Kegel egzersizi ve cinsellik

Selamlar zemheri

Kegel egzersizinde en erken kaç gün ya da aydan sonra iyi sonuç alınmaya başlanıyor? Sen tecrübe etmişsin yıllardır, herkesin vajina tipine göre değişir ama ben dar olanı daha da daraltmak istiyorum. Bekarım, cocuk yapmadım.
İnan bu konuda net bir şey söylemem imkansız ama hiç esnememiş bir organda bir ayda fark eder her halde.

Merhaba hanımlar
Öncelikle fake değil on yıllık üye olduğumu yazayım da linç olmayayım. Merak edenler geçmişime de bakabilir.
Çok merak ettiğim bir şey var.
Birliktelik esnasında kegel egzersizini kullanmanın size ve karşıdakine etkisi nedir? Bunu deneyen ve eşinden dönüt alan var mı? Ben kullanıyorum ama kendi adıma aldığım keyifte çok bir değişiklik olmuyor. Eşimdense istediğim netlikte bir cevap alamıyorum. Renkli bir özel hayatımız var ama o aldığı keyifi net cümlelerle ifade etmez pek. İçinizde merakımı giderecek bilgiye sahip olan var mıdır acaba 🙈😅

güncelleme
Egzersizin nasıl yapıldığına dair açıklama eklemek istedim, bunu zamanında bir üye paylaşmış.

Yeni düzenleme 😊 konunun arasına bir yere yazdığımı buraya kopyalıyorum, önemli bir ayrıntı bence, kendini yeni keşfedenler için burada olmalı diye düşünüyorum

Selam
Konuyu bilerek hortlattım 😁
Bir keşifte bulundum ve birileri de faydalansın istedim. Dün forumda gezerken bir bayanın bu egzersizi kullanma şeklini açıkladığını farkettim ve denedim. Kadın orgazmına nasıl katkı sağladığını çözememiştim çünkü. Ben belirli bir noktadan sonra sürekli kasları sıkılı tutarak yapıyordum bunu ya da eşim içeri girerken sıkıp sonra bırakıyordum ve bunun bana hiç faydası olmuyordu meğer öyle değilmiş 😅 penetrasyon esnasında girerken kasları gevşek bırakıp çıkarken sıkmak gerekiyormuş, bana çok ters geldi ama gerçekten doğru yöntem buymuş. İşe yaradı ve ben hiç umudum yokken zirveyi gördüm 😅 iki taraf için de artıları iyice arttı gözümde. Benim gibi yanlış yapanlara duyurulur 🤭

G spot konusunun da bu durumla bağlantılı olduğunu düşündüğüm için onu da buraya eklemek istiyorum. 😁
Thread 'G Spot (secret point)' G Spot (secret point)

Penetrasyon öncesi g noktasının uyarılması vajinal orgazmı tetikliyor
Bence faydalı konu olmuş tesekkürler

X