Kemerli burunlar hep mi böyle ??

Ben de aynı sorundan muzdaribim canım. Benim 4 ay oldu. İlk başlarda gayet düzgündü 1 ay sonra bu şekilde burun ucuma doğru hafif tümsek oluşmaya başladı. Masaj yapmamı söyledi doktor ama arada bi faydası oluyor sonra yine aynı. 8. Ayı beklememi söyledi doktorum.

Resim var mi peki canim baksak

Bence doktorunuzla 1.ayda kesinlikle bu olayı konuşun çünkü benim burnumda ameliyatsız aynı sizinki gibiydi şişlikler indikçe o kısım kendini daha çok gösterdi meğersem kıkırdak düzensizliği olmuş bu yüzden ilk ameliyatım 1,5 yıl sonra revizyon olmak durumunda kaldım daha 2 gün önce alçım çıktı (kalın deriliyim sanırım bu durum biraz etkilemiş)

Dahada sisecek sanirim. Cunku daha 3 gunluk. Buu boyle kalmayacakki. Su hali bile guzel duruyor. Belli ki kalin derilisiniz. Sizin burunun tam oturmasi 1 yili bulur. Sabredin. Mumkunse onden gorebilirmiyim

merhaba,
Benim de burnum kemerliydi henüz 1.5 ay oldu ve bende de benzer bir çıkıntı var. Doktorum ineceğini söyledi.
hiç takılmıyorum ben orası ayrı inmese de olur yani. kemerli burunların kaderi mi bu

merhaba,
Benim de burnum kemerliydi henüz 1.5 ay oldu ve bende de benzer bir çıkıntı var. Doktorum ineceğini söyledi.
hiç takılmıyorum ben orası ayrı inmese de olur yani. kemerli burunların kaderi mi bu
Sanirim kaderi... ben biraz taktim yaa. Kemeri cok guzel almis ama tumseklik eskisi gibi genis gosteriyor burnumu ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…