kendi yalnızlığıma aşırı alıştım.

İyide bu normal değil
Adam netten konuştuğun biri
Söyledikleri doğru mu bakalım
Yani senin kafanı bu kadar yoran şeyler gerçek bile olmayabilir
Bu kadar detaycı plancı yaklaşırsan bu sevgililik olaylarına hayal kırıklığı yaşarsın
Biraz spontane olmak gerek
Şu an da bu kişi hayatında yok ki
Olursa düşünürsün
Net tanışmalarına asla karşı değilim bu arada sosyal hayat olmayınca insanlar buna yöneldi farkındayım
Benimde görüştüğüm insanlae oldu ama dikkatli olmak gerek tabi ki
evet, çoğu kez hayal kırıklığına uğradım zaten :KK70:
bazı konularda umursamaz ama böyle boş konularda fazla irdeleyici olmak çok kötü
kendimi telkin ediyorum ama kafamda dönmeye devam ediyor işte.
evet, şu an hayatımda yok, olursa düşünürüm.
haklısınız.

Ben de kendi işimi yapmaya doğru gidiyorum ama çalışma saati konusunda prensiplerim sabit.

7de sofrada olmayacak erkek istemiyorum, net. Serbest meslekti, stresli işti, haftasonu çalışan erkekti huzurumu kaçırmak istemiyorum. Adam gibi yanında olacak bir erkek arıyorum. Acele de etmiyorum, kafam da rahat 30lu yaşların güzelliği bu bence ne istediğinden %100 eminsin😊 Bu kıvama gelmişsin sen de konu sahibesi, buluş bir bak olmazsa vınla kaç😁😁

evet, çoğu kez hayal kırıklığına uğradım zaten :KK70:
bazı konularda umursamaz ama böyle boş konularda fazla irdeleyici olmak çok kötü
kendimi telkin ediyorum ama kafamda dönmeye devam ediyor işte.
evet, şu an hayatımda yok, olursa düşünürüm.
haklısınız.
Biraz akışa bırakmayı öğrenmek lazım işte
Kişisel gelişim kitapları okuyabilirsin bu konu hakkında
Karşındakine güvenme tabi ama bu kadar da detaylı düşünme
Olursa olur olmazsa olmaz modunda ol
Yapabilirsin zor değil
Fazla beklentiye girersen hem erkekleri kaçırırsın hem de üzülürsün
Henüz çok gençsin aslında
Bunu hayatına adapte edersen bundan sonra hersey daha kolay olur senin için

önce buluş sonra düşünürsün

adam pavyonda çalışmıyorsa iş çıkışı git oturun orada

yani ben biraz fazla irdeleyici buldum seni ses kaydını tekrar dinle falan tavrın bana hoş gelmedi

adamı tart, hoşlanmazsan tabii ki bırak ama daha görüşmediğin adama ses kaydın sinirli gibi bir daha dinle diye bir hizaya sokma çabası bana fazla geldi

daha adamla görüşmeden bayram tatili olmaz onun benim var vs de

eşimle meslektaşız, hatta şu an kendi işimiz var ama ben dün akşam yatarken benim sabah çok işim var sen yatarsın diyordum

iş saatleri vs aynı olan birisini bulmak çok da kolay olmasa gerek
yok, hizaya sokma çabası değil kimsenin haddi değil zaten ama hoşlanmadım ve bunu belirttim
sanki söylediğim şeye sinirlenmiş gibiydi ve ses tonu her zamankinden farklıydı
ve ben sinirlenecek bir şey söylemedim hatta sordum, bir öneri sundum
verdiği tepki sanki şimdiye kadarkilerden farklıydı.
ben hiçbir zaman ona öyle yaklaşmadım
beklediğim bişey değildi ve söyledim.
ki bence insan daha iki çift laf etmediği birine sinirli de konuşmamalı ona bakarsak...
yoksa kaç yaşında insanı nasıl hizaya sokabilirim ki :)
kendi hizama uymazsa ben uzaklaşırım dert değil.

benim annem de esnaf, kendi işi, ne tatili var ne bayramı
yaşıtlarımda kendi işini yapanlar var, hatta bir tanesi geçen hafta tatildeydi ama bilgisayarını götürmüştü yanında, telefonla konuştuk tatilde bile çalışıyorum dedi.
olabilir yani bu yüzden sırf iş saati nedeniyle üstünü çizemem açıkçası.
çünkü benim işimin de zaman zaman handikapları oluyor.
o konuda anlayışlı olmaya çalışıyorum.

