Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Kelebek mobilya nasıldır

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

seromer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2015
158
8
34
Arkadaşlar kelebek mobilyadan Bi yemek odası beğendim ürün kalitesi nasıldır hiç Bilgim yok eşyaların teslimat tarihinde sıkıntı olabiliyormuş böyle Bi sıkıntısı olan var mı yeni evleneceğim o yüzden eşyalarım Zaman'ında gelsin istiyorum kelebek kullananlar yorumlarını yazabilir mi

Amman uzak durun. 3 ay olacak neredeyse 1 ayda teslim etmeleri gereken koltukları teslim etmediler. Muhattap yok, sistem yok. Rezalet olmuş Eski Kelebekle ilgisi yok. Kalite de eskisi gibi değil. Artık Doğtaş çünkü. Şimdi de henüz dağıtıma çıkmamış ürünlerin parasını istiyorlar. Yani bu kadar bekleyip sıkıntı çekmişsin, bir de gelen ürünlerde sorun varsa verdiğin paranın üzerine bir bardak su iç. İşallah kaporamızı geri verirler. Yoksa savcılığa vereceğim. Eziyet çekeyim diyorsanız Kelebek alın.

merhaba 1 senelik evliyim bütün eşyalarımız yurt dısına yerleşeceğim için 6500 tlye satıyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Kelebek ve Doğtaş ın servisi aynı. Çok ilgisizler ve ürünleri kaliteli gibi durmasina rağmen 6 7 ayda sarardı. Piyasadaki pahali ürünlerden biri ama kesinlikle hakkını veremiyor.

Diğer yorumlardan farklı bir yorum yapacağım.

Kelebek mobilyadan yıllar önce ailem (annem + babam) takım almıştı.
Böyle kaliteli birşey olamaz, mobilyaları çok kalitelidir.

Benim evimdeki bütün mobilyalarım Doğtaş Exclusive, teslimatta problem yaşamadım (ürün alımı 2012'de yapıldı) 4 senedir tabiri caizse üzerinde tepiniyoruz. Bir hasar durumu olmadı. Bir tek yatak odasındaki gardrobum anlamsız bir şekilde (sürgülü sistem) kapağında problem oldu. Ama servisleri çok iyi. Hiç problem yaşamadan sorunumuzu çözmüşlerdi.

Bunlar benim tecrübelerim.
Yeniden mobilya alacak olsam Kelebek + Doğtaş kesin seçimlerimden biri olurdu.
Neden derseniz, tecrübe sahibi olduğum için, daha mantıklı gelirdi.

Karar tabii ki alacak kişinin.
Konuya denk gelmişken paylaşmak istedim.
Fakat iyi araştırmanızda fayda var tabii ki, siz yine de güzelce araştırın ona göre karar verin... :KK39:

Malesef eski kalitesi yok artk bende düğün zamanı pek araştırmamiştim ama Doğtaş ın kaliteli olacağını düşündüm e bide fiyatlara bakarsak ilgili olacaklarını düşündüm ama malesef hem ürünler geç geldi neredeyse düğünden sonraya kalacaktı. Hemde 6 7 ayda dolap kapaklari sararmaya gicırdamaya başladı. Sanki 10 yıllık yatak odası zaten daha sonra şikayetvar a falan bakınca anladım nasıl ilgisiz ve kalitesiz olduklarını. Sürekli bizi oyalayarak zaman geçirmeye çalışiyorlar . Tüketici mahkemesine de gideceğim..piyasadaki en kalitesiz ürünü en pahalıya satmak nedir

aman aman uzak durun şunu kabul etmediler kendi hataları olduğunu .benim mi gözüm bozuk fotoğraflarda mağaza kumaşı ile bana gelenleri karşılaştırdım. ayrıca bana gelen koltukların da kendi içinde renkleri farklı. kelebek mobilyadan aldığım koltuk takımının renkleri tonları farklı çıktı çok pişman oldum aldığıma alacağıma. resmen mağazadaki ile bana gelen farklı çıktı ama servis kabul etmiyor.
deneyimlerimi burda anlatttım Kelebek Mobilya Koltuk Takımının Tonları Farklı Geldi
IMG_20201215_140106.jpg IMG_20201215_155322.jpg
IMG_20201215_155256.jpg
IMG_20201215_155256.jpg

aman aman uzak durun şunu kabul etmediler kendi hataları olduğunu .benim mi gözüm bozuk fotoğraflarda mağaza kumaşı ile bana gelenleri karşılaştırdım. ayrıca bana gelen koltukların da kendi içinde renkleri farklı. kelebek mobilyadan aldığım koltuk takımının renkleri tonları farklı çıktı çok pişman oldum aldığıma alacağıma. resmen mağazadaki ile bana gelen farklı çıktı ama servis kabul etmiyor.
deneyimlerimi burda anlatttım Kelebek Mobilya Koltuk Takımının Tonları Farklı Geldi
Eki Görüntüle 2741445 Eki Görüntüle 2741444 Eki Görüntüle 2741447 Eki Görüntüle 2741447
Valla göz var nizam var canım burdan bile belli hepsi farklı renk bunların..hemen tüketici hakem heyetine başvurun dava açın zaten hemen size geri dönüş yaparlar mahkeme ücretini de geri verirler.. benim yatak odam beyaz kapaktı bi iki ay sonra hepsi sarı sarı leke olmaya başladı sanki çay dökülmüş gibiydi önce kabullenmediler sonra dava açtım tüm kapakları değiştirdiler o kadar para veriyoruz yani yaZık biz sokakta toplamıyoruz bu paraları..satarken nasıl dil döküp anlatıyorlar beş kuruş indirim yapmıyorlar o zaman mallarının arkasında durmaları gerekir

Şubat ayında salon takımı ve yemek odası takımını kelebek mobilyadan aldım. Dedikleri teslim tarihinde getirdiler. Daha sonrasında koltukların açılma kısmıyla ilgili bir sorun yaşadım müşteri hizmetleri hemen ilgilendi. Şimdilik memnunum. Ayrı bir oturma odam yok mart ayından beri sürekli üzerindeyiz. Sıkıntı yaşamadım yaşamam umarım

X