız ya Allah onun canınınalırken acı cektrmemıstır kendınızı suclamayın
İnşallah öyle olmuştur çünkü ne biliyim benim canım yanıyor ben nefessiz kalıyorum elimden de bişey gelmedi keşke gelseydi ama hani sanki bişey yapıp onu hala kurtarabilicekmisim gibi hissediyorum

Evde hayvan varken ekstra ekstra dikkatli olmak gerekiyor tıpkı bebekler gibi. Ömrü o kadarmış tabii ki yargıladığımı düşünmeyin ama özellikle kediler her yere tırmandığı için durum çok daha tehlikeli oluyor :KK43: Tanıdığım bir veteriner söyledi kedilerde en çok balkondan/pencereden düşme vakası geliyor diye. Kendinizi suçlamayın bu çok yaygın bir durum. Çok üzüldüm gerçekten başınız sağolsun.
Orası gerçekten hiç aklıma gelmezdi orda o şekilde Cen vereceği Rabbim inşallah o acıyı cektirmemistir ona

İnanamıyorum sanki olduğüne yaptigimiz şeyler oyunlar falan geliyo aklıma salak salak gözlerini büyültüp bakması elimi ısırıp tirmalamasi geriye sadece anılar kaldı ben bu ölümden sonra anladım ölümün ciddi bişey olduğunu care olmadığıni küçükken amcami kaybetmiştim ama küçüktüm yani üzüldüm ama konunun tam farkında değildim elimden geldiğince besleme devam edicem

X