Ben de kendi işimi yapmaya doğru gidiyorum ama çalışma saati konusunda prensiplerim sabit.

7de sofrada olmayacak erkek istemiyorum, net. Serbest meslekti, stresli işti, haftasonu çalışan erkekti huzurumu kaçırmak istemiyorum. Adam gibi yanında olacak bir erkek arıyorum. Acele de etmiyorum, kafam da rahat 30lu yaşların güzelliği bu bence ne istediğinden %100 eminsin😊 Bu kıvama gelmişsin sen de konu sahibesi, buluş bir bak olmazsa vınla kaç😁😁
Bu tarife memur mühendisler uyuyor 😂

cherry hepsine ok de 7 de sofrada olacak adam sanki zor

yani kendi işi olan dahi zor geliyor, malum çalışma saatleri genelde 18.30 da bitiyor

eve ancak 19.30 gibi geliniyor

bu senin için de geçerli

7 de sofrada olmak için en az 6 da eve girmek lazım yani 5 te işten çıkmak lazım

sana sağlıkçı kamuda çalışan sağlıkçı bulalım, özeldekiler de 18 ya da 18 30 da çıkıyor

:))))

yani kendi işi olan dahi zor geliyor, malum çalışma saatleri genelde 18.30 da bitiyor

bu senin için de geçerli

7 de sofrada olmak için en az 6 da eve girmek lazım yani 5 te işten çıkmak lazım

sana sağlıkçı kamuda çalışan sağlıkçı bulalım, özeldekiler de 18 ya da 18 30 da çıkıyor

Eşim en geç 7ye doğru evde oluyor kamuda mühendis haftasonu çoğunlukla çalışmaz . Tam da misscherry nin aradığı gibi. Kamudan bekar yakışıklı 30 larında hiç evlenmemişşş adam arayalımmm da cherry nin başka istekleri de var ondan korkuyorum😀

Eşim en geç 7ye doğru evde oluyor kamuda mühendis haftasonu çoğunlukla çalışmaz . Tam da misscherry nin aradığı gibi. Kamudan bekar yakışıklı 30 larında hiç evlenmemişşş adam arayalımmm da cherry nin başka istekleri de var ondan korkuyorum😀

işte kamuda olması lazım, hatta ulaşımın da iyi olması lazım :)))

işte kamuda olması lazım, hatta ulaşımın da iyi olması lazım :)))
Cherry fazla feminist benim tanıdığım mühendisler biraz anadolu tarzı . Yoksa tanıştıracaktım Ankaradan. Bizimkiler kaynanalı görümceli yazları hem tatile hem de köyüne giden adamlar🤣

Bu tarife memur mühendisler uyuyor 😂

Benim eşim memur degil ama hafta sonlari calismaz. Tatil haklari bellidir, kendisinin fiziksel olarak orada bulunmasi gereken bir durum yoksa istedigi zaman evden de calişabiliyor. İş cikis saati 5 bucuktur, nadiren sarkar o da onemlidir bir sey vardir. 😬😬

Tek kotu yani eve iş getirmesi yani evde de birseylerle ugrasir illa o da biraz kendi iskolikligi aslinda. 🙄

Ben ilk görüşte kalp titreme , aşırı heyecan olaylarına inanmıyorum ki psikolog Tülay kök var belliki biliyorsunuzdur ilk görüşmede çok etkilendiğiniz kişiden kötülük görme olasılığının çok yüksek olduğunu belirtir hep çünkü mental anlamda o tarz insanlara ilgi duyup çekiyoruz ilk görüşte ısınamasanız bile bence şans verin bi müddet karakterinin sağlam olduğuna inanıyor iseniz oturup kalkışına çevresi ile olan iletişimini irdeleyin

