Kendine bakmak

Hyuga hinata

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2017
625
392
Merhaba hanımlar, özellikle kendine bakan, kendi değerini bilen hanımların önerilerine ihtiyacım var.
İnsan kendini beğenince, kendine yatırım yapınca her zaman çok iyi hissediyor.
Ben ise iyice saldım, kansizlik, demir eksikligi derken kendimi çok ihmal ettim. Şimdi kendimi toplamak istiyorum. Spor yapmaya başlayacağım ama dış görünüş için de bakım, sac makyaj onerilerine ihtiyacım var. Nereden başlıyım ne yapayım bilemiyorum..
Yaşım 26, kuru bir cildim var ve bb krem dışında bir şey kullanmadım henüz.
Yuzumde yanaklarımdan birkac tane ben var. Kucuk küçük..
Onlardan kurtulabilir miyim bilmiyorum ama güzellik bakım konularına çok uzağım. Güzellik merkezlerinde ne tür işlemler yapılıyor onları bile bilmiyorum

Merhaba hanımlar, özellikle kendine bakan, kendi değerini bilen hanımların önerilerine ihtiyacım var.
Ben ise iyice saldım, kansizlik, demir eksikligi derken kendimi çok ihmal ettim. Şimdi kendimi toplamak istiyorum. Spor yapmaya başlayacağım ama dış görünüş için de bakım, sac makyaj onerilerine ihtiyacım var. Nereden başlıyım ne yapayım bilemiyorum..
Onlardan kurtulabilir miyim bilmiyorum ama güzellik bakım konularına çok uzağım. Güzellik merkezlerinde ne tür işlemler yapılıyor onları bile bilmiyorum
Canım bence ilk olarak sporla başlamalısın vücudun istediğin forma girince sağlığında yüzündeki kusurlarda azalmaya başlar yüzündeki benzeri devlet hastanesinde bile yaktirabilirsin okadar açık bi konu ki nerden başlasam bilemedim saç makyaj biz kadınların gerçekten tatlı belasi

Düzenli beslenme ve spor sonrası cilt bakımına geçersiniz çünkü beslenmeniz düzelince cildiniz de düzeliyor bir nebze. Sonrasında şikayetçi olduğunuz duruma göre serumlar kremlere başlarsınız

Tabii ki de oncelik kan tahlili, once icini sonra disini topluycaksin. Eksik vitaminleri dahiliyeci yardimiyla tamamla once. Bu sirada da cildine disaridan bakmaya basla. Her seyden once bol bol su ic kuruluk icin, organlarin icin. Sonra cilt bakim rutini yap kendine. Sabah aksam uygula. Vucudu icten distan onarman lazim. Bu sirada ufak ufak yuruyusler yapmaya basla vucuduna en uygun sporu kendini taniyarak bulursun.

merhaba, ben de aynı yaştayım ve benzer bir salmışlık bende de var, üniversiteden sonra toparlayamadım bir türlü 😄

kendi yaptıklarımdan yola çıkarak diyebilirim ki ilk olarak kan verip eksik olan demir, b12 vs. için ilaç kullanmaya başlayın. değerleriniz düzelince enerjiniz kesinlikle artacaktır ve cildiniz daha sağlıklı olacaktır.

spor güzel fikir, otomatik olarak beslenmenize dikkat etmenizi sağlar ve genel disiplin sağlar hayatınızda.

cildinizi içeriden beslemek için günlük c ve e vitamini ve kolajen takviyeleri alın. kuru bir cildiniz varsa doğal soğuk sıkım zeytinyağı ya da hindistan cevizi yağı gibi nemlendirici yağlar sürebilirsiniz 2-3 günde bir.

bir de yaz ayları, güneş kremini ihmal etmeyin.

merhaba, ben de aynı yaştayım ve benzer bir salmışlık bende de var, üniversiteden sonra toparlayamadım bir türlü 😄

kendi yaptıklarımdan yola çıkarak diyebilirim ki ilk olarak kan verip eksik olan demir, b12 vs. için ilaç kullanmaya başlayın. değerleriniz düzelince enerjiniz kesinlikle artacaktır ve cildiniz daha sağlıklı olacaktır.

spor güzel fikir, otomatik olarak beslenmenize dikkat etmenizi sağlar ve genel disiplin sağlar hayatınızda.

cildinizi içeriden beslemek için günlük c ve e vitamini ve kolajen takviyeleri alın. kuru bir cildiniz varsa doğal soğuk sıkım zeytinyağı ya da hindistan cevizi yağı gibi nemlendirici yağlar sürebilirsiniz 2-3 günde bir.

bir de yaz ayları, güneş kremini ihmal etmeyin.
Al benden de o kadar. Uniden sonra bir olumsuzluk depresyon valla üç çocukla ortada kalmış kadin modumdayim.
Tesellur ettim balım, hadi bismillah

X