kepçe kulak ameliyatı olacağım sorum var

yellowbomb

günün birinde!!!
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2010
2.845
6
arkadaşlar ben bir hafta sonra kepçe kulak deformitesi ameliyatı olacağım burda bu ameliyatı olanlar var mı eğer varsa biraz anlatabilir mi tşkakannehir

canım bu konuyu açan ablamdı artık ben kullanıom
açıklayayım
ablam ameliyatı oldu ahiç memnun değil kulakları yine pekçe hatta görüntüsüde bozuldu içi çok tuhaf adam resmen kulakları içe toplamış yine çok da kepçe değil ama üst kısımları kepçe yine altları yatıştırmış..gel görki memnun değil..yeniden olcam diyor..

bursa da bende olacağım ama korkuyorum doktor seçimi çok önemli ve ulludağ üni de olacağım kbb sw mi plastik cerahidemi olmalıyım doktor nasıl birisdir deneyimlimidir sanırım yardıma ihtiyacım var

bursa da bende olacağım ama korkuyorum doktor seçimi çok önemli ve ulludağ üni de olacağım kbb sw mi plastik cerahidemi olmalıyım doktor nasıl birisdir deneyimlimidir sanırım yardıma ihtiyacım var

merhaba ablam önce plsitik cerraha gitti adam ben yapmıyorum kepçe kulak ameliyatı dedi ve kbb ye yaptrdı ama hiç memnun değil doktoru yanlış seçti adam 5 yıldır falan yapmıomuş ameliyat

merhaba ablam önce plsitik cerraha gitti adam ben yapmıyorum kepçe kulak ameliyatı dedi ve kbb ye yaptrdı ama hiç memnun değil doktoru yanlış seçti adam 5 yıldır falan yapmıomuş ameliyat

uludağ ünide mi olmuştu ablan....doktorun adı neydi bide ona gitmem en azından...şimdiye olacaktım bende hep bi aksilik çıktı...hayırlısı dedim bakalım ne olacak doktor bulsam hemen yaptıracam ya işte bulamadım bi türlü ...

uludağ ünide mi olmuştu ablan....doktorun adı neydi bide ona gitmem en azından...şimdiye olacaktım bende hep bi aksilik çıktı...hayırlısı dedim bakalım ne olacak doktor bulsam hemen yaptıracam ya işte bulamadım bi türlü ...

hayır hayır samsunda oldu ....sizin yapacağınız doktoru iyi araştırıp soruşturmanız

Merhabalar ben kepçe kulak ameliyatı olacagım fakat fazla bilgim yok ameliyatı olmayı çok istiyorum istanbulda devlet hastanesınde olabilirmiyim

ali mezdeği , emre salih üregen ve istanbulda önereceğiniz doktor
arkadaşlar bu iki doktora ameliyat olan arkadaşların durumları nasıl çok merak ediyorum,bende olmayı duşunuyorum, eski ve yeni durumları hakkında bilgi verebilirlermi? sırf bunun için uye oldum, lütfen yardımcı olur musunuz?

X