Kegel egzersizi ve cinsellik

ZemheriPoyraz

😈 Kendinden Asla Vazgeçme 😈
Pro Üye
Anneler Kulübü
9 Şubat 2010
17.029
37.127
Merhaba hanımlar
Öncelikle fake değil on yıllık üye olduğumu yazayım da linç olmayayım. Merak edenler geçmişime de bakabilir.
Çok merak ettiğim bir şey var.
Birliktelik esnasında kegel egzersizini kullanmanın size ve karşıdakine etkisi nedir? Bunu deneyen ve eşinden dönüt alan var mı? Ben kullanıyorum ama kendi adıma aldığım keyifte çok bir değişiklik olmuyor. Eşimdense istediğim netlikte bir cevap alamıyorum. Renkli bir özel hayatımız var ama o aldığı keyifi net cümlelerle ifade etmez pek. İçinizde merakımı giderecek bilgiye sahip olan var mıdır acaba 🙈😅

güncelleme
Egzersizin nasıl yapıldığına dair açıklama eklemek istedim, bunu zamanında bir üye paylaşmış.

Yeni düzenleme 😊 konunun arasına bir yere yazdığımı buraya kopyalıyorum, önemli bir ayrıntı bence, kendini yeni keşfedenler için burada olmalı diye düşünüyorum

Selam
Konuyu bilerek hortlattım 😁
Bir keşifte bulundum ve birileri de faydalansın istedim. Dün forumda gezerken bir bayanın bu egzersizi kullanma şeklini açıkladığını farkettim ve denedim. Kadın orgazmına nasıl katkı sağladığını çözememiştim çünkü. Ben belirli bir noktadan sonra sürekli kasları sıkılı tutarak yapıyordum bunu ya da eşim içeri girerken sıkıp sonra bırakıyordum ve bunun bana hiç faydası olmuyordu meğer öyle değilmiş 😅 penetrasyon esnasında girerken kasları gevşek bırakıp çıkarken sıkmak gerekiyormuş, bana çok ters geldi ama gerçekten doğru yöntem buymuş. İşe yaradı ve ben hiç umudum yokken zirveyi gördüm 😅 iki taraf için de artıları iyice arttı gözümde. Benim gibi yanlış yapanlara duyurulur 🤭

G spot konusunun da bu durumla bağlantılı olduğunu düşündüğüm için onu da buraya eklemek istiyorum. 😁
Thread 'G Spot (secret point)' G Spot (secret point)

Penetrasyon öncesi g noktasının uyarılması vajinal orgazmı tetikliyor

Son düzenleme:
Merhaba hanımlar
Öncelikle fake değil on yıllık üye olduğumu yazayım da linç olmayayım. Merak edenler geçmişime de bakabilir.
Çok merak ettiğim bir şey var.
Birliktelik esnasında kegel egzersizini kullanmanın size ve karşıdakine etkisi nedir? Bunu deneyen ve eşinden dönüt alan var mı? Ben kullanıyorum ama kendi adıma aldığım keyifte çok bir değişiklik olmuyor. Eşimdense istediğim netlikte bir cevap alamıyorum. Renkli bir özel hayatımız var ama o aldığı keyifi net cümlelerle ifade etmez pek. İçinizde merakımı giderecek bilgiye sahip olan var mıdır acaba 🙈😅
Kegel egzersizi yapinca yani daha çok ıkınır gibi yapınca zevk alıyorum ben. Kapatmakta bir sey hissetmiyorum. Esim icin de ayrica bir sey oldugunu hissetmiyorum.

ilişki sırasında yapılana vajinal sağma deniyor, yapan kişiden ziyade partnere etkisi oluyor :KK8:
Acaba etkisi ne kadar onu merak ediyorum. Bir yerde hiç doğum yapmamış bir kadınla birliktelik hissi verdiğini falan okudum ama bunlar geyik muhabbeti de olabilir. Kediyi merak öldürürmüş hesabı takıldım bu konuya

Kegel egzersizi yapinca yani daha çok ıkınır gibi yapınca zevk alıyorum ben. Kapatmakta bir sey hissetmiyorum. Esim icin de ayrica bir sey oldugunu hissetmiyorum.
Ikınır gibi yapmak? Hiç düşünmemiştim bu da denenebilirmiş 😏 eşler bu konuda çok mu içine kapalı acaba, açıkçası çok etkileyici ya da hoşlanmadım dese ben de ne yapacağımı kestireceğim. Sen ne yaparsan kabulüm cümlesi çok garip anlamsız, beni tatmin eden bir cevap değil. Kegel bende zevk uyandırmıyor mesela eşimin hoşuna gitmiyorsa neden yapayım ki.

Bence iki taraf için de zevkli oluyordur, belki erkek için daha fazla. Kegel egzersizleri yapmanız çok iyi bir şey, uzun vadede genel olarak sizin de daha çok zevk almanızı sağlar bence.

Kegel egzersizi nedir?
Vajina kaslarını sıkıp bırakma hareketi, normal doğum sonrası kasların toparlamak için yapılır. Aynı zamanda kadınlarda ileri yaşlarda idrar kaçırma ve rahim sarkmasını engellemede çok faydası vardır.

Yapmayı öğrenmek için idrarı tutuyoruz, sonra oturduğumuz yerden yapıyoruz. Çalışan kasları tesbit edebilmek önemli

Ben Onun hosuna gidecegini dusunerek yapmistim. Cok hosuna gidiyor. Arafat vajinani sikar misin yine der 🥰
Ben de konuyu açtıktan sonra ağzından aldım bir şeyler, evet fark yaratıyormuş hatta bazen o kadar sıkıyormuşum ki canımı yakmaktan korkuyormuş 😎. Prezervatifle korunuyoruz ve yaşanan his kaybı malum, özellikle prezervatifi taktıktan sonra kasları sıktığımda ciddi fark yaratıyormuş, hatta "prezervatifi taktıktan sonra ne kadar gidip gelsem boş, ereksiyon kaybı bile yaşanabilir ama sen o hareketi yaptığında her şeyi hissedebiliyorum" diye anlattı.
Bazen uyanıklığa vuruyorum işi süreyi çok uzattığını düşünüp rahatsız olursam sıkıyorum kasları dayanamıyor, hızlı bir finale geçiyoruz 😅

Ben yapıyorum ve penisi daha çok hissettiğim için daha çok zevk veriyor. Sevgilim de daha çok zevk alıyor hatta bazen erken gelebiliyor. Sonuçta daha dar ortam yaratıyorsun erkek için. Ve doğum yapmış kadınların bunu yaptığında hiç doğum yapmamış kadınlar gibi his verdiğini duymuştum ben de. Bence doğru olabilir zaten mantıken daha darlaştırıyorsun orayı daha sıkı oluyor, iki taraf için de keyifli bir şey. Özellikle ben üstteyken ilimizin de hoşuna gidiyor bu hareket.

Ben yapıyorum ve penisi daha çok hissettiğim için daha çok zevk veriyor. Sevgilim de daha çok zevk alıyor hatta bazen erken gelebiliyor. Sonuçta daha dar ortam yaratıyorsun erkek için. Ve doğum yapmış kadınların bunu yaptığında hiç doğum yapmamış kadınlar gibi his verdiğini duymuştum ben de. Bence doğru olabilir zaten mantıken daha darlaştırıyorsun orayı daha sıkı oluyor, iki taraf için de keyifli bir şey. Özellikle ben üstteyken ilimizin de hoşuna gidiyor bu hareket.
Benim için çok büyük fark yaratmıyor normal doğum yapmış olmakla ilgili sanırım doğum öncesi kadar hassas değil vajinanın iç bölümleri ama eşime iyi hissettirdiğini bilmek güzel, prezervatif takmayı kabul etmesinin ödülü olsun bari bu kadarcık.

Benim için çok büyük fark yaratmıyor normal doğum yapmış olmakla ilgili sanırım doğum öncesi kadar hassas değil vajinanın iç bölümleri ama eşime iyi hissettirdiğini bilmek güzel, prezervatif takmayı kabul etmesinin ödülü olsun bari bu kadarcık.
Aslında sizin için de bir fark yaratması gerek. Egzersizle falan illaki sıkılaşmıştır orası. Sıkmadıgınız zamanla birebir aynı şeyleri mı hissediyorsunuz? Bir de prezervatif yerine hap falan kullanmıyor musunuz, ya da başka bir şey.? Ha tabii kullanamama durumunuz da olabilir orasını bilemem 🤔

Aslında sizin için de bir fark yaratması gerek. Egzersizle falan illaki sıkılaşmıştır orası. Sıkmadıgınız zamanla birebir aynı şeyleri mı hissediyorsunuz? Bir de prezervatif yerine hap falan kullanmıyor musunuz, ya da başka bir şey.? Ha tabii kullanamama durumunuz da olabilir orasını bilemem 🤔
10 yıl hap kullandım sonucunda oluşan isteksizlik evliliğime incir ağacı dikiyordu neredeyse o yüzden artık eşim korunuyor. Hatta şişme bebek gibi bir kadınla yatacağıma o kılıfı kullanmayı tercih ederim dedi.
Sıkılaşmada sorun yok,doktorlar gayet iyi durumda olduğumu söylüyor ama his kaybı başka bir şey. Uzmanlar zaten vajinanın ilk 4cmi hisseder diyorlar. Ben doğum öncesi hepsini hissediyordum şimdi sadece o kısımda his var. Diğer taraflar eskisi kadar hassas değil. İlk doğumda çok fazla iç dikişim vardı, belkide onun etkisidir. Emin değilim

10 yıl hap kullandım sonucunda oluşan isteksizlik evliliğime incir ağacı dikiyordu neredeyse o yüzden artık eşim korunuyor. Hatta şişme bebek gibi bir kadınla yatacağıma o kılıfı kullanmayı tercih ederim dedi.
Sıkılaşmada sorun yok,doktorlar gayet iyi durumda olduğumu söylüyor ama his kaybı başka bir şey. Uzmanlar zaten vajinanın ilk 4cmi hisseder diyorlar. Ben doğum öncesi hepsini hissediyordum şimdi sadece o kısımda his var. Diğer taraflar eskisi kadar hassas değil. İlk doğumda çok fazla iç dikişim vardı, belkide onun etkisidir. Emin değilim
Sismw bebek mi 🤣🤣 düşmana der gibi demiş zemheri 😑🤣🤣 iyi bari kulaayi bırakmışsin

Sismw bebek mi 🤣🤣 düşmana der gibi demiş zemheri 😑🤣🤣 iyi bari kulaayi bırakmışsin
O daha kötüsünü dedi, ben kibar olsun diye bunu söyledim 😅
Eşlerden birinin isteksiz olması evliliği kabusa çeviriyor ya, çok şükür atlattım bitti ama gel bir de içimize sor ne çektik

X