kendimi rahatlamak icin yaziyorum belki benim kendi objektifligimin sizin objektifliginizin yorumu isterim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

brook

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Mart 2022
504
420
Herkese merhaba kisaca kisas anlatabilirsem cok uzun olmama sartiyla umarim düzgün anlatabilmisimdir öncelikle basliyorum;

Ben el bebek gül bebek büyütüldüm aileme cok sükür anlayisli insanlardir. Bu zamana kadar lafim yok zamaninda cok baskilar yapildi ve bense cocuklugumdan bu yana bagimsizliga düskün oldugum icin asla ödün vermedim. Sonucta affedersin ne orsp.. yapiyorum nede ahlaksizligi bunlari yapmadigim icin bana güvenmesi gerektigi cevreme takilmamasi gerektigi neyse bunlari atlattim.

Bir evliligim oldu eski esimden 5 yil evli kaldim ondan bi cocugumdan bilerek düsük yaptim. Yani bilerek derken ex esi cok sikintili bi adamdi sanki kendimi tamamen ona birakamadigim icin güvenemedigim icin Allah‘a yalvardim ben bu esten bosanmak istedigimi ancak bu cocugu dogurmak istemedigimi. Sanirim Allah bana kulak verdi öylece düsük yaptim. 5 yilin sonunda tekrar cocuk istedi ben istemedim ayrilmak istedigimi vs vs söyledim ayrilmak istemedi ben yurtdisinda idim orda tek basimaydim kimsem yoktu beni birakmasini beklemistim. Aldatildim o kadinla bi cocuk yapti bundan cekismeli bosanma vs derken bosandik. Geri dönmek istedi orali olmadim bunu es geciyorum cünkü onunla alakali bi gelecegim olamaz. Anlatmaya degmez diye düsünüyorum.

Ayrildiktan sonra benim hayatimda inis cikislarim oldu tr‘ye döndüm. Tam toparlayamadim kg verdim oldugumdan fazla siska idim. Buna ragmen benim bu sürecte kötü hayatim oldu diyebilirim veya olmadi arkadaslarla eglendim icki sigara vs derken ve oyun oynuyordum. Kendim gelecegimi düsünmüyordum cünkü gelecegim belirsiz idi ailem bana destek olmasina ragmen ben bi caba sarf etmiyordum. Neyse;

1 yildan sonra baska biriyle tanistim ilk görüsmede iki tarafi birbirine hoslanti vs tahmin edebiliyorsunuz. O gün bugünden beri 20-21 ay beraberiz yani 1 bucuk ile 2 sene arasi hesaplamam o kadar iyi degil. Bu tanistigim erkek arkadasim kendisi dr beni toparladi gelecegime yön verdi. Kilo vs aldim derken iliskimiz bu zamana gayet güzel geciyor hala da öyle sadece herkesin nasil tartisiyorsa bizde ufak bi pürüzü arada tartisiyorduk cok sık degil yani. Ilk 1 sene gayet normal karsiladim birbirimizi tanimak flört fikir paylasmak odaklanmak cözüm konusmak ve kabullenme asamalari vs vs ikimizin kendi hayatimizin sartlarin kurallari olur. Mesela bende baskiya gelemem önceligi iliskimizin güveni isterim ayni sey oda öyle düsünüyor. Mesela arada bi sakaya karisik kiskancligimiz olur bunun üstünde durmayiz birbirimize olan sayginligimizi kirmamaya özen gösteririz. Bana nolur ekpss calis dedi yarim sene oldu ikna etmeye calisti sonra ben kabul ettim 1 bucuk senedir hazirlaniyorum ekpss‘yi. Matematigi geometrigi erkek arkadasim bana cok yardimi oldu yoksa hayatta yapamazdim. Bana sey derdi sen bu azminla calisirsan yat kalk bana dua edeceksin kendi ayaklarin üzerine durabileceksin dedi. Kendisine kirmadim bu yüzden hazirlaniyorum oyunu ve sigarayi biraktirdi. Alkolu karismiyor eskiye göre cok icmedigim icin.

Gel gelelim;
Cevremde kiz arkadaslarim bana sey demeye basladi bi arkadasim vardi kendisi sevgilisinden ayrildi aynisi bana ayirmaya calisiyor. Galiba sizin heycaniniz bitti vs vs muhabeti yapiyor bende dedim ki kendi iliskimin farkindayim bi iliski olmuyorsa olmuyordur zorlamanin mantigi yoktur ki biz de iki tarafi el ele verip cözüme odaklanabiliyoruz sikayet etsem bile cözüm var yoksa da ayrilirdik zaten dedim bu konuda uzatmanin anlami yok dedim sonra kendisi sey dedi benim biraz yalniz kalmaya ihtiyacim var sonra görüsürüz dedi tamam sende kendine iyi bak dedim öyle yani.. sanirim kendi özel hayatimi kimseye anlatmayacagim.

Kimseyle paylasmadigim icin icime bir dert oldu hep icime atiyorum canim skliyor. Bi insan sohbet etmek istemez mi yani?

Ayrık otluğu yapmak istemem ama ne olur KPSS çalış ne demek, hayat senin kariyer senin 3. kişilere söz düşmez bu konuda .. senin kendi beynin yok mu ki başka bir yetişkin gelip hayatın ve geleceğin hakkında akıllar veriyor, yönlendirmeler yapıyor? Hiç hoşlanmam bu çeşit müdahelelerden. Okutacaksa da çalıştıracaksa da bu işi babam/annem yapar, karşı tarafın 'sözünü dinlemek' gözümde onu anne/baba kategorisine koyar o da zaten gayet sağlıksız bir ilişki çeşidi. :110: Lütfen kusura bakmayın ama bu şekil giderseniz bu adamı veli konumuna koyarsanız, o da akıllı gelir beni düzeltir derseniz bu ilişiniz sağlıksız yerlere evrilir. Sana gelince konu sahibesi neden kendine meslek edinme iş edinme arayışın olmadı, bu adamın sözüyle yapıyorsun? Bu adam olmasaydı işsiz mi gezecektin. Dediğim gibi adam kendisini velin bellemiş, sen de şu an 15 yaşındaki liseye giden çocuk pozisyonundasın adam seni okutup adam ediyor adeta
:110:

Aman siz boşverin arkadaşınızı erkek arkadaşınızın dediği gibi kpss'ye çalışın.

Konu elimde😅tam okurken ekrani kilitledim ve donup tekrar okudum, sildigini anlayinca da yuklenmis sayfanin ss ini aldim ama konu sahibi silmisken paylasmak olmaz.

ERkek arkadasiniz hayatinizla ilgili olumlu yonlendirmelerde bulunmus ben bunu takdir ettim. Normalde cunku azicik kavga olsa sen zaten hicbi sey yapmazsin oturur sigara icersin oyun oynarsin cart curt der asagilarlar, sizdeki model sizi gelistirmis bence bu cok veli gorevi ustlenmis gorunmedi bana. Ciftler birbirini yukseltmedikce birbirine bi sey katmadikca zaten bozulmaya mahkumdur. Bence.
Arkadasiniz da sanirim kiskanmis. Olur oyle.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X