Kedim

Edanur9075

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2017
49
36
34
2,5 aylik kedimin 2 gundur kakasi böle nedendir acaba 5 gün önce karma aşısını oldu aşıdan sonra böle sorun olmaya başladı 15 gün evvelde parazit aşısını hap şeklinde aldi basina gelen varmi

Eklentiler

• 20210824_111955.jpg
    20210824_111955.jpg
    127,1 KB · Görüntüleme: 57
  • 20210824_111955.jpg
    20210824_111955.jpg
    127,1 KB · Görüntüleme: 53
2,5 aylik kedimin 2 gundur kakasi böle nedendir acaba 5 gün önce karma aşısını oldu aşıdan sonra böle sorun olmaya başladı 15 gün evvelde parazit aşısını hap şeklinde aldi basina gelen varmi
Mama değişimi yaptınız mi yada farklı birşey verdiniz mi?
Ateşi var mi genel durumu nasıl?

Kediniz ishal veterinere götürüp bilgi almanızda fayda var ..bu durum kedilerde ölümcül sonuçlar doğurabiliyor.Henüz çok küçük kaldıramayabilir

Mama değişimi yaptınız mi yada farklı birşey verdiniz mi?
Ateşi var mi genel durumu nasıl?
Mama değişimi aynı markanın açık mamasını aldım tabi nekdr güvenilir bilmiyorum başka hiçbirsey vermedim ateşi yok genel durumda çok iyi kıpır kıpır kakada günde 1 yada 2 kez yapio ishal olsa süreklimi yapar

Mama değişimi yaptıysanız geri eski mamanıza dönüp tekrar deneyin geçen hafta benim kedimde ishaldi mama değişimi yapmıştım geri eski mamamıza döndük kaka da normale döndü

4 gün önce bizde karma aşısını yaptırdık çok halsiz ve keyifsizdi 2 gün boyunca ama ishal olmadı. Yaş mamayı haftada 2 den fazla vermemeye çalışın o da ishal yapabiliyo. Bizim vet ishal olursa haber verin demişti tehlikeli olabilir diye. Sizde bi görüşün isterseniz

4 gün önce bizde karma aşısını yaptırdık çok halsiz ve keyifsizdi 2 gün boyunca ama ishal olmadı. Yaş mamayı haftada 2 den fazla vermemeye çalışın o da ishal yapabiliyo. Bizim vet ishal olursa haber verin demişti tehlikeli olabilir diye. Sizde bi görüşün isterseniz
Görüştüm tekrardan bu kakada sorun yok biraz daha katı olabilir sadece okdr dedi haftaya çarşamba Gelin karma asisi var kafaya taknayn demis bende anlamadim

X