Kendinizi gelistirmek icin neler yapıyorsunuz?

Cilvelikedicik

pisi pisi🐱
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2020
936
1.402
Herkese Hayırlı günler 😚 kendinizi geliştirmek için yaptığınız şeyler var mı varsa neler kitap herhangi bir uğraş 🎀 . Birde kişisel gelişim ve ilişkiler için akıcı önerebileceğiniz kitap var mı?

düşünce gücü, pozitif düşünce ve olumlamalar sayfasını önerebilirim. ben kendi adıma çok şey öğrendim ve uyguladım, işe yaradı. isterseniz bir bakın.

Merhaba 🌸 Ben kendimi geliştirmek için instagram da sağlık hesaplarını,genelde diyet ve pratik yada farklı yemekler yapan sayfaları ve psikologların yada ilişki uzmanlarının sayfalarını takip ediyorum instagramda “ilişki koçu bal” favorim👍 Onun dışında kitaplar ve filmler izliyorum önerebileceğim kitaplar: Gülseren buğdaycıoğlu hayata dön, nadıa hashımı kabuğunu kiran inci,dr. David burns iyi hissetmek, yalom günü birlik hayatlar,mark manson ustalık gerektiren kafaya takmama sanatı filmlerden de aklıma gelen I feel pretty, fi-pi dizisi şimdilik bu kadar ☺️

Merhaba 🌸 Ben kendimi geliştirmek için instagram da sağlık hesaplarını,genelde diyet ve pratik yada farklı yemekler yapan sayfaları ve psikologların yada ilişki uzmanlarının sayfalarını takip ediyorum instagramda “ilişki koçu bal” favorim👍 Onun dışında kitaplar ve filmler izliyorum önerebileceğim kitaplar: Gülseren buğdaycıoğlu hayata dön, nadıa hashımı kabuğunu kiran inci,dr. David burns iyi hissetmek, yalom günü birlik hayatlar,mark manson ustalık gerektiren kafaya takmama sanatı filmlerden de aklıma gelen I feel pretty, fi-pi dizisi şimdilik bu kadar ☺

Ilişki koçu bal kesinlikle benimde favorim blog yazılarını da takip ediyorum kitap önerileriniz için teşekkür ederim

Kitap, film, yabancı dizi bunun yanı sıra 2 seneden beri çini sanatıyla ilgileniyorum..Biseyler üretmek, bir ürün ortaya koymak inanılmaz güzel.Tavsiye ederim

X