Ben de uzun senelerdir yalniz yasayan ve epeydir kimseyle görüşmemis biriyim
Şahsen biriyle gorussem ben de isterim ki aksamlari bulusalim ya da ihtiyacim olduğunda gel diyebileyim ucu açık devamli calisan biriyle yapamazdim.sanirim ben de
Yalnızlığına da alışık ve ozgurlugune de zaman icinde düşkün hale.gelen biri olaraktan yeni birini almak sizinki gibi zor.gelse de olursa da anlaşabileceğim uyumlu ve yaninda huzur buldugum biri olmalı. Oyle bana atar gider yapani cekemem sizde de bir seyler var oturmayan o yüzden emin olamamissiniz
Bence kalbinizin sesini dinleyin ic sesiniz olmaz diyorsa zorlamayin

etkilenmiş gibi durmuyorsun çnkü etkilensen hani saatlrinizin uymamasını bile sorun etmezdin canım

Cherry fazla feminist benim tanıdığım mühendisler biraz anadolu tarzı . Yoksa tanıştıracaktım Ankaradan. Bizimkiler kaynanalı görümceli yazları hem tatile hem de köyüne giden adamlar🤣
Cherry yurtdisinda onun kriterleri benimkilerden de fazladir 🤣ben memur oldugum halde memur koca istemem çünkü ne yaptıklarına sahidim görüyorum
Ben mühendis arkadaslardan bile fazla çalışıyorum ama onlar eve gidiyor eşinin önüne koyduğu yemegi yiyor, utuledigi gomlegi giyiyor ve ay cok yoruldum nidalari da havada uçuşuyordur Allah bilir :)

bu senin için de geçerli

işim 18.30da biter, + - bazen yarım saat geçe sarkma olasılığı olur ara sıra. nadir ama.
şu an evden çalışıyorum ama ofiste çalışırken hiçbir yerde oyanlanmadığım halde eve girişim en erken 19.30 oluyordu. trafik vs malum
19 olmaz yani o kriterle iyi anlaşamayız :KK70:

ama o işe göre değişir ki

işimde patronum ama X günü önemli işim varsa kralı gelse onu değiştiremeyebilirim

şöyle düşün senin düğünün var

X bey oradan sorumlu kişi

hep onunla organizasyonu hazırladın

X bey yok, neden sevgilisi ile gezmeye gitmiş

senin düğünün güzel geçse dahi kimseyi oraya göndermezsin

adamı tanımak için imkan ver
öğrenmek lazım işte neyi napabiliyor, neyi ne kadar esnetebilir neyi esnetemez yani ben de bunları anca onu tanırsam öğrenebilirim.

Önce bir bulusun, bir bak elektriğin tutacak mı. Bakalım aynı hevesi aynı heyecanı olacak mı onun da buluşmadan sonra. Sonrası için su akar yolunu bulur. Biz eşimle farklı sehirlerdeydik, bazen ayda bir bazen 2 ayda bir geliyordu. İşi de çok yoğundu ama birbirimiz için doğru insanlar olduğumuzu anlayınca uzaklar yakın oluyor.. hep iletisimdeydik. Bu şekilde 1 sene geçtikten sonra nisanlandik, bir sene sonra da evlendik. Şimdi 3 senelik evliyiz, bir de 2 aylık bir bebisimiz var🥰🧿

Hayat sürprizlerle dolu..😉

ses kaydından hoşlanmadım
bence ne hissediyorsanız o doğrudur
bi kere görüşüp karar vermek daha mantıklı
çok saçmaydı gerçekten
ama işte daha tanımıyorum da o faktör çok ağır basıyor.
mesela ben biraz sert mizaçlı biriyimdir ama aslında hiç öyle değilim. soğuk dururum ve insanlar çekinebiliyor bazen ama tanıdıkları zaman severler ve gerçekten çok sıcakkanlı, hoş sohbet biriymişsin ama uzaktan öyle değilsin diyorlar.
şimdilik iptal falan değil, görüşülecek bakalım...

Bu kadar detaycı olmak yormuyor mu ya?
Tamam tabi ki ölçüp tart durumu ama daha yanyana oturup 2 cift laf etmemişsin ki. Belki yüzyüze gelince çok hoslanacaksın ve durumu tolere edebileceksin. Adam başka bir sektöre geçecek belki,belki kendi işini kuracak sana adapte edecek izinlerini vs. Yada tam tersi,kafa yorduğuna pişman olacak kadar hoşlanmayacaksın,2.buluşma planlamayacaksın bile.
Hemen nikah masasına oturmayacaksan bu kadar irdeleme bence,biraz akışta kalmakta güzeldir😉
hayır nikah'ın n'si bile gündemimde değil :)
kalalım bakalım akışta, ne olacak.

X