kendi yalnızlığıma aşırı alıştım.

Belli bir yaştan sonra bu heyecan işleri bitiyor galiba ya. Bende böyleyim bu konuda yeni biriyle tanışmak heyecanlandırmıyor artık beni.
Galiba artık heyecan adrenalin yerine tutarlı ilişki aramak lazım.
Bence deyin ki ben şu şu saatte uygunum geliyorsan gel bi zahmet ayarlasın 1 saat yani.
Görüşmeye göre bakarsınız zaten 2.cisi ona göre olur ya da olmaz.
Ne bileyim yalnızlığa bende alıştım da sevmek sevilmek de güzel şeyler.

Ay bu arada memur tipleri ne yapacaksınız ya sıkıcı değil mi?
Adam 5.30 evde
Offf daralırım ben
Hiç benlik değil
Bide evden çalışma olayı çıktı bütün gün evde adam
Hiç çekilmez valla

benim erkek arkadaşım da aynı sektörde
üstelik turistik bir yerde, üstelik büyük bir mekanda yönetici olarak çalışıyor. ve biz zaten daha bu sezonun başında tanıştık yani toplasan 1 ay oldu.
ama sezon olmasına rağmen işinden dolayı görüşememe gibi bir sorunumuz olmadı

zaten pazarları kapalıydılar pazar yasağı kalkana kadar pazarları benimleydi, pazartesi de öğlene kadar gitmiyordu. aynı şehirdeydik o zaman.
değilse de hafta içinde bir gününü akşam erken çıkıp ertesi gün öğlen gelecek şekilde boşalttı (ki normalde kasadan dolaplara anahtarlar onda. yani hep planlı olması lazım) yapıyor yani bir şekilde. gün içinde 8-10 kere konuştuğumuz oluyor boş tenha geçen günlerde yoğunsa bana zaten akşama şu kadar rezervasyon var, şunlar bunlar var (bildiğimiz isimler varsa) diye bir gün önceden anlattığı için ben ona ilişmiyorum.

ama
benim de kendi işim. ben de yoğunum. üstelik ben şu anda başka şehirdeyim. o benim yanıma gelme planı yapıyordu. baktık ki olmuyor. ben işimi ayarladım ben gidecem. zaten burada geç vakitlere kadar gezecek edecek bir ortamım da yok benim. gece çıkan insan da değilim ben. turistik yerden kalıp buraya gelmesi de saçma olacaktı gerçekten.

sezon bitince daha rahat ederiz diye planlar yapıyor, bakalım. bu 3 aylık bir süreç. hep böyle olsa ben de yapamam zateen diyor mesela.

şimdi belki sizin bahsettiğiniz kişiler turistik yerde değildir. ama bir insan yılın 12 ayı hep böyle belirsiz hep yoğun da olamaz. bunu kabul ediyorsa bir sorun vardır. bakın benim kendi işim ben de 5 sene kadar aralıksız günde 20 saate yakın mesaiyle çalıştım. ama bitti yani artık.. . zaten dişimi sıkma sebebim oydu. işler otursun diyeydi... yine yoğunm ama plan yapıp günümü boşaltabiliyorum en azından. senede 3 bilemedin 5 ayı anlarım. hayatta 3-5 seneyi anlarım. akşam 10-11 gelmesi de normal zaten sektör bu. ama mesela benimki diyor akşam yemeğe çıkmak için plan yapmamız, önceden ayarlamamız lazım ama sabah kahvaltıya her zaman gidebiliriz :) yani gece geç gelir ama sabah da geç gider mesela, sabah gezeriz, gibi. sevgilimin işine çok da saygı duyarım (hep öyleydim 1 aylık ilişki için demiyorum bunu) herkesin işi emeği sonuçta...ama bir insan hep böyle çalışmayı nasıl kabul eder? kabul ediyorsa orada bir sıkıntı vardır. işyerinde ona yükleniyorlardır o ses edemiyordur, eziliyordur. bilmiyorum ama vardır yani bir şey.
15 yıllık evliyim ..
Eşim esnaf :) yeme içme sektöründe .
Yeri geldi kendi iş yeri oldu ,yeri geldi başkasının yanında çalıştı ..
Şimdiki saatlerinden bahsedeyim hiç uzatmadan sabah 10 akşam 10 ..
Tesis olduğu için şimdilik izni yok ..
Diyeceklerim bu kadar

Ay bu arada memur tipleri ne yapacaksınız ya sıkıcı değil mi?
Adam 5.30 evde
Offf daralırım ben
Hiç benlik değil
Bide evden çalışma olayı çıktı bütün gün evde adam
Hiç çekilmez valla
Memur adamlar garantili işi var tatili var diye karaborsa. Sen daha beğenme😃

