Kendinize Animasyon Yapin.

O

oyanur29

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi oyanur29
arkadaşlar [URL="http://mm.dfilm.com/mm2/movie_start_flash.html"]BURDAN [/URL]kendinize ve sevdiklerinize flash animasyonlar yaparak,hoş bir eğlendirici hava yaratabilirsiniz..

nasıl yapılır derseniz, yapım açıklamalarını becerebildiğim kadar vereyim.

1=açılan ilk sayfadan; 1 adet sol resimden ve 1 adet'te sağ resimden seçiyoruz,(1. resim ana resim. 2. resim arka fon oluyor.) ve sağ alt kısımdaki next'e tıklayıp devam ediyoruz.

2=kişilerin nasıl hareket etmesini istiyorsanız o figürü seçiyor ve yine next'e tıklayıp devam ediyoruz.

3=resimlerden beğendiğinizi seçiyor (1 sağ'dan ve 1 soldan) ve yine next'e tıklayıp devam ediyoruz.

4=şimdi yazmak istediğimiz mesajımızı (her sırada 100 karakter geçmemek kaydıyla) yazıyoruz. ve yine next'e tıklayıp devam ediyoruz.

5=beğendiğimiz bir müzik türü seçiyoruz..ve yine sağ alt kısımdaki fınısh movıe'ye tıklayıp devam ediyoruz.

6=şimdide açılan sayfada ''your tıtle here'' yazan yere başlığımızı yazıyoruz, ve ''your name'' yazan yerede ismimizi veya nickimizi yazıyor ve desen motifide seçip, yine en altta sağda bulunan ''preview&send movıe'' yazısına tıkladıktan sonra seyretmeye ve mail olarak istediğinize göndermeye hazırdır..(önce kendi mailinize gönderip bi izleyin derim)
Link Silinmiştir.

• Konu Sahibi oyanur29
beceremedim olmadııııııııııııııııııııııııııı

• Konu Sahibi oyanur29
ellerine sağlık çok güzelmiş ve çok eğlendim sabah işyerinde gördüm ve onunla oynamaktan 1 saat geçti hala işime başlayamadım.bayıldım ve çok güldüm.

• Konu Sahibi oyanur29
ricaederim canım benim sizinle paylaşmak benim için zevkti:)

• Konu Sahibi oyanur29
Bilgisayarımızdaki resimleri nasıl kullanıyoruz?

• Konu Sahibi oyanur29
sinemm .!.:
Biz zamanlar ben KK icin 5-6 tane bu animasyonlardan yapmistim,ama maalesef verilen emek göz önüde bile bulundurulmadan hepsi silinmisti,su bendeki kopyalardan bir tanesini burda paylasmak istedim.Tesekkürler!

Link Silinmiştir.
seninki daha hoş olmuş teşekkürler:))
ellerine sağlık.

• Konu Sahibi oyanur29
_Satenay_x .!.:
Bilgisayarımızdaki resimleri nasıl kullanıyoruz?
bu program için soruyorsan kendi bilgisayrındaki resmi burda kullanıp kullanamayacağını bilmiyorum.öyle bir seçenek olsaydı görürdüm sanırım.

• Konu Sahibi oyanur29
ben buna bayıldım yaaa süper bişeyyy

• Konu Sahibi oyanur29
peki bu animasyonu yapınca ne oluyo.karşı tarafa emaıl atınca o animasyonumu görüyo.oyacım cevaplarsan sevinirim

• Konu Sahibi oyanur29
YAW BU HARİKA YA..ÇOK BEGENDİM..EMEGİNE SAĞLIK CANIM..:yes:

• Konu Sahibi oyanur29
Bende yaptım ve ablama yolladım sonra izlediğimde kendi yaptığıma gülmekten bir hal oldum(hemde iş yerinde) nerden buluyosunuz böyle siteleri bilmemki :)

• Konu Sahibi oyanur29
yeni keşfettim ,paylaşım için teşekkrler..

• Konu Sahibi oyanur29
Bilgisayarındaki bir resmi burada kullanmak için

Cevap yaz---tıkla
Aşağıda bulunan---Eklenti ekle ---tıkla
Gelen karedeki---Gözat ---tıkla
Bilgisayarındaki göndermek istediğin resmin yerini bul----yükle----tıkla
Yükleme bitince Eklenti ekle yazısının altında yüklediğin resmin ismini bulursun.Bu resmi gönderebilirsin anlamını taşır.

• Konu Sahibi oyanur29
Daha önce anlamamıştım .Bu nedenle yanlış cevap yazmışım.Pardooonnn....

Bende yaptım.Çok hoştu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…