Kendimi Herseyden Soyutladim Ama...

Üzüldüm bende güzel bir geçmişim olmadı. Ben şiddet gördüm küçükken. Hep ağlar üzülürdüm o yüzden geçmişi hatırlamak istemiyorum senin gibi . Dua et Allaha . Bende senin için edeceğim. Umarım hayatın çok çok güzel olur.
Allah razı olsun inşallah sizin hayatiniz simdi gecmisi hatirlatmayacak kadar guzeldir

Allah sizinde yardimciniz oldun temiz kalbiniz dialariniz icinde ayrica tesekkur ederim

Allah razı olsun bazen burda bdv de okudugum konulara bakinca halime bin şükür ediyorum herkesin bi imtihani var benimkide bu diyorum

Yani asgari yasamaya alistim artik ara ara sıkıntı yasasamda kendimden yana cok muzdarip degil ama babami karsilamadigi halde beklenti icinde olmasi bunaltiyor beni
o alısmıs öyle yasamaya anlamasını bekleme

Kardeşlerin lise mi okuyor?
Çok üzüldüm yazdıklarına. İçime işledi. Allah yardımcın olsun. İnşallah sınavı kazanırsın Allah da hep iyi insanlarla karşılaştırır.

Bu adam başka bir kadına ev açmış, buraya yazıyorum, bir sonraki konuda demiştim derim.

Herşeye rağmen ümitsiz olma, kendini de bırakma. Sürekli 'birşey olacak' tedirginliğiyle diken üstünde olmak, olmasa bile kafada kurmak zorunda kalmak çok yıpratıcı muhakkak.
Kendini kurtarmaya bak. Bulunduğun yerde meslek edindirme kursuna filan gitmen mümkün mü? Bilen birinden öğrenebileceğin terzilik benzeri evde, babana çaktırmadan yapabileceğin birşeyler olabilir mi? En azından sınavlara kadar az da olsa gelirin olur, birşeylerle uğraşmak da iyi gelebilir.

Babanin aylik kazancıni merak ettim mahsuru yoksa tabi?Yani hicbirsey size yasattiklarini hakli cikarmaz ama acaba maddi durumdan dolayi mi iyice sıkıyor sizi?Yaşı kac bu arada?

Babanin aylik kazancıni merak ettim mahsuru yoksa tabi?Yani hicbirsey size yasattiklarini hakli cikarmaz ama acaba maddi durumdan dolayi mi iyice sıkıyor sizi?Yaşı kac bu arada?
Bende disaridan biri olsam sizin gibi dusunevilirdim

Ama maddiyatla alakali oldugunu zannetmiyorum tam olarak maasini bilmiyorum ama 2.5 garanti var kafadan yaptigim hesapla inanin ayda faturalarla beraber bin cikmiyordur cebinden eee insan dogal olarak paranin nereye gittigini merak ediyor

Birde sigarisinin maarafinj oyle kafadan yaoinca nerden bakarsaniz garanti 400 500 sigaraya gidiyor ama mutfak masrafi 3 ayda tas catlasa 600 etmez

Ben burdaki butce ile ilgili konulara bakiyorum insanlar mutfaga asgari 400 maximum 1000 liralik aylik harcama yapiyor bizimki deterjanlar dahil bu kadar

Birde hani insanin durumu olmazsa en azindan bu durumda birde sigaraya bu kadar masraf yaptigi icin bi mahcubiyet olur ama kendisi yani utanmasa acik acik ywmeyin icmwyin diyecek haddeye getiriyor

Herşeye rağmen ümitsiz olma, kendini de bırakma. Sürekli 'birşey olacak' tedirginliğiyle diken üstünde olmak, olmasa bile kafada kurmak zorunda kalmak çok yıpratıcı muhakkak.
Kendini kurtarmaya bak. Bulunduğun yerde meslek edindirme kursuna filan gitmen mümkün mü? Bilen birinden öğrenebileceğin terzilik benzeri evde, babana çaktırmadan yapabileceğin birşeyler olabilir mi? En azından sınavlara kadar az da olsa gelirin olur, birşeylerle uğraşmak da iyi gelebilir.
Zaten dusunmekten hep bi yorgunluk var ustumde sacimin bile o yuzden beyazladigini dusunuyorum ve beyazlar cogalacak diye korkuyorum

Ya her turlu kurs su bu kinusunda sıkintı cikariyor bi ara kpss tercihi icin herekir diye hizlandirilmis bilgisayar kursuna gittim kirk gunluk onda bile ne zaman nitecek ne zaman bitecsk diye soyleniyordu

Kızlar kacınca suclu oluyorlar ama bylede nereye kadar katlanılır ya Allah yardımcın olsun bence saga sola nasıl bı adam oldugunu haykırın seno dovmeye mı kalktı bagır avazın cıktıgı kadar bagır kı spkaga cıkamasın etraftan utansın Allah gogusune merhamet versın

Kızlar kacınca suclu oluyorlar ama bylede nereye kadar katlanılır ya Allah yardımcın olsun bence saga sola nasıl bı adam oldugunu haykırın seno dovmeye mı kalktı bagır avazın cıktıgı kadar bagır kı spkaga cıkamasın etraftan utansın Allah gogusune merhamet versın
Amin Allah razı olsun

Valla cok csktirdi ama her tarafta mukemmel babayi oynuyor buraya yazdiklarimda yuzdr onu bile degil sadece iste fikir yurutmeniz adina bi kac ornek

Bazen dusunuyorumda belkide bunca zamsn sessiz kalmakla bizde pirim verdik disardan hep bi eli yagda bi eli balda yedigimiz onumuzde yekedigimiz arkamizda gorunduk bagirdi cagirdi hakaret etti sesimizi cikarmadik

Gecen akrabadan biriyle otururken laf acildi biraz anlattim sonra bin pisman oldum niye anlattim djye ama bazends dusunuyorum biz sustukca hep insanlsr onu oyle mukkemmel zannetti

Zaten diyorumvsinava goreyim aciklanincaya kadar sesimi etmeyeyim ne yapacagi belli olmaz diye ama ondan sonra her dedigine cevabi yapistirayim bwlki susar diyorum ne bileyim bi iki dover durur diyorum

Mesela gecen sıvıyag bitmis baya vi soylendi sonucta hergun ne pisiyosa knuda goruto cok sinirlendim iciyormuyuz diyesim gsldi ama sinavdan once bi maraza cikmasindan korktum gerci yine sesim cikaemiydi bilmiyirum ama bu suskunlugu artik yenmek istiyorum

X