Ay almayayım alana da mani olmayayım
Hiç sevmem sürekli evde
Herkes ilgili dipdibe koca ister
Ben de iş seyahati olsun geç gelsin isterim tabi iş için başka şeyler değil
Ay ne bilim ben hırslı işkolik adamları seviyorum heralde

ne bileyim böyle nerde olduğunu, nereye gittiğini, ne yaptığını falan söylüyor. benim de mi söylemem lazım?
Yazdıklarında adeta kendimi gördüm , bu kısmada çok güldüm kimseyle görüşmeye görüşmeye flörtlesmeyi unuttuk , bende aynıyım aman uğraşamam diyip kestirip atıyorum sonrada niye aşk yaşamıyorum diye mızıklanıyorum 😄 bence süslen püslen git bir kahve iç bende herşeyimi planlı programlı yaparım hemen mantığıma sığdırmaya çalışırım ama evdeki hesap çarşıyada uymuyor malesef , bence bir denemelisin en azından aklında kalmaz 😊

15 yıllık evliyim ..
Eşim esnaf :) yeme içme sektöründe .
Yeri geldi kendi iş yeri oldu ,yeri geldi başkasının yanında çalıştı ..
Şimdiki saatlerinden bahsedeyim hiç uzatmadan sabah 10 akşam 10 ..
Tesis olduğu için şimdilik izni yok ..
Diyeceklerim bu kadar
böyle olaacğını bilsem tercih etmezdim mi diyorsunuz yani?

böyle olaacğını bilsem tercih etmezdim mi diyorsunuz yani?
Yani ekmek parası olduğu için insan bişi diyemiyor ama farklı olsun isterdim tabi en azından şartların ..
İlk evlendiğimiz zamanlar karşı apartmandaki komşulara ozenirdim ,karı koca her hafta sonu gezerlerdi bizim öyle bir şansımız olmadı .
Gençlik gitti beklerken .
Kim istemez ki ...

Ben de balık burcuyum ama bula bula ikizler buldum😂
Aaa cok normal iki kiz arkadasim ikisi de balik ve ikizlerle evliler
Ikizler burcu iyi bence kova ve baliga gore :)
Vallahi aynen böyleydi . İki de bir küsüp ayrılıp sonra da salya sümük geri dönüyordu. Evlerden ırakkkkkkk🤣
Aynen balik erkekleri cok nazli tripkolik hic çekilmezler
direkt kendisi kova olan (mesela ben) kadar kötü olan kadar değildir bence :KK70:
Kova kadini neselidir erkekleri bana saygisizca geliyor fazla emrivakiciler
Ben de memur istemiyorum eger memur olursa tum ipler bende olur hic bana yogunum diyemez :) hepsinin cigerini bilirim 🤣

Biraz anlıyorum sanırım durumunu.

31 yaşındayım, 7 yılın yalnız yaşayan bekar kadınıyım.

Karantinayla beraber 1,5 sene gibi bir süre hayatıma kimse girmedi, birkaç başarısız denemeyi saymazsak.

Zaten az arkadaşı olan, yalnızlık meraklısı biriyim. Şimdi 7 senedir bu durum içinde olmasam, eski remedios olarak "ya sen adamdan hoşlanmamışsın, bunlar bahanesi boşver" derdim. Ama öyle değil biliyorum. Şuan gayet mutlu olduğum sevgilimle ilk buluşacağımda, ilk eve davet edeceğimde, öyle saçma şeylere taktım ki. "ay kim evi temizleyecek. boşver iptal et." "kim duşa girip süslenip dışarı çıkacak. kap yorganı doğruu yatağa." "hem belki cinsel hastalık kaparsın." sıfır şaka, buna kadar düşündüm. sonra dedim ki "kızım kendine gel. yılların abazanları gibi 31 çekerim daha iyi'ye bağlayacaksın. at şu ataleti." ve comfort zone'dan çıktım. sonuç, şuan için gayet iyi giden bir ilişki :)

Adama boş değilsiniz, bir süre daha görüşün. Boş kalan insan çok düşünür. Aksiyon arttıkça akışa bırakmaya başlarsınız. Ondan sonra kötü de, iyi de olacak olsa su akar yolunu bulur :)

Seni fazla sıkmış ilk zamandan bende yeni boşanmıştim 1 yıl olmamıştı şimdiki eşim karşıma çıktığında ...ben onu fazla aramazdim oda beni günde bir kere güzel mesajları her an çekiyorduk ama cevap vermesekte oluyordu oda sorun etmiyordu bende aksi olsaydı darlanirdim .. çünkü insan özgürlüğünu bırakmak istemiyor çok şükür degismedi bir seyime karışmıyor hayallerime saygı duyuyor dinliyor engel olmuyor destek oluyor bu bile benim için büyük nimet..

Tabiki sevgililikteki gibi özgür değilim yinede buda bir gerçek.

Yazdıklarında adeta kendimi gördüm , bu kısmada çok güldüm kimseyle görüşmeye görüşmeye flörtlesmeyi unuttuk , bende aynıyım aman uğraşamam diyip kestirip atıyorum sonrada niye aşk yaşamıyorum diye mızıklanıyorum 😄 bence süslen püslen git bir kahve iç bende herşeyimi planlı programlı yaparım hemen mantığıma sığdırmaya çalışırım ama evdeki hesap çarşıyada uymuyor malesef , bence bir denemelisin en azından aklında kalmaz 😊
Hahaha okuduğumda bende çok güldüm buna.
Şu an bende artık yeni yenş görüştüğüm kişiyi uyardım hafiften. Gerek yok çünkü günlük rutinde yapılan şeyleri haber vermeye zurt pırt bana çok itici geliyor ya.

Buluştunuz mu nasıl geçti merak ettim 😊
evet buluştuk dün akşam :KK70:
öncelikle his konusunu hemen aradan çıkarayım, öyle ilk gördüm dibim düştü, eridim bittim çok etkilendim gibi bir durum olmadı. kalbim ağzıma da gelmedi. muhtemelen o da aynı şekilde. galiba o duygular 20'li yaşların başında kaldı. kim geri getirir bilmiyorum açıkçası.

genel anlamda pozitifti. e kalbimi ağzıma getirecek bir duygu olmayınca insan, yanında huzur duydum mu, keyifli miydim, güvende hissettim mi gibi şeyleri ele alıyor bu sefer. şöyle söyleyeyim, onunla zaman geçirmekten memnun kaldım. bir detay, işi gereği aşırı iş bitirici, sorun çözme odaklı bir insan. bu da açıkçası onun olduğu bir ortamda işler yolunda havası uyandırdı bende. yani o an herhangi bir konuda (bizim dışımızda tabii) büyük bir aksilik, sorun yaşasak onun çözeceğine %100 emindim. çünkü ben beceriksiz insan sevmem. ben de sorun çözücüyümdür ama o daha aktif. bu benim, karşımdaki insanlarda sevdiğim, aradığım bir özellik.

gayet güzel sohbet ettik, rehavete ya da başka bişeye kapılıp iptal etmemişim iyi ki. çünkü tanımaya değer biri olduğunu düşünüyorum şimdilik. sohbet ettik, bişeyler içtik, güldük, konuştuk. çok uzun oturmadık köpeği sabahtan beri yalnızdı, aklı kalmıştı (benim de kedim var uzun süre yalnız bırakınca ben de aynı durumda oluyorum) o yüzden çok da geçe kalmadan kalktık. eve bıraktı vs. tekrar görüşelim konuşalım dedi, tamam dedim. belki de benim eve çok geç gitmemi istemedi aslında ama köpeği bahane etti, bilemem.

yazışırken onu çok hevesli bulmuştum. ama bana, ben zaten hemen sevgili olamıyorum, önce bişeyleri oturtmam gerekir, tanımak, güvenmek lazım gibi bir şey söyledi. açıkçası buna sevindim çünkü insanların hemen 2. gün nikahına alacakmış gibi aşırı fazla davranmalarından rahatsızım. geçen sene buluştuğum çocuk 2. buluşmaya evine çağırmıştı mesela, bu gibi şeyleri sevmiyorum. o da bunu yapmadı. en azından benden de hemen sevgili gibi davranmamı beklemez bence. ben de hemen çat diye olamıyorum çünkü kendimi biliyorum. anladığım kadarıyla biraz daha tanıyıp zaman geçirdikten sonra bir şeyler netleşecek. belki ben de yalnızlık fikrinden yavaş yavaş uzaklaşırım.

şimdilik olumsuz bir durum yok bakalım bundan sonrası nasıl olacak. bana ne kadar zaman ayıracak? eski ilgisi devam edecek mi? bakacağız.

Seni fazla sıkmış ilk zamandan bende yeni boşanmıştim 1 yıl olmamıştı şimdiki eşim karşıma çıktığında ...ben onu fazla aramazdim oda beni günde bir kere güzel mesajları her an çekiyorduk ama cevap vermesekte oluyordu oda sorun etmiyordu bende aksi olsaydı darlanirdim .. çünkü insan özgürlüğünu bırakmak istemiyor çok şükür degismedi bir seyime karışmıyor hayallerime saygı duyuyor dinliyor engel olmuyor destek oluyor bu bile benim için büyük nimet..

Tabiki sevgililikteki gibi özgür değilim yinede buda bir gerçek.
evet ben de hiç gelemem yani bana öyle bir dayatması olmadı, olmaz da diye tahmin ediyorum.
her şeyi söylemiyor mesela gün içinde her yaptığını haber vermiyor tabii ki.
ama dışarı çıktığı zamanları falan söylüyordu.
dün buluştuğumuzda bana, sen hiç dışarı çıkmıyorsun falan dedi. yoo çıkıyorum dedim. ben bilmiyorum, dedi. bilmiyor olabilirsin dedim kestirip attım :KK70:orada anlamıştır artık benim her şeyi söyleyecek biri olmadığımı.

ya da en azından daha şu an sevgilim değil bişeyim değil neden söylesin ki diye düşünmüştür.
sohbet sırasında tabii ki söylenir ama şu an şuraya gidiyorum buraya gidiyorum, eve dönüyorum gibisinden sanki rapor gibi yazmak saçma.

Hahaha okuduğumda bende çok güldüm buna.
Şu an bende artık yeni yenş görüştüğüm kişiyi uyardım hafiften. Gerek yok çünkü günlük rutinde yapılan şeyleri haber vermeye zurt pırt bana çok itici geliyor ya.
kesinlikle.
bana şimdilik böyle bir talepte bulunmadı, kendisi yapıyor. ama talep ederse cevabım belli. gün içindeki her şeyi değil ama işten çıktığında, eve gittiğinde vs. bunları yazıyor yani. komik :KK70: ha o esnada sohbet ediyor oluruz insan söyler ona bişey diyemem. ama onları demek için mesaj atması saçma.
hiç gelemem de ayrıca.

Biraz anlıyorum sanırım durumunu.

31 yaşındayım, 7 yılın yalnız yaşayan bekar kadınıyım.

Karantinayla beraber 1,5 sene gibi bir süre hayatıma kimse girmedi, birkaç başarısız denemeyi saymazsak.

Zaten az arkadaşı olan, yalnızlık meraklısı biriyim. Şimdi 7 senedir bu durum içinde olmasam, eski remedios olarak "ya sen adamdan hoşlanmamışsın, bunlar bahanesi boşver" derdim. Ama öyle değil biliyorum. Şuan gayet mutlu olduğum sevgilimle ilk buluşacağımda, ilk eve davet edeceğimde, öyle saçma şeylere taktım ki. "ay kim evi temizleyecek. boşver iptal et." "kim duşa girip süslenip dışarı çıkacak. kap yorganı doğruu yatağa." "hem belki cinsel hastalık kaparsın." sıfır şaka, buna kadar düşündüm. sonra dedim ki "kızım kendine gel. yılların abazanları gibi 31 çekerim daha iyi'ye bağlayacaksın. at şu ataleti." ve comfort zone'dan çıktım. sonuç, şuan için gayet iyi giden bir ilişki :)

Adama boş değilsiniz, bir süre daha görüşün. Boş kalan insan çok düşünür. Aksiyon arttıkça akışa bırakmaya başlarsınız. Ondan sonra kötü de, iyi de olacak olsa su akar yolunu bulur :)
mecburen dediğiniz gibi olacak size çok katılıyorum :) gerçekten artık insan cinsel anlamda bıkıyor. hele mastürbasyon iyiden iyiye insanı kendine alıştırıyor ve bence bu kadar kendi başına halletmek sorun. bir de işin o kısmı da var. insan yatakta da nereye kadar yalnız olabilir? biraz işin bu kısmı da var.

neyse dün görüştük biz, başka bir üyeye uzun uzadıya anlattım, genel anlamda pozitifti. bir bahane yaratıp iptal etsem hem çok ayıp olacaktı hem de en azından iyi birini kaçırmış olacaktım. şimdi top onda bakalım, bir daha ne zaman görüşelim der, ne zaman plan yapar söyler nasıl olsa. dün, görüşelim konuşalım dedi, tamam dedim. güzel ayrıldık. yani ben ne zaman tatil olduğumu ona söylemiştim zaten :KK70: bayramda planın var mı diye sordu, ağustosta tatile çıkacağım için bayrama plan koymadığımı söyledim. evdeyim planım yok dedim. bakalım.

Gayet pozitif gitmiş bence, en çok hemen öldüm bittim denemesini beğendim. Ayakları yere basan bir insan bence, zirzop bir tip değil.

X