Saç Rengi ve Saç Boyama Kendi saç rengimi bilmiyorum..

Dogal rengin koyu kumral.
Istedigin renk acik dore kumral, numarasi 8.3 olarak gecer.

inş olur istediğim canım ama yarısı karamel kızıl gibi eklemiştim resimleri haftaya alıp boyayacağım hangi markanın ama adınıda sölersen çok iyi olur ben palette seviyorum ve kullanıyorum

Eki Görüntüle 338772 Eki Görüntüle 338773 Eki Görüntüle 338774 Eki Görüntüle 338775 Eki Görüntüle 338776
kızlar bunlarda farklı ışık mekanlarda çekilen saç renklerim.Kendi saç rengim ama hangi renk olduğu hakkında bir fikrim yok.Yardımcı olursanız sevinirim

Dore yansimalar var saclarinda, acik dore kumral veya koyu dore sari.
Güneste acilmaya müsait bir sac rengin var sanirim, benim de eski sac rengim böyleydi. Seninki kadar acik degildi rengi ama güneste baya acilir ve altin yansimalar olusurdu, gölgede küllü görünürdü. Seninki de ortamin isigina göre renkten renge giriyor... :KK31:

inş olur istediğim canım ama yarısı karamel kızıl gibi eklemiştim resimleri haftaya alıp boyayacağım hangi markanın ama adınıda sölersen çok iyi olur ben palette seviyorum ve kullanıyorum

Palettenin numaralandirmasi farkli, dore kumral 8.5 olarak gecer bulamazsan 9.5 de olabilir. Saclarinda boya varsa renk istedigin gibi tutmayabilir.

dore kahve biraz bu renge yakın ama biraz daha açık olması gerek sanırım

lorealde var canım preference serisinde 7.3 diye geçiyo dore kumral ama exellence serisi daha güzel sanki 7.3 çok açıkmış ama onada cesaret edememki

işte kızlar bugün boyadım saçımı palette açık kumral 8.0
farklı ışıklarda çekilmiş fotolar flaşlı flaşsız

Eklentiler

• $DSC06959.jpg
    $DSC06959.jpg
    89,7 KB · Görüntüleme: 73
  • $DSC06940.jpg
    $DSC06940.jpg
    70,3 KB · Görüntüleme: 57
  • $DSC06948.jpg
    $DSC06948.jpg
    124,1 KB · Görüntüleme: 61
  • $DSC06951.jpg
    $DSC06951.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 91
  • $DSC06952.jpg
    $DSC06952.jpg
    73,5 KB · Görüntüleme: 71
  • $DSC06953.jpg
    $DSC06953.jpg
    92,3 KB · Görüntüleme: 75
  • $DSC06954.jpg
    $DSC06954.jpg
    99,4 KB · Görüntüleme: 80
  • $DSC06956.jpg
    $DSC06956.jpg
    67,8 KB · Görüntüleme: 59
  • $DSC06958.jpg
    $DSC06958.jpg
    86,3 KB · Görüntüleme: 63
Dore yansimalar var saclarinda, acik dore kumral veya koyu dore sari.
Güneste acilmaya müsait bir sac rengin var sanirim, benim de eski sac rengim böyleydi. Seninki kadar acik degildi rengi ama güneste baya acilir ve altin yansimalar olusurdu, gölgede küllü görünürdü. Seninki de ortamin isigina göre renkten renge giriyor... :KK31:

evet güneşte altın sarısı gibi oluyorlar normal mekanda kumral ilginç ama seviyorum saçlarımı :KK1:

Çok hoşşş olmuş canım her kareda farklı gözüküyor ama çok hoş baya açılmış saçların yoksa açık kumral boyle durmuyor

çok sağol canım benim saçlarımın uçları koyuydu açıkcası bende korktum tutmayacak diye ama tamamen açık kumral oldu ikinci boyamada umarım renk daha iyi oturur...:KK9:

Çok hoş olmuş yeni saçların güle güle kullan.. Harika çıkmış renk. İçinde hafif bakırlıkta var. Müthişmiş. :KK16:

sağol canım benim ama kaşlarımla pek uyumlu olmadı sanki kaşlarımıda boyasam nasıl olur acaba:KK36